Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Seve_ranka, 2/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. macinkaja

    macinkaja Pisálek fóra

    Ano mám stejný problém a navíc to trvá už tak tři týdny ((. číslo na horkou linku jak je tam psáno je ve stavu ČEKEJTE PROSÍM takže celkem slušný peníze se odečtou z kreditu .
     
  2. petr814

    petr814 Pisálek fóra

    Dobrý den, nedávno jste řešili moje potíže s platbou. Jedna platba se tedy podařila, ale teď už opět nějaké překročení limitů... stejné jak minulý problém. Na mobilu limity zdaleka nedosahuji. Asi fakt ukončím.
     
  3. petr814

    petr814 Pisálek fóra

    • Používání více identit je na našem fóru zakázáno, pezt
    Dobrý den,
    po jedné platbě přes mobil mi to opět nefunguje. Asi nepotřebujete moje peníze.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petr854 alias petr814 a macinkaja

    Předně bych chtěl upozornit, že vícečetná identita je na fóru zakázána, to platí petra.

    Problém s nefunkční platbou Handy je nahlášen, a my s tím bohužel nic neuděláme a ani to nijak nemůžeme uspíšit. Já tvoje peníze nechci.
    Pokud chceš něco koupit můžeš také využít jiné platební metody a to třeba Paysafecard
    Všechny platební metody najdeš zde Platební metody (CZ)

    Fajn hru pezt
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  5. macinkaja

    macinkaja Pisálek fóra

     
  6. macinkaja

    macinkaja Pisálek fóra

    JJ moc děkuji za ifo ,bohužel to již vím ,peníze nebyli míněné že je chcete Vy o tom žádná jen informace o tarifu na tomto volání je 84 kč , což beru v pohodě ,jen stejně ani my když se snažíme to vyřešit sami podle instrukcí nic nezmůžeme . ozývá se tam čekejte peosím jste v pořadí ????? A že jsem čekala celkem dlouho no nic to sem nepatří .
    přeji příjemný víkend všem .
     
  7. petr854

    petr854 Zelenáč fóra

     
  8. petr854

    petr854 Zelenáč fóra

    Takže když to hrajeme dva, já a dítě, tak ještě dostanu vynadáno... A tu mojí petr814 někdo místo řešení problému zablokoval. No , bezva parta...
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petr854 - dle vyjadřování zde na herním fóru a sdílené IP adrese je jasné, že se jedná o jednoho hráče. Jak už upozorňoval kolega, tak vystupovat na herním fóru pod vícero identitami je zakázáno. Navíc teď porušujete pravidla vy (jestliže tvrdíte, že jsme vám zablokovali přístup na fórum z herního účtu petr814, jak je možné, že píšete z herního účtu syna). Pokud máte problém s platbou (mimochodem kolega vám napsal, že tento problém je nahlášen a máte možnost využít jinou platební metodu) můžete také kontaktovat herní podporu.
    Bohužel v součastnosti nevíme kdy vámi zvolená platební metoda bude opravena.
     
    evainfo a michnaj tohle ocenili.
  10. Jana6161

    Jana6161 Zelenáč fóra

    Dobrý den, o víkendu jsem si koupila balíček florenů, SK a nějaké bedny... zatím nemám nic. Pomůžete mi zjistit proč? Kontrolovala jsem platbu v bance a zaplaceno je. Díky
     
    Naposledy upraveno: 11/10/21
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jana6161

    Jaká byla použitá platební metoda ?
    Tady na fóru to neprověříme musíš kontaktovat herní podporu.
     
  12. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Může mi někdo poradit proč nelze koupit FL u operátora mám aktivované.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *-farmerka*-

    Bohužel v nové platební metodě Handy je chyba a v tuto chvíli nevíme kdy ji vyřeší, můžeš zkusit jinou platbu, třeba Paysafecard

    Fajn hru pezt
     
  14. krupice

    krupice Pisálek fóra

    Dobrý večer, včera jsem kontaktovala herní podporu, že nelze platit metodou Handy, odpověď jsem nedostala a platební metoda Handy
    mi zmizela z nabídky platebních metod. krupice
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krupice

    Platební metoda Handy momentálně nefungovala, problémy se řešili. O odstranění této platby nás nikdo neinformoval, ale zřejmě z důvodu nefunkčnosti byla raději dočasně odebrána.

    Fajn hru pezt
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dobrý den,
    nevím, jestli jsem tu správně, ale nevím proč jsem na blacklistu, nakupovala jsem přes PSC (paysafecard), ale neotevřelo se mi okno, tak jsem platbu zrušila, ale teď mi nejde nakupovat ani přes platbu kartou, mám nakoupený kupon PSC a je mi k ničemu, co mám udělat, abych z blacklistu vypadla.
    Předem děkuji za jakoukoliv zprávu Jara268
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jara268

    Zde na fóru to nevyřešíme, obrať se na herní podporu, při vyplňování formuláře vyber obecný dotaz a popiš svůj problém. Nevybírej problém s platbou.

    Fajn hru pezt
     
  18. libi70

    libi70 Zelenáč fóra

    nyní jsem si zakoupila přes telefon balíček a nebylo mi nic připsán
    o jak je to možné?
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libi70

    Zkontroluj jestli ti byly peníze strženy z kreditu nebo připočteny k vyúčtování.
     
  20. krupice

    krupice Pisálek fóra

    Dobrý den, můžete mi poradit jak má být uvedeno telefonní číslo v platební metodě handy, podle udaného vzoru mi to píše, že zadaný formát čísla je neplatný. děkuji krupice
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.