Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no tak to nám ta epidemie asi chvilku potrvá.. než se ta aktualizace na všechny dostane. Pevné nervy. :)
     
    marketka47 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent

    Mě to nevadí, jen mě mrzí, že v tuto chvíli nevíme co to přesně způsobuje, a jelikož nepatřím mezi ty, kterým se to děje tak nemám jak ověřovat a zkoušet co je kde špatně, přitom mám vše aktuální.
     
  3. damate

    damate Pisálek fóra

    pezt, človíčku - moc děkuji za pomoc, už asi 15 minut bez odhlášení, tak snad už je to v pořádku
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    damate

    Tak jsem rád, že se povedlo, snad už ti to bude fungovat normálně.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak začína blbnúť aj FireFox?!To už bude toho veľa!
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Pezt, zdravím a prosím o radu. Tak jsem prostudovala všechny nabízené instalace prohlížečů a diskusi kolem. Máme Windows 10 a Peto121 psal, že jejich součástí je Internet Explorer (který tam máme taky) a že v něm by to mělo fungovat. Navíc se mi neustále nabízí aktualizace Edge. Nastavení flash playeru v Edge bych podle návodu, který jsi sem před časem dával, snad měla zvládnout. Bylo by to asi jednodušší, než instalace dalšího prohlížeče. Myslíš, že by to mělo fungovat bez problémů?
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Zkus vypnout tu hardwarovou akceleraci dle tohoto návodu

    Otevři nastavení Firefox, tedy 3 čárky vpravo nahoře, zvol volbu možnosti

    [​IMG]

    V záložce obecné najdi položku výkon a u ní zruš volbu "použít doporučené nastavení výkonu"
    Objeví se další volba "Použít hardwarovou akceleraci", kterou také zrušíš.

    [​IMG]

    Poté prohlížeč zavřeš a následně po spuštění můžeš zkusit hru spustit, mělo by to již fungovat normálně.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj medved222

    Internet Explorer bych moc nedoporučoval, to je prohlížeč už na odpis.
    Pokud nechceš nic instalovat doporučil bych ti ten Edge a určitě si ho aktualizuj, bude téměř totožný s prohlížečem Google chrome, aktivace flash playeru se tam bude provádět stejně.
    Určitě ho vyzkoušej.

    Fajn hru pezt
     
    Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - prepáč,asi sme sa nerozumeli.Ja odvtedy,ako som preinštaloval GCH fungujem zatiaľ bezchybne na ňom,za čo Ti ďakujem,FF ani nemám nainštalovaný,len som podotkol,že sa tu už objavujú problémy aj s FF.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121

    Jasně, jen problém ve Firefoxu lze vyřešit tímto jednoduchým způsobem, a měla by hra v něm normálně fungovat.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Díky, zkusím.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    medved222 - Ja som pri problémoch s GCH hral na Edge a funguje bezchybne.
     
    Y_n_O a pezt tohle ocenili.
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Tak bych to měla zaklepat, ale v Edge mi to zatím jede. Moc děkuji a doufám, že to vydrží. Pro ty, co mají Windows 10, je to asi nejlehčí cesta, když jsem to zvládla i já.
     
    Peto121, marketka47 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    medved222
    Gratuluji a není zač :), mělo by to fungovat;)
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím - před chvíli byli všichni hráči odhlášeni ze hry - kdo jste nepřeinstalovávali prohlížeč Google Chrome, ve kterém jste byli odhlašováni ze hry, ale začali jste používat jiný prohlížeč - chci vás poprosit vyzkoušejte hru opět v prohlížeči Google Chrome. Dostali jsme informaci, že by snad již nemělo k odhlašování docházet. O zpětnou vazbu vás poprosím ve vlákně Odhlašování v prohlížeči Google chrome.

    Děkuji
     
    Peto121 a marketka47 tohle ocenili.
  15. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    tak u mě to zatím vypadá dobře,děkujeme
     
  16. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    Zatím OK- nedochází k sam. odhl.
     
  17. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Polhodinka hrania a neodhlásilo :)
     
  18. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    Dobry večer,koupila jsem si krejcary a nebyli mi připsané,co mam dělat děkuji Boruvka1950
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych se zeptat,jestli někdo zaregistroval odhlašování farmeramy na mobilu v pufinu?!? Už mě to zlobí nějakej ten den.Prostě se farma zničehonic odhlásí a sama se zase přihlásí.Někdy je to fakt otravný! :music:

    Jo a dělá mi to i na fóru! Třeba teď,před malou chvílí mě to odhlásilo a musel sem se znova přihlásit.Donedávna byl teda Pufin bezchybnej, se mi zdá,že chlapci z RT se vtom krapet vrtali! :cry:
     
    Naposledy upraveno: 24/3/20
    Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.