Zpětná vazba Odhlašování v prohlížeči Google chrome

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem sopti, 11/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři,
    před chvíli byli všichni hráči odhlášeni ze hry - kdo jste nepřeinstalovávali prohlížeč Google Chrome, ve kterém jste byli odhlašováni ze hry, ale začali jste používat jiný prohlížeč - chci vás poprosit vyzkoušejte hru opět v prohlížeči Google Chrome. Dostali jsme informaci, že by snad již nemělo k odhlašování docházet. O zpětnou vazbu vás poprosím zde v tomto vlákně.
     
    malanek70 a satelit tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Já byl moc rychlej,jakmile jsem byl odhlášen ve 14:00,tak jsem GCH odinstaloval a znovu nainstaloval.Jednou mě to ještě odhlásilo a potom zatím vše OK.

    Aktuální verze

    [​IMG]
     
  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    GCH som nepreinštalovala (na x-tý pokus som si dala Firefox, kde farma ide). Vyskúšala som teraz opäť GCH a nič sa nezmenilo - po dvoch minútkach ma z hry odhlásilo. Vyskúšala som to celkovo 3x.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Na nb, kde reinstalace proběhla mě to sice vyhodilo, ale po přihlášení opět běží bez problému. Na druhém, se stejnými doplňky a aktualizacemi, záměrně tak ponechán, stále stejně.
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    som na gch ,zatial ma to nevyhodilo,som tu uz 5 minut,tak snad to uz vydrzi
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, nepřeinstalovávala jsem, tak jedu v původním GCh a zatím dobrý. Při nastavení flash playeru to ale vypadalo jinak a hlásilo, že je to zabezpečené, což jsem tam před tím neměla.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nic jsem s Win ani s Chrome nedelal, drzi zatim par minut, tak uvidime... zato FF mi pres den se vice nez je zdravo odhlasoval, myslim ze 5* nejmene, tak snad je to jen nahoda...
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také jedu GCH na původní verzi před problémy a v poho.


    Hezkou hru ...
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    U mě dobrý. xD
     
  10. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Ahoj, nepřeinstalovávala jsem a jedu teď bez vyhazování. Akorát mi přijde, že to jde trošku ztěžka a déle se to načítá (samotná hra, plochy...).
     
  11. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Teraz som znovu skúsila a podarilo sa bez prerušenia obstarať všetky plochy farmy, som veľmi rada, no ten adrenalín pritom ...xD
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  12. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Včera jsem se vrátil na GCH a zdá se, že už je vše v pořádku.
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK