Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem strapak58, 17/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    Ahoj hraji přes klienta,zkoušela jsem to v Edge,nikde mi to nejde,ted se nemohu dostat na baha,nejde mi narozeninová akce,takže mi už nejde skoro nic.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    I po provedení trojskoku,kde se mi objeví jiná tabulka než Vám,a vypnout nějaké programy se doopravdy neodvážím,protože v této pohnuté době volat opraváře na PC,není vůbec jednoduché,se mi hra skoro celá zastavila.Nemohl by mi někdo vysvětlit,proč to do minulého týdne běželo normálně,a a nyní je to v kytkách.Děkuji předem rybka 50
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rybka50, samozřejmě pokud nevíš jaké programy vypnout tak bych do toho nezasahoval. Jakou máš konfiguraci PC a nemůže u tebe také zlobit připojení k internetu?

    v nabídce start vyhledej přikazový řádek (cmd)
    upload_2021-1-23_18-15-19.png

    do tabulky napiš ping 8.8.8.8 a zmáčkni Enter a uvidíš odezvu internetu. Nebo můžeš zkusit napsat tracert 8.8.8.8 a tam už uvidíš zkoušku připojení na více míst. Pokud tam budou hodnoty jako zde (10-20ms) tak je to v pořádku. Pokud se objeví čísla nad 100ms nebo hvězdičky tak to může znamenat problém s připojením.
    upload_2021-1-23_18-16-4.png

    upload_2021-1-23_18-19-13.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    To je pro mne moc složité,jsem technický antitalent,vše napočítači mi dělal opravář a nebudu to měnit,což pro mne znamená po letech ukončit hru.I tak děkuji za pomoc,Vy za změnu hry nemůžete.Mějte se rybka50
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rybka50, nemáš vůbec zač. To by bylo škoda končit. Zkoušej to dál, třeba se to umoudří nebo pokud máš ve svém blízké okolí někoho kdo tomu rozumí zkus ho požádat, aby se na to mrknul.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  7. rybka50

    rybka50 Zelenáč fóra

    Ahoj,odpoledne se stal zázrak a hra běžela jako za starých dobrých dnů.Šlo uplně všechno.Přišel večer a zase nic nefunguje.Takže to není ani připojením,ani počítačem/mám ho druhý rok/,ale někdo si hraje s námi všemi .
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rybka50, dokud nevyzkoušíš co jsem psal o internetovém připojení, tak se budeme pořád motat v kruhu a nebude jasné čím je to způsobeno. Proto bych doporučil, aby jsi to zkusila nebo někomu řekla aby se na to podíval. Tím samozřejmě nechci říct, že chyba je jen u tebe a nemohlo dojít třeba k výpadku na serveru. Ale dokud nevyloučíme jedno, tak nemám jak pomoci. Mně hra funguje bez problémů.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. barny1987

    barny1987 Zelenáč fóra

    ahoj při tutorialu se my to sekne hned u kurníku jak je level 2 ten pandulík je tam a nemužu přes něj dat do kurniku slepice.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barny1987 - v tutorialu je chybka, která je již nahlášená. Kdy bude opravená bohužel v tuto chvíli nevíme.

    Přeji fajn hru
     
  11. barny1987

    barny1987 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Farmářka_X
    Farmářka_X
    aha tak zatím hrát nemužu vůbec tak budu čekat než se to zpraví :( diky za odpověd a dá někdo vědět že to je v pořádku??????

    **Odstraněna citace**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/21
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barny1987 - až bude tutorial opravený dáme vědět.

    Přeji fajn hru

    EDIT: Informaci o opravě se dozvíš >>KLIK ZDE<<
     
    Naposledy upraveno: 31/1/21
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.