Určeno k archivaci DOTAZY k bance, platbám, florenům

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 17/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. erorak

    erorak Zelenáč fóra

    Zdravím, děkuju moc za veškeré rady. Už jsem reagovat nechtěla, přijdu si otravná :). Ale zkusila jsem "herní podporu" a opět mi vyjel formulář.... Některé kolonky bohužel asi nechápu, co je chtěno vyplnit. Už jsem odvolání vzdala, oproti tomu mimo vás moderátorů děkuju ještě jednou kolegyni farmářce, která se k mému problému vyjádřila v osobní poště. Doporučila mi jiný způsob platby i typ, jak si zajistit. Tak si nějak poradím :). A snad v budoucnu lépe pochodím :). Díky.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Erorak: při kontaktu herní podpory nevybírej Problém s platbou, dej klidně Problém ve hře a následně do okna popiš co potřebuješ řešit.
     
  3. medved222

    medved222 Analytik fóra

    erorak, napiš na podporu, že nevíš, jak vyplnit formulář.Minulý měsíc jsem měla velký problém s účtem, formulář mi přišel v angličtině, pomohli mi s překladem,byli neskutečně ochotní a vstřícní a všechno mi pomohli vyřešit. Zaslouží velikou pochvalu. Určitě ti pomohou.
     
  4. micinka111

    micinka111 Zelenáč fóra

    Dobrý den, platila jsem si kombajn převodem, dne 31.5., a to na třech hrách. Na jedné hře kombajn už je, ale na ostatních ne. Napište mi, jak mám pokračovat dále, abych zaplacený kombajn dostala. Děkuji
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.