Určeno k archivaci DOTAZY k bance, platbám, florenům

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 17/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ragma77123

    ragma77123 Zelenáč fóra

    Děkuji za snahu.Zdravím.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  2. lucisekzaza123

    lucisekzaza123 Zelenáč fóra

    Po zřejmě zamítnuté reklamaci 315 florenů se mi dnes připsaly.Jestli je to "Vaše práce" tak Vám tímto moc děkuji.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lucisekzaza123

    Bohužel nemám tušení jaké jsi dostala vyjádření a "Naše práce" to určitě není, je to pouze v kompetenci payment podpory.
    Nicméně jsem rád že se to vyřešilo kladně pro tebe.

    Hezkou hru přeji
     
  4. dadunka

    dadunka Pisálek fóra

    ahojte, mám nově aktivovanou kartu a nejde mi s ní platit, co mám udělat? díky
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dadunka

    Nevím co myslíš mít nově aktivovanou kartou. Pokud máš novou platební kartu, je potřeba vymazat platební údaje pokud jsi zde měla již platební kartu uvedenou.
    [​IMG] [​IMG]

    Potom je potřeba ve své bance zkontrolovat jestli máš povolené platby na internetu se svou platební kartou.
    V tomto vlákně najdeš návod jak platit platební kartou

    Hezkou hru přeji
     
  6. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    ahojky, chtěla jsem si koupit floreny přes kred.kartu a píše mě to Transakci nelze bohužel provést.
    Použijte prosím jiný způsob platby. mám master card dík
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj prdelka010

    Nevím jestli už jsi v této hře používala kreditní karu k platbám. Doporučil bych restartovat hru popřípadě by jsi mohla vyzkoušet provést platbu v jiném prohlížeči. Pokud se o platbu pokoušíš poprvé je třeba ověřit ve své bance, jestli máš povolené platby pomocí kreditní karty na internetu
    Mám také MasterCard a zkoušel jsem a platba proběhla bez problémů.
    Také bych doporučil udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Vše o platbě kartou nalezneš zde

    Hezkou hru přeji
     
  8. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Děkuji moc neměla jsem povolení
    hezký den
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/16
  9. dorian78

    dorian78 Zelenáč fóra

    Zdravím ve spolek - od 12.5.2016 bojuji s automatem o uznání platby, která čini 570kč a rád bych ji měl buď přiznanou nebo minimálně vrácenou zpět z účtu kterého byla zaslána. Už jsem posílal i ověřený výpis z banky a stále mi to hází že není nalezena - kontaktujteme mne na emailu *********

    EDIT Moderátora: Odstraněn email
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/16
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dorian78

    Pokud žádáš pomoc zde na fóru probíhá komunikace pouze zde a nikoliv po emailu.
    Bohužel zde na fóru stejně tento problém nevyřešíme, budeš se muset obrátit na herní podporu, hlavně je důležité uvést všechny podrobnosti problému
    Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru a brzké vyřešení problému přeji
     
  11. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj, mám aktivovaný balíček premium diamant a ten mi za 14 dní končí, chtěla jsem si koupit další, ale v bance mi to hlásí toto "Ve tvém košíku se nachází balíček, který sis již před časem pořídil(a) spolu s aktivním automatickým prodloužením. Proto si jej momentálně nemůžeš pořídit znovu." Jestli to dobře chápu tak si balíček mohu koupit až vyprší balíček stávající, nebo to automatické prodloužení znamená, že si BP platbu sám stáhne? Pokud je to trochu chaotické tak se omlouvám a moc předem děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj vavovi,

    pokud máš v bance uložené platební údaje, tak si BP stáhne platbu sám.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. vavovi

    vavovi Stará škola

    Děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    Zdravím a prosím o radu. Právě jsem si zakoupila za 120 Kč pomocníky na 30 dní. Pro platbu jsem použila paysafecard. 120 Kč se z karty odečetlo, ale na kombajnu a ostatních pomocnících se žádné hodiny nepřičetly, ani po odhlášení a znovupřihlášení. Je možné, že to může trvat nějakou dobu? Zatím se mi vždycky zaplacené hodiny kombajnu přičetly ihned po platbě. Děkuji za odpověď.
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pralinka111

    Platba pomocí paysafecard probíhá běžně téměř hned.
    Samozřejmě můžeš chvíli zkusit počkat mezitím se můžeš ze hry odhlásit a zkusit přihlásit, pokud ale platba tak 1 hodiny od zaplacení neproběhne budeš se muset obrátit na platební podporu, Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  16. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    pezt: děkuji za radu. Hodina uplynula a pořád nic. Dívala jsem se na ten kontaktní formulář, ale nějak z něho nejsem moudrá. Za prvé nevím, kterou z nabízených možností vybrat jako popis problému (neobdržený dobropis?) a pak se tam po mně chce nějaké sériové číslo, a to vůbec nevím, co je. Poradíš? Díky.
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pralinka111

    Do popisu problému napíšeš neobdržený dobropis, sériové číslo je myšleno číslo které máš uvedeno na ticketu paysafecard
    [​IMG]
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  18. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    pezt: děkuji. Já totiž na pejsejfce žádné sériové číslo nemám, tam co ty máš "sériové číslo" já mám "číslo dávky". Ale podle umístění to bude asi to samé. Jdu to zkusit.
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pralinka111

    Bohužel po ruce žádnou novou paysafecard nemám, toto je starší snímek tak je možné, že se to změnilo, ale mělo by to být ono.
    Tak ještě jednou přeji ať se podaří a vše dopadne k tvé spokojenosti.
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  20. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    pezt: děkuji. Bohužel jsem velmi nespokojená, ale to je asi tak všechno, co můžu dělat. Dostala jsem e-mail, ať si přečtu odpověď, ke které jsem se musela proklikat přes heslo které bylo v mejlu. Tam jsem našla čtyři řádky v angličtině (což mě uráží, hraju v ČR, platím českou měnou, tak by se snad mohli obtěžovat to zařídit abych dostala odpověď ve svém jazyce). Angličtinu jakž takž ovládám, takže jsem si tam přečetla, že mnou objednaná položka byla připsána na účet ihned po jejím objednání (což není pravda). A jestli prý ji nemám, mám kontaktovat technickou podporu (což nevím, co je, žádná bližší informace tam není).
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.