Určeno k archivaci DOTAZY k bance, platbám, florenům

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 17/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Teyla32

    Pokud kupuješ pomocí platební karty a máš její údaje uloženy pro další nákupy tak se Diamantový prémium balíček koupí automaticky samozřejmě za předpokladu že máš na svém bankovním účtě k této platbě peníze. Pokud nakupuješ jinou platební metodou budeš muset počkat na vypršení současného prémia a koupit poté a nebo vymazat platební údaje v bance ve městě, tím se vymaže aktuální předplatné a budeš moci koupit Diamantový balíček.

    Hezkou hru přeji
     
  2. .cmelacek.

    .cmelacek. Zelenáč fóra

    ahoj chtěla jsem nakoupit floreny platbouTRUSTPAY přes internetové bankovnictví u Čs.Platba mi byla sražena,ale floreny nebyly připsány.
     
  3. haník30

    haník30 Guest

    Ahoj .cmelacek.,

    podívej se prosím na návod k TrustPay, a pokud se ti zdá, že se floreny již dlouho nepřipsaly a peníze z účtu opravdu odešly, kontaktuj podporu TrustPay, přímý odkaz ZDE. Do formuláře přilož výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o platbě. Až budeš mít referenční číslo platby, kontaktuj herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu
    Pokud jsi platbu provedla do jiné banky, než je ta tvá, připsání florenů může trvat až 5 pracovních dní.

    Hodně štěstí při reklamaci a hezkou hru haník30
     
  4. .Lucifer13.

    .Lucifer13. Zelenáč fóra

    Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak postupovat? Před necelým měsícem jsem si přes kartu platila turbomlýn. Při potvrzení platby vyskočila chybová hláška. Kontaktovala jsem tedy hned podporu a ti mi napsali, že musím počkat až jim to banka připíše. Z účtu jsem to měla odečteno hned.
    Protože to je již skoro měsíc a furt nic připsáno :( tak jsem volala do banky a tam mi řekli, že oni už tu platbu odeslali a budou mi o tom posílat potvrzení.
    Jenom když jsem se dívala na stránky podpory pro platby tam nikde není možnost vložit toto potvrzení. Jak mám tedy postupovat?
    Předem děkuji o radu.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .Lucifer13.

    Potvrzení které dostaneš ze své banky můžeš přiložit ve formuláři, který vyplňuješ pro platební podporu.
    Když vybereš volbu platby úplně dole je tlačítko přiložit soubor
    [​IMG]
    Můžeš přiložit soubor s důkazem, že jsi zaplatil (jpg,gif,png,pdf max. velikost souboru 2MB)

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  6. Beruška.Janka

    Beruška.Janka Zelenáč fóra

    Nevím,jestli jsem tu správně,ale nemůžu koupit floreny.Nejde mě to ani přes banku ani přes + nahoře v liště.V bance se dostanu jen na premium.Samozřejmě pc jsem vyčistila.

    Zkoušela jsem to i na druhých farmách a taky to nejde.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/16
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. smakoun

    smakoun Pisálek fóra

    ahoj nikde nemužu najit jak zakoupit floreny pomoci SMS
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smakoun

    Floreny pomocí sms koupíš v bance ve městě a najdeš ho mezi balíčky florenů

    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  10. milimanti

    milimanti Zelenáč fóra

    dobrý den, chtěla bych se zeptat, včera jsem nakoupila přez trustpay a do dneška se mi herní měna nepřipsala :-( co s tím mám dělat?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj milimanti

    TrustPay by sice měl být okamžitý převod, ale jelikož je víkend tak nemohu posoudit jak to funguje o víkendech a jestli z tvé strany proběhlo vše v pořádku, doporučil bych počkat do zítra. Pokud se herní měna nepřipíše v průběhu dne a peníze z tvého účtu byly odečteny, budeš se muset obrátit na platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  12. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Jsem na tom stejně jako milimanti. V sobotu v poledne jsem po dlouhé době koupila floreny přes TrustPay, do teď stále nic nedorazilo. V sobotu večer jsem zkoušela kontaktovat BP platební podporu, přišlo mi jen potvrzení ticketu, že se jím budou zabývat a ani po 36 hodinách náznak řešení. Floreny nemám za pár hodin bude po akci, o bonusu BZ nemluvím. A podpora, která se tak dlouhou dobu nezabývá řešením problému? Lituji, že jsem se nechala zviklat úspěchy hráčů na fóru z TS na Baha, a vůbec něco posílala. Příště si to rozmyslím.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj krtekradek73,

    problém je, že případy problémů s platbou se řeší pouze přes pracovní týden. Tedy nejde-li o globální problém. Tady, ale došlo nejspíše i k tomu, že platbu nerealizoval TrustPay jako platbu okamžitou, ale bude provedena, jako klasická platba převodem z účtu, tedy do 2-5 pracovních dnů. Osobně využívání TrustPay ve dnech volna nebo v nočních hodinách moc nedoporučuji.
     
  14. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Pajdo, díky za reakci a radu. Od TrustPay došlo potvrzení o připsání na účet BP téměř okamžitě (do 2 minut). Floreny nekupuju moc často, od doby zavedení TrustPay jsem tuto službu využila cca 2x a bez problémů, bylo to přímo bleskové. Chápu, že může dojít k chybě, ale velmi mě mrzí, že podpora nefunguje tak, aby hráčům pomohla. Pokud chtějí o víkendu inkasovat a nabízí nějaké možnosti platby, měli by být schopni reagovat a řešit problém.
    Ještě jednou děkuju za radu. Tuhle zkušenost si určitě budu pamatovat a v budoucnu se podle ní zařídím.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    krtekradek73: tenhle víkend nejsi jediná, kdo takto dopadl. Předpokládá, že to by způsobeno i tím, že byl státní svátek a nebo i něčím jiným to nevím, ale řešilo to tu více hráčů.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Problém je vyřešen, floreny připsány. Bonus BZ musím oželet, cena za zkušenost. Ještě jednou děkuju za podporu zde na fóru, ta BP podpora by si tu měla vzít mustr.
     
  17. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Zdravím, chci se zeptat v oznámení o chybách je hlášení o připsaných FL za ohřívače, kde se píše bylo nebo bude připsáno 35 FL (+ ty 4), kdy budou? Byly mi (nejen mě) připsány jen ty 4. Díky M.


    pezt děkuji za odpověď, FL moc nemívám, ale je možné, že jsem to nepostřehla, přece jen jsem něco kupovala (FL) kvůli TS.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář-Šimon

    Od úterka 3.5. běžel script který hráčům odebíral ohřívač vajec a následně měl připisovat 39 florenů což byla jeho hodnota, ale v důsledku chyby tento script připisoval pouze 35 florenů. Včera byl spuštěn další script, který připisoval chybějící 4 floreny.
    Pokud ti tedy dorazily 4 floreny, tak v průběhu minulého týdne jsi určitě dostal těch 35 florenů. Pokud by jsi i měl nějaké nesrovnalosti s tímto připisováním florenů můžeš se obrátit na herní podporu na prověření a ta ti sdělí kdy jsi zmiňované floreny dostal a popřípadě za co utratil Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
  19. lucisekzaza123

    lucisekzaza123 Zelenáč fóra

    Dobré odpoledne,prosím o radu.Dne 3.5.jsem na dvou farmách platila převodem 120,-Kč.Na jedné farmě se mi připsalo 315 florenů,ale na druhé ne.Kontaktovala jsem podporu a přišlo mi oznámení,že jsem nepředložila doklad o platbě.To jsem udělala a dnes mi přišlo vyjádření,že je reklamace uzavřena a zdůvodnění je v angličtině.Jelikož rozumím jen slovu ""sorry" tak je pro mě vyjádření bezpředmětné.Proto prosím o radu,zda je možno text nějakým způsobem přeložit.Neumím to.Moc děkuji.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lucisekzaza123

    Jediné co bych ti mohl doporučit k přeložení je např. Google translátor, který je dostupný i v prohlížeči Google chrome. Popřípadě se obrátit na nějakého známého, který by ti s překladem pomohl.
    EDIT: Pokud by jsi náhodou měla emailovou schránku u gmailu tak tam jde příchozí zpráva přeložit.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.