Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jardaPov, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravímgepko, protože jsi kuřátko, může tě takto podarovat tvůj mentor. Má ti to sloužit do začátku, kdy se nováček potýká s finančními problémy (nedostatek krejcarů). Oplatit mentorovi to bohužel nemůžeš, jen mentor může takto podarovat svoje kuřátka. Ty mu můžeš poslat body náklonosti přes školu farmářů, ale nemůžeš mus zasílat chlívky nebo stromy. Bližší informace najdeš ve FAQ Škola farmářů.

    Škola farmářů debata https://board-cs.farmerama.com/inde...rmářů-rady-a-zkušenosti-mentorů-a-žáků.13890/

    FAQ z archvu https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Škola-farmářů.6858/

    Prima hru danda
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. bill

    bill Pilný autor

    ahojte moj rad zazracnych výhonkov Petrov zdar mi zacal davat bonus2krat mlf.item.lootPackage1 mozte mi povedat co to je a kde to najdem dakujem a peknu hru
     
    vilm4, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  3. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj bill
    děkujeme za zprávu, předám dál k prověření.
    Tento řádek by měl dávat 2ks řemeslnické přísady, v těchto případech hráč odměnu většinou obdrží, jen je špatně popsána.
    Přeji příjemnou hru
     
    vilm4, bill a janajanova tohle ocenili.
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    AgathaCh: Ahoj, stejná chyba je i v českém jazyce + si k tomu prověření přidej další řádek.... tentokrát nářadí. Díky.

    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Casey27
    díky moc, právě prochází kontrolou celý stonek, tak uvidíme, co se ještě objeví.
    Přeji příjemnou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Co s tou farmou zase je????Sázení i sběr je strašně zpomalené a seká se a jakoby zamrzá.Je to jen u mně nebo i u někoho jiného???Začalo to včera a dnes to je hrůza.PS mám nový,čtyři dny.
     
    rarasek1999 a vilm4 tohle ocenili.
  7. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eli2006

    Farmerama ide v poriadku... Ak ti hra funguje, ale spomalene môže to byť spôsobené:
    • Pootváranými stránkami na internete (napríklad facebook) pri preťažení začne hra sa spomalovať
    • Slabšia alebo omedzená wifi (alebo celkovo pripojenie internetu)
    • Antivírusy a ich činnosť (napríklad AVG, príliš ťaží počítač a spomaluje ho i keď je dobrý)
    • Staršia verzia Windows alebo starý počítač
    • Hranie Farmeramy na Internete Explorer
    • Volanie skypom počas hrania
    • Na internet sa napájajú ďalší uživatelia
    • Sťahovanie
    Odporúčam omedziť tieto uvedené veci pri hraní. Ak hra naďalej blbne a z týchto uvedených nie je ani jeden prípad, odporúčam prečistiť počítač a spustiť hru v inom prehliadači. Ak v druhom prehliadači pôjde bezproblémov, tak je to chyba v zásuvných moduloch, ktoré sú naištalované v prehliadači. Odporúčam si prečítať -> Vše pro bezproblémový chod hry ...
    Prajem príjemnú hru​
     
    vilm4 a bill tohle ocenili.
  8. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Hezký den, mám dotaz k farmářské svatbě. Chtěla jsem sousedce poslat prstýnek s žádostí a vyskočilo mi tohle okno:

    [​IMG]

    Jak zjistím, od koho ta nabídka byla a kde ji najdu? Děkuji za radu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivuška08

    Bohužel to už v tuto chvíli nezjistíš kdo ti poslal v minulosti žádost, kterou si nepotvrdila nebo neodmítla, jedině se můžeš zkusit obrátit na herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    pezt: díky za odpověď, herní podporu s tím otravovat nebudu, pošlu prstýnek sousedce, kterou chci a basta :p
    jen mě zajímalo, jestli to jde zjistit - čistě ze zvědavosti. ještě jednou dík :D:D:D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Můžu se prosím zeptat, upomenuta zmínkou v jiném vlákně o přínosu "strašákového" řádku, jestli je ještě do Kola štěstí zařazován strašák Pogo? Hraju od dubna a cca od května ho neustále vyhlížím s připravenými pártylístky v rezervě, protože ostatní 3 zbývající mám. Kapitán Strašák vím, že už se nenabízí a mohu jedině doufat, že ještě někdy RT umožní jeho dokoupení, ale je rozdíl dokupovat jednu dekoraci nebo dvě. Děkuji.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Strašák Pogo, by se ještě na párty kole měl objevovat, bohužel s jakou pravděpodobností to netuším.
    Z osobní zkušenosti si nevybavuji, jestli jsem ho tam zahlédl, snad jen skákajícího, jinak převážně dekorace z ptačí kolekce.

    Hezkou hru a ať se ti ho podaří vytočit přeji, pezt
     
    vilm4 a Sovinka tohle ocenili.
  14. Dorča34

    Dorča34 Perspektivní autor

    Ahoj, jaký strom dává kešu oříšek? Děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. renegaderro

    renegaderro Rádoby autor

    Ahoj
    V Družstvu jak jsou Farmářské zakázky tak jsem za florenty přikoupil další pole se zakázkama a ty pole co mi přibili mi zase zmizeli
    Byl bych rád aby se to dalo do pořádku
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. pralinka10

    pralinka10 Pisálek fóra

    • Mimo téma - toto je varování. Pro hledání sousedů využívej vlákno k tomu určené. Děkuji *JÁ*.
    ahoj hledam dva sousedi mam herni 82. dekuji za pridani:D pralinka
     
  18. Ahoj renegaderro
    u zakázek je důležité, dodávat pravidelně, protože pokud nedodáváš požadované položky, zákazníci jsou nespokojení a pole postupně mizí. Takže je možné, že jsi o pole přišel tímto způsobem. Jestliže jsi si jistý, že dodáváš pravidelně a přesto ti zakoupená pole zmizela, jako první krok bych doporučila udělat (klikni)-> "Vše pro bezproblémový chod hry" a pokud nedojde k nápravě budeš se muset obrátit na herní podporu, aby prověřili co se na tvém herním účtu stalo.
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu"
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.