Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    • citace bez vlastního obsahu je považována za SPAM
     
  2. tatana60

    tatana60 Rádoby autor



    Pro Já.
    Děkuji za slova útěchy.Víš já to hraji pro zábavu a nemíním za XXX florentů si něco kupovat.Beru to jako vytahování kč.Když jsou 4 strašáci v kole,tak je to podraz,když pátého zruší a ty nemáš možnost dodělat stonek.Mají zrušit vše.Nejsem jediná kdo na Kapitána čeká.Beru to jak podraz a vytahování peněz.Možná mám špatný úhel pohledu,ale opravdu se mě to vůbec nelíbí.Píšou,že chtějí dát nové věci na kolo,ale co tam je tak důležitého?????Jenom strašáci jsou jediný na stonek.At se jdou vycpat,jsem opravdu naštvaná.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/16
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím tatana60, pokud chceš využít citaci, je to samozřejmě možné, aby každý věděl, na jaký příspěvek reaguješ, zejména když nepíšeš přímo pod ten příspěvek, na který by tvá reakce odkazovala. Přímo pod příspěvkem není taková citace nutná.
    Když dáš tlačítko odpovědět na příspěvek, můžeš za znak [/QUOTE] ihned psát svůj vlastní obsah a nemusíš tak vytvářet další zprávu. Tvoje dvě zprávy sem ti sloučila v jednu, takže když dáš upravit příspěvek, uvidíš přesně, jak to má vypadat. Třeba ti to pomůže v používání citací.
    Jinak, samozřejmě i nás mrzí, že byl strašák z kola odebrán, ale je možné, že stejně jako u květin bude později možnost "zvýšená šance" na získání těchto strašáků do stonku a teď tím opravdu nemyslím samotný výprodej, ale přímo akci na kole štěstí.
    Nicméně my jako administrátoři fóra nedokážeme ovlivnit dění ve hře, můžeme jen předat návrhy a prosby od hráčů ve zpětné vazbě, což samozřejmě i činíme.

    Prima hru danda
     
  4. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Petz - díky za odpověď. No,...řekla bych, že vzhledem k rychle po sobě jdoucím šlechtícím akcím máme s fofrmlýnem útrum - to tak, ještě si turbo namlít superkrmivo, když si ho můžeme koupit...
     
    babioli tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Gabraia

    Není zač, já mám vždy nějaké předplatné turbomlýna v zásobě, a potom při výprodeji jen doplňuji;)
     
    Gabraia tohle ocenil(a).
  6. hobbycko

    hobbycko Zelenáč fóra

    Ahoj, chci se zeptat, na farm.kole jsem vyhrála Ptačí pagodu. Na farmě ji ale nemám, v předmětech taky ne. Kam se mi schovala?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Ahoj hobbycko
    Ptačí pagoda je ze série "ptačích dekorací" najdeš jí tedy v inventáři (levá lišta, ikona "bedna" > symbol "váza")
    Dekorace dává v Parku BZ na Ostrově pokladů TBZ
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezký podvečer,
    objevil se mi problém již v poledne, nešlo se napojit na sekci akce a s ní všechny ostatní, ohlásilo to chybu, odpoledne už to funguje, ale já se nemohu dostat do parku přímo po kliknutí na něj, ale když si chci otevřít akce a další sekce, otevře se park bez dekorek ale se šumící vodou , voda si šumí dekorky nikde, odpoledne jsem se nebyla schopna dostat ani do ofiku, hlavně mi nesdělujte, abych si vyčistila počítač, protože ostatní farma běží jak hodinky, a hlavně jsem dostala zprávu o totálním selhání, bylo kolem poledne
    moc děkuji za pomoc,
     
  9. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Viky007 :)
    Možnože to robí zásuvný modul, ktorý môže blokovať hru v tomto smere. Nejde o čistenie počítača, ale o bránenie niektorých programov v akcii. Čo ti odporúčam, tak otvoriť hru v druhom prehliadači (kľudne aj Internet Explorer) a ak sa ti otvorí bez tejto opísanej chyby, ide o zaseknutý modul v prehliadači. Pretože žiadna chyba v hre nie je.
    [​IMG] Musíš hlavne prezrieť tieto doplnky a zistiť, ktorý modul to robí, v tomto obrázku to môžeš vidieť a ak ide hra v inom prehliadači, ale v tomto ti blbne, môže to byť týmto spôsobené...
    [​IMG]
     
    Pavla tohle ocenil(a).
  10. Lucky_Lou

    Lucky_Lou Zelenáč fóra

    Dobrý den, s přítelem hrajeme na stejné IP, chtěla bych se zeptat, zda je možné, přidat si ho do sousedů a případně mu posílat dárky nebo je to brané jako porušování pravidel? Předem děkuji za odpověď
     
  11. Ahoj Lucky_Lou
    není problém společná IP adresa. Určitě si můžeš svého partnera přidat do sousedů. Posílání dárků - pokud dárky budou posílány vyrovnaně - tedy "obousměrně" a nebude docházet k tomu, že jeden účet bude využíván k podpoře druhého účtu, tak potom bude vše v pořádku.
    Přeji hodně štěstí a hezkou hru
     
  12. kačenka5555

    kačenka5555 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám takový dotaz..co je mentor obchod? a kde ho najdu..( četla jsem zde příspěvek od Casey 27) díky za odpověď
     
  13. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kačenka5555 :)
    Každý hráč čo dosiahol 40 lv sa môže stať mentorom a ide hlavne o to, že vyučuješ menej skúsených hráčov za ktorých dostávaš body, za komunikáciu a za ich postup, v mentor obchodu si tie body môžeš prehodiť za vylepšenia. Viac nájdeš tu -> Škola Farmárov
     
  14. kačenka5555

    kačenka5555 Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď.
     
  15. janule1992

    janule1992 Zelenáč fóra

    Ahoj, omlouvám se za dotaz,je možné že už tu padl. Jsem pro každou akci ,kde se získávají nová zvířata např : Ptáci kivi,holuby,lenochodi atd,atd. Už před pár měsíci jsem např. získala výběh pro ptáky kivi. Krmivo jsem si mohla dělat ve mlýně.Najednou jsem zjistila,že potřebuji surovinu navíc,která kdysi nebyla potřeba a která je teď k mání až od lvl 95. Vím,že krmivo si mohu koupit u ostatních hráčů,ale za nesmyslné čásky za jeden kus se mi dávat nechce. Ptám se tedy proč,předtím to šlo a najednou ta změna? Není to poprvé co se mi to stalo.Už to tak bylo u chameleonů,které se dali koupit na určitém lvlu,dalo se vyrábět krmivo a teď,že většina z nás nemá ještě aktivováno strom liči na baharamě. Upřímně tohle mi vždy znechutí celou hru.Některé úpravy jsou vážně nesmyslné.>:(
     
  16. Ahoj janule1992
    obávám se, že se mýlíš. Ke změně složení krmiva došlo v poslední době pouze u psů - tam se vyměnila plodina, (původní složení vyžadovalo hrůzostrašné plodiny) v současném složení jsou již běžně dostupné plodiny z farmy.
    V krmivu pro ptáka kivi byl vždy součástí vavřín, ani krmivo pro chameleony se neměnilo.
    Složení krmiv je zcela v rukách tvůrců a provozovatelů hry.
    Přeji hezký den

     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. janule1992

    janule1992 Zelenáč fóra

    Nezlobte se,ale vážně vavřín jsem používat nemusela. Výrobu jsem si vždy dělala sama,ale najednou musím toto krmivo kupovat. Vše je o zvyku. Díky moc za rychlou odpověď.
     
  18. Janule1992
    já se nezlobím, nicméně ke změně došlo opravdu jen u psů
    (klikni)-> Změna krmiva u psů
    EDIT je dost pravděpodobné, že ti vavřín zůstal z pěstovací akce, při mletí krmiva pro kivi jsi jej spotřebovala a nyní sis teprve všimla, že je vavřín potřeba.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. janule1992

    janule1992 Zelenáč fóra

    Tak je asi možné,že vavřín jsem někde získala,nebo jsem ho měla za období předchozího farmaření. Vrátila jsem se zpět po letech.Díky
     
  20. ranníptáčecestpraci75

    ranníptáčecestpraci75 Pisálek fóra

    kde bych mohla získat recept na čokoládový lívanec,děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.