Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Šenuár

    Šenuár Pisálek fóra

    Nemôžem môjmu mentorovi zasielať darčeky,prečo a čo mám robiť aby sa dali. Včera sa mi to podarilo až na 33x poslať aspoň želírovací cukor ináč nič nešlo. Prečistil som PC, reštartoval a nič. Dnes som všetko opakoval a zasa to nejde.
     
  2. Qsimodo

    Qsimodo Zelenáč fóra

    Ja tiež nemôžem môjmu mentorovi posielať darček.Prečo ? Nemôžem posielať len skrinku so srdiečkom čo sú body náklonnosti alebo neviem čo je tam.
     
  3. Ahoj Šenuár a Qsimodo
    je pravděpodobné, že o chybu nejde. Probíhá akce "Světluščí slavnost" takže je pravděpodobné, že tvůj mentor dostal již plný počet dárků (20 ks) Pokud mu posíláš dárky z denní nabídky (jako běžným sousedům) tak mu nedojde. Dárky pro mentora bys měl posílat přímo z Farmářského domu ze Školy farmářů - takový dárek mu dojde i když bude mít běžných dárků už plno. Dalším problémem by mohlo být, že si mentor nevybere body náklonnosti. Takže doporučuji napsat mu herní poštou a upozornit ho, že by si měl vybrat body náklonnosti ;) Většina mentorů upřednostňuje "bedýnku s body náklonnosti" ta je právě a pouze ve Farmářské škole a vypadá takto:
    [​IMG]
    Pokud by ti nešly posílat dárky ani z Farmářské školy budeš muset kontaktovat herní podporu, která prověří tvůj herní účet a zjistí co se u tebe pokazilo. (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Body náklonnosti (bedýnka s body náklonnosti - symbol červeného srdíčka v růžovém kolečku) jsou odměnou pro mentora za péči o žáčky.
    Popis (klikni)-> Škola farmářů

    Hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/16
  4. adik06

    adik06 Rádoby autor

    jsme pěkně naštvaná když si chci koupit floreny tak jen přes kartu -co je to za blbost -proč si nemůžu koupit floreny přes mobil zkreditu ?? Já s e tady dřu na hře a pak kvůli hloupým 2 florenům co mi chybí a nemůžu si je dokoupit třeba 30 florenů ,protože je to pouze platba kartou -pěkná blbost -zase přijdu o plno dárků!!! Nelogické podmínky .
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    • zbytečná citace - necituj příspěvek pod kterých píšeš. Děkuji *JÁ*
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Ahojky můžeš si koupit přes mobil,110 za 79 kč,před chvilkou jsem to studovala :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/16
  6. Ahoj adik06
    doporučuji pro takovéto platby využít metodu Paysafecard - je bezpečná, je v podstatě "nejlacinější" a můžeš PSC použít opakovaně, až do vyčerpání předplacené ceny - případně můžeš PSC sloučit.
    Prodejní místa PSC se dají vyhledat na internetu.
    Koupit floreny přes mobil samozřejmě můžeš, stačí kliknout ve městě na banku a vybrat si možnost:
    [​IMG]

    Záleží ovšem na tom, zda máš kredit a zda máš povolený tento typ služby.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/16
    L.herečka tohle ocenil(a).
  7. Elis1947

    Elis1947 Rádoby autor

    Mám dotaz, zasela jsem a pak jsem použila bílou nevinnost, a nepozoruji, že by se čas snížil. Neměla jsem náhodou použít bílou nevinnost před zasetím? Prosím o odpověď, jak to vůbec je. Předem děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Elis1947

    Řemeslný produkt Bílá nevinnost zvyšuje efektivitu superhnojiva o 10 %. Tento bonus se tedy vztahuje na to když použiješ k pohnojení pole superhnojivo, je tedy potřeba tento produkt použít před hnojením superhnojivem.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    Dobrý večer dneska mělo být Bingo bude? děkuji
     
  10. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj selene90 :)
    Akcia práve prebieha, ak nevieš nájsť, je na námestí
    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. bibifarma

    bibifarma Zelenáč fóra

    ahojky kdo poradi kde seženu strom kaki
     
  12. Ahoj bibifarma
    můžu poradit *JÁ* ? :D
    Kaki je plod stromu tomel japonský - pěstuje se na Bahmaramě. Možnost pěstování aktivuješ ve Starověkém opičím chrámu v 8. místnosti. Stromek pak musíš koupit ve Farmářském obchodě - na baha levá lišta - nákupní červený košík > ikona "strom"
    Hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. viky1953

    viky1953 Pisálek fóra

    prosím kde seženu kurkumu
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj viky1953

    Kurkuma je plodina, která se pěstuje na Bahamaramě. Nejprve je potřeba plodinu aktivovat v Opičím chrámu za zlaté banány.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. misahrda

    misahrda Zelenáč fóra

    • SPAM - prosím nepiš dva příspěvky pod sebe. Děkuji *JÁ*
    Prosím kde mužu vyuzit zakaznicke body ktere ziskam za Farmarske zakazky?? dekuji
     
  16. Ahoj misahrda
    zákaznické body jsou ukazatelem toho, jak jsou tví zákazníci "spokojeni". Využití mají jen jedno - otevírají více polí pro možnost dodávat.
    Když dodáváš pravidelně, tak je zákazník spokojen a máš k dispozici 5 polí do kterých můžeš dodávat. Pokud ale některého zákazníka zanedbáváš, máš k dispozici jen určitý počet polí
    [​IMG]

    Popis (klikni)-> Zákazníci
     
  17. bill

    bill Pilný autor

    ahojte chcem sa opytat uz to hram nejaky piatok a chcel by som vediet aka je to rastliny kruh v obili a stvorec v obili pokial viem tak to su nejake agrosymboly ale chcel by som poznat to zviera co to zerie dakujem:D:D:D
     
    janajanova a atriadk tohle ocenili.
  18. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill :)
    Napríklad kukučka potrebuje kruhy v obilí + anjelské trúby do krmiva
    [​IMG]
     
  19. bill

    bill Pilný autor

    Tanagorin ahoj ja viem kto to potrebuje ale ja som chcel vediet ci je to strom alebo trava alebo ovocie?
     
    janajanova a atriadk tohle ocenili.
  20. Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.