Určeno k archivaci 5/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -samsie-, 28/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Zdravím, ráda bych se zeptala, z jakého důvodu nám byl smazán příspěvek z diskuze k akci světluščí slavnost. Vždy jsme mohly přidávat příspěvky bez toho, aniž by byly kontrolovány a najednou podléhají schvalování. Ve varování nic nemáme. Napadlo mě, že je to proto, že jsme se rozhodly akci nedělat a popřály všem hodně štěstí, ale takových příspěvků je tam více a smazané nejsou.
    Čeho jsme se tedy dopustily?
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -samsie- tohle ocenil(a).
  3. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Tak pokud jsem to dobře pochopila, tak kvůli tomu, že ze psaní vyplynulo, že farmu mám s dětmi? Vždyť to tu píšeme skoro v každém příspěvku a dodnes to nikomu nevadilo :-( Je mi líto, že mě na to nikdo neupozornil dříve. Holky tu hru milujou (heslo neznají), rády se mnou vymýšlejí, co napsat na forum a ten smazaný příspěvek obrečely :-( Za porušení se omlouváme , ale nikdy by mě nenapadlo, že že zmiňování o malých dětech, které hrají tuto hru se mnou je špatně. Ostatně nejméně třetina hráčů tu píše o tom, jak hrají se svými dětmi a vnuky a nikdy to nevadilo. Psát tedy již nebudeme.
    Děkuji za vysvětlení a přeji pěkný večer
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -samsie-, abych ti to upřesnila, je rozdíl mezi tím, když napíšu, že hraji tuto hru s dětmi, to určitě není problém a neznamená to, že sdílíte jeden herní účet, ale pokud někdo napíše, že tyto údaje sdílí tím, že se již zmíní konkrétně, z čehož jednoznačně vyplyne, že účet sdílí, tak pak to problém je a dost závažný. Nemůžeme podporovat porušování VOP na herním fóru, to prostě nelze. Stačí se pouze zamyslet nad obsahem svého příspěvku a mohu tě opravdu upozornit, že nejsi jediná, komu to zde na fóru nedošlo. Je spousta moderovaných příspěvků hráčů, kteří se dopustili stejné chyby. Pouze tyto příspěvky nevidíte, tak to nemůžete posoudit.
    Proto prosím všechny, než něco napíšete, zamyslete se, zda se svým obsahem příspěvku nedopouštíte veřejného přiznání z porušování VOP. Jsou BP hry, kde se toto porušení tvrdě trestá permanentním odebráním herního účtu v případě prokázání viny. O herní účet jistě nikdo z vás přijít nechce, v tom se mnou jistě budete souhlasit.

    Díky danda-vnovis
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  5. určeno k archivaci
     
  6. Bradlafous

    Bradlafous Zelenáč fóra

    Přeji vám hezky večer.Dneska jsem po půlnoci otevřel hru a zjistil jsem že se mě vytratily floreny.Měl jsem jich přes 100 a ted jich je jen 40 a to jsem nic nekupoval tak se chci optat jak je toto možné??Děkuji za odpověd Bradlafous
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  8. Kacaba7

    Kacaba7 Pisálek fóra

    Ahoj včera jsem si zakoupila 2x turbo mlýn peníze na paypalu se mi odečetli ale do hry se mi turbo mlýn nenačetl, ještě se mi to nestalo větčinou mi to za chvilku naskočí poradíte mi co mám dělat děkuji
     
  9. Kacaba7

    Kacaba7 Pisálek fóra

    Ahoj včera jsem si zakoupila 2x turbo mlýn peníze na paypalu se odečetli, ale mlýn mi do hry nenaskočil ještě se mi to nestalo větčinou mi to za chvilku do hry naskočilo poradíte mi co mám dělat děkuji
     
  10. Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/16
  11. gogopapoušek

    gogopapoušek Pisálek fóra

    ahojky,mohl by mě prosím někdo poradit jak mohu změnit uživatelské jméno za jiné,moc děkuji..;)
     
  12. Ahoj gogopapoušek
    bohužel, jméno - herní nick - změnit nejde. Ve hře můžeš změnit e-mailovou adresu, heslo, ale herní nick ne.
    Hezkou hru
     
  13. gogopapoušek

    gogopapoušek Pisálek fóra

    aha,to je škoda,ale i přesto díky za odpověď:)
     
  14. gogopapoušek
    rádo se stalo
     
  15. Bradlafous

    Bradlafous Zelenáč fóra

    Díky za radu myslel jsem si to
     
  16. pigi741

    pigi741 Zelenáč fóra

    Již několik dnů mi nejde dát na bobří hrad oranžový upgrade? :)
     
  17. Ahoj pigi741
    nepíšeš zda používáš stavitele nebo se snažíš dát oranžový upgrade ručně. Za pomocí stavitele se oranžový upgrade na plochu umístil sám - bez nutnosti mít na ploše bobří hrad (což je divné a nechám to prověřit) Při ručním stavění jsem nezaznamenala žádný problém. Je možné (a pravděpodobné), že onen oranžový upgrade bobřího hradu je z odměn v akci a obsahuje už základ (podobný případ jako u moringy xxl získané na Renzově jarmarku) Zkus prosím dát onen oranžový upgrade na plochu b e z základního bobřího hradu. Stejný problém jsem zjistila jen u jednoho oranž. upgradu - ostatní mi šly dát na základ. Je tedy opravdu možné, že ten jeden konkrétní je už "složený". Prosím vyzkoušej výše popsaný způsob.
    [​IMG]
     
    pigi741 a -viliem- tohle ocenili.
  18. pigi741

    pigi741 Zelenáč fóra

    Děkuji moc za radu, zkusila jsem a jeden opravdu šel umístit bez základního bobřího hradu a pak už to fungovalo normálně...
     
  19. pigi741
    tak to je dobře, že se to vyřešilo :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.