Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kuchynak

    Pokud není k dispozici ta nabídka v zámečku, je třeba kliknout v tom okně na položku nastavení webu a tam najdeš položku flash a dáš povolit, po zavření to bude chtít opět načíst znovu.

    Screenshot_1.png

    Screenshot_2.png
     
  2. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    mám vin 7 nová verze se dlouho načítá a pak nejde vůbec spustit
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .helí26.

    Win 7 žádnou novou verzi nemá, důležité je mít alespoň 64 bit verzi a potom další minimální požadavky, ty najdeš ZDE

    Fajn hru pezt
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jsem Unity zase zkusila, nic nového a mrzne to stále, tak zpět na Flash, ale se to začíná nějak zpomalovat i na Edge a světe div se i na Browseru, kde to šlapalo celé roky na jeden klik :eek: ... akcí bylo i dříve hodně a bylo to někdy pomalejší, ale teď se točí kytičky všude a ve všem, hlavně když se přihlašuji, odklikávat zelené a PL lístky přes esc je stejné, jako být rovnou v kole ne-štěstí ... to nevidím moc dobře :( :p
     
  5. vlaďkamamka

    vlaďkamamka Zelenáč fóra

    Ahoj, také mi nejde přepojit na Unity, PC Chrom book, má Android, hraju na Chromu. Děkuji Vlaďka
     
    ldivacka a cassiopea28 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vlaďkamamka

    Vyzkoušej prohlížeč Edge, tam by to mohlo jít.

    PS: nejsem si jistý jestli Chromebooky mají android, myslím si, že mají Chrome OS, ale na některých jdou spouštět aplikace s Androidu.
    Nicméně je potřeba uvést konfiguraci, jestli to tvůj Chromebook utáhne hru v Unity.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/20
    cassiopea28 tohle ocenil(a).
  7. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    dneska bahamarama ruzove pole a nektere vecicky jsou ruzove a vencovac je nanem modry zaves.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  8. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak dneska také testuju a už mi to přijde docela v pohodě. Jediné, co mi vadí, jsou růžové fleky místo tří dekorací v parku a divné točení kolem - točí se chvíli na jednu stranu, potom na druhou... Jinak teda když chci hrát ve Flashi, tak to jde jen napoprvé při prvním otevření prohlížeče. Když pak počítač třeba uspím a probudím a hra mě odhlásí, tak při přihlášení to nereaguje na to, že chci flash, a zasekne se to. Musím restartovat prohlížeč a pak už je to ok. Ale teda nenašla jsem nic, co by z toho pro mě dělalo nehratelnou hru a věřím, že do konce prosince se povede opravit i zbývající chyby a všechno bude super. :)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, po skonceni dlouhe akce jsem chtel skusit testovat a koukam ze uz nic nebude... ten dotaznik mi vybehnul vcera, ale nemel jsem cas, nema se ukazat pri spusteni ale jaksi treba pres novinky - protoze to pak muzu vyplnit az kdyz mam cas, je to asi jasny kazdymu kdo hraje a nema mraky casu pri prvnim spusteni... ale nemyslim ze by se neco zmenilo behem cele doby co vidim v hlaseni chyb, takze hra bude tak dvakrat za den az nebude flash...
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 včera se ti mohl zobrazit jedině menší dotazník, který se objevil pouze u některých hráčů. Zítřejší dotazník již bude přímo v novinkách a dostupný pro všechny hráče.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dob : aha, ale to nemeni nic na tom ze je to zcela nevhodny zpusob, nevim co v nem bylo kdyz zmizel... to info o ukonceni mohlo prijit den predem, nikdo si nepamatuje kdy je napsany konecny termin (pokud vubec) a skoda - dnes bylo casu moc malo a dodelaval jsem ty akce az posledni hodinu...
    Tak uvidime az to zase spusti, jak bude vypadat herni zakladna, aby nebylo az moc velky zcervenani sousedu...
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    open beta nového Unity/WebGL klienta byla dnes ukončena viz oficiální oznámení. Od zítřejších 14:00 budete mít možnost vyjádřit svůj názor na Unity v dotazníku, který se objeví v novinkách ve hře.

    Děkujeme všem za účast
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  13. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    když spustily unity tak sem tam chodila dneska chci tam jít a už se tam nemůžu dostat nevím proč vždy tam bylo přepnout na unity a tedka nic prosím o odpověd díky moc co mám dělat
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941, testování Unity bylo ukončeno. Celé oficiální oznámení o ukončení testování najdeš ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ani se nedivim, ze si to BP s tou anketou rozmyslel... to by se vyvojari doslechli veci xD
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mmne sa to podarilo vypisat aj odoslat,ale nepotesila som ich xDxDxDxD,pretoze ani ja nie som spokojna s ich ,,vylepsenou verziou,,
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dotazník by již měl být opět dostupný, ráno měl vpadek.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  18. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Nerozumím v dotazníku poslední otázce na rychlost připojení. Opravdu se má udávat rychlost v MB/s, nebo rychlost tak, jak se běžně uvádí v Mbit/s? Moje připojení běžně dosahuje hodnot okolo 90 Mb/s ovšem v MB/s je to tedy něco okolo 12, což jsou dost odlišná čísla. A dopsat jednotku mi to nedovolí, takže administrátoři poraďte.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/20
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Chtěl jsem napsat úplně stejnou připomínku. Myslím, že to bude nevyhodnotitelné, protože v tom se vyznají jen trochu znalí. Pro ostatní Mb nebo MB je to samé. Já jsem napsal přepočet na MB, tzn. 6,5. a již odeslal
     
    matlafous123, modrýměsíc a Bokonon tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    rychlost připojení uvádějte v MB/s, jak je to uvedeno v dotazníku.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.