Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    farmáři a RT úplně souhlasím s výše napsaným je to bída a utrpení pokud se to nezlepší po 9 letech skončím farmaření přes Unitu ne .Doufám ,že se podaří RT chyby opravit a farma bude fungovat bez problému ,je to pro RT výzva.


    *** přesunuto z vlákna Unity - hlášení chyb ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/10/20
    pace1980 tohle ocenil(a).
  2. bubu294

    bubu294 Pisálek fóra

    pomoc\\\\\\ nefunguje farma je to pomalé chyby co jsou hlášené jsou i na mojí farmičce snad se ty chyby podaří napravit.
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dnes jeden pokus o spuštění hry v Unity - totální beznaděj. Po asi 15minutách (trpělivě jsem to přečkala), se farma načetla, ale kamkoliv jsem klikla, hned se rozběhly ovečky a načítalo se do 100%. Stačilo kliknout na mapu a už běžely procenta, pak klik na nějakou plochu - zase se rozběhly ovce....hraju od října 2010, ale takový konec jsem nečekala. Nejsem IT, většině nerozumím, ale pustit do světa tuto verzi, která i podle ostatních téměř vůbec nefunguje, to mi prostě hlava nebere.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  4. mydlo1977

    mydlo1977 Zelenáč fóra

    Dobré ránko... Konečně se mi před dvěma dny podařilo rozjet unity... celkem v pohodě, trochu zpomalené... jen dneska se mi z lišty ztratil helowenský kalendář... V původní verzi flash je... Co s tím?
     
  5. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    prosinec se blíží mílovými kroky, ale zdá se mi, že to stále neklape jak má - před časem se mi podařilo dostat se dokonce do hry, kde běžel Jarmark, který jinak na farmě neprobíhal,... raději jsem se ale vrátila k osvědčenému fungujícímu starému provedení.. od té doby čas od času učiním pokus o připojení přes Unity, ale dopadnu vždy stejně :-( bohužel se musím připojit k davu tesknících - také hraji už přes 10 let a zdá se, že tudy cesta nevede :-( dneska jsem sice mohla nakouknout na nový obrázek při načítání farmy, ale dále jsem se nedostala :-( tak nevím, jestli se spíš modlit, držet palce vývojářům, čekat na zázrak a nebo se smířit s tím, že až nám to vypnou, tak máme smolíka :-(
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hallooweenský kalendář zatím v Unity není, ale měl by být doplněn.
     
  7. baculinka46

    baculinka46 Pisálek fóra

    katastrofa nez se nacte dopiju kavu vracim se na puvodni
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. liškaryška

    liškaryška Zelenáč fóra

    Mám ten stejný problém.
     
  9. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    unity mi zatím nejde ani na jednom ze tří noťasů,jo je to v háji
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  10. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím, v U nejde otevřít další okno když se chci podívat na popis úkolu
    nepoznám jestli dozrály rostliny a plody a jestli jsem zalila,zahnojila
    co znamenají růžová-fialkové pole která překrývají různé části plochy
    není to moc rychlé dlouhou dobu to najíždí a točí se slunečnice
    s adobe flash playerem který brzo skončí to dost vázne a krachuje na firefoxu
    potřebuji radu - popis jak na to a vysvětlení
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zabeva, k novějším věcem zřejmě není přiřazena grafika, tak se místo nich objevuje barevné políčko. Ve flashi můžeš zatím normálně hrát. Používám buď Firefox nebo Google chrome.

    V oficiálním oznámení RT uvedl.
    upload_2020-10-24_15-59-8.png

    Na paniku je ještě dost času ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  12. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, ja hrám väčšinou z tabletu.Od prvého dňa som sa vedela pripojiť na unity, na začiatku to bolo pomalé ,boli aj nejaké chyby, väčšinou tie, ktoré boli hlásené, ale časom to bolo stále lepšie. Strašne som sa tešila,že mi to ide, lebo pre mňa je veľmi dôležité aby som vedela farmu hrať z tabletu.Lenže od piatka keď kliknem na unity tak ma hodí na anglický fórum som z toho nešťastná. Chcela by som sa spýtať, či nemá niekto podobný problém, alebo či náhodou niečo nevedia moderátori, či sa niečo nemenilo. Hrám cez puffin browser.
    Ďakujem.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem opět přepnula a ty samé chyby jako minulé dny. Obr stromy před sklizní se jeví jako čerstvě zasazené, u renza spodní šipka některý pokus vynechá, tím je zisk 0 a lístek v čoudu ,v parku místo některých dekorek růžový flek, prostě stále to samé .Testování skončí, jsem zvědavá zda při ostrém startu bude aspoň skoro vše v pořádku;)
     
    evainfo, rosnička007 a danda-vnovis tohle ocenili.
  14. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Já se nemůžu přes flash dostat na farmu. Jako by byl všude smazaný a přes unity to prostě nejde.
    Stalo se něco dnes večer?, odpoledne to ještě fungovalo normálně přes flash.
    Děkuji:cry:
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také mi to jaksi nešlo,až pak sem si všim,že musím Unity nebo Flash odkliknout na uvítací obrazovce ,po odkliknutí přihlášení na farmu (na noteboku).Na mobilu vše při starém.o_O
     
  16. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj, a vieš sa na mobile prepnúť do unity?
    U mňa do piatka to išlo cez tablet, aj sa dalo hrať. Od piatka ma stále prepne na anglický fórum.
    Cez flas to ide.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na mobilu to jde přes prohlížeč Edge. Akorát sem neměl tu trpělivost čekat než se to načte, tak jedu neustále v Puffinu.o_O Nyní tedy je to jen pro silné jedince,kvůli neustálé reklamě!:p
     
    janibu tohle ocenil(a).
  18. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Na vstupní obrazovce mám v pravém horním rohu zeleně "přepnout na unity", ale v rámečku svítí žlutě vyber unity. Na zelené tlačítko "vybrat flash" se můžu uklikat, to prostě nedělá nic.
    Takže mi nezbývá, že unity. A můžu otevřít kterýkoliv prohlížeč, všude je to stejné a zkoušeli jsme i farmu na jiném serveru a nešlo ani to.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kuchynak

    Pokud se jedná o zařízení se systémem Windows, tak prohlížeče, proto aby mohli používat Flash, tedy hrát hru, je potřeba ten flash player povolit, po kliknutí na pole spustit ve Flash, je třeba kliknout na zámeček v adresním řádku a povolit flash, poté to bude chtít aktualizovat stránku a už se hra bude načítat.

    Screenshot_1.png

    Screenshot_2.png

    Toto platí pro prohlížeče GCH, Opera, Edge a další prohlížeče postavené na chromiu.

    Pokud používáš jiný operační systém a prohlížeč je potřeba to upřesnit, z tvého popisu bohužel nevím nic.
     
  20. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Ahoj pezt,
    tak jsem to dělala do včerejšího odpoledne. Ale včera mi z prohlížeče Google chrom tato možnost zmizela a není v nabídce ani u Edge.
    Proto jsem se domnívala, že došlo k nějakému zásahu do hry. S unity verzí je to pěkně na hou....
    Dodat produkty do akčního úkolu je nadlidský úkol... ale třeba to do 14 hod stihnu. Co jedna dodávka, to jeden restart :mad:
    Ale jinak děkuji za snahu. Na odpoledne mám sjednanou IT pomoc, pokud se nepovede, napíšu a pokud se povede, písnu, co se stalo. Možná na tom bude někdo taky podobně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.