Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Prosím o přidání pro opravu, pokud to není nahlášeno.
    • nelze sklízet při zapnutém infoboxu na fixním místě, nutno zapnout zobrazení infoboxu na ukazateli myši
    • při sázení (myšleno v průběhu sázení, kdy už je dáno, že pole je "zabráno") nejde kontrolovat, co jsem zasadil ani tam není zobrazený výsledný čas, myslím, že tam není ani infobox (sejde z očí, sejde z mysli ;), nekamenovat prosím). Pokud nechápete, dám později pro jistotu screen, ve FP to funguje.
    Test proveden ve webovém prohlížeči Chrome. Děkuji z opravené chyby, které už jsou konečně opraveny.
    Pac a pusu do nového roku.:music:
     
  2. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Pokud jdu otvírat třeba bedny a né že bych jich měl malo tak mně irituje třeba to že rozkliknu první bednu a nezaleží na tom jestli jich mam třeba 60 nebo jednu tak při dalším musím se znovu proklikat na dalši bednu od začatku a po otevření další bedny stejné martyrium, ve flashi jsem otevřel bednu dostal jsem co v ní bylo a zustaval jsem na místě nehazelo mně to na začatek, ten samý problém generuje mlýn dam vyrobit krmivo, chci dat další a zase se musím proklikavat přes všechny krmiva nezustanu u toho okna kde jsem zadavala ten problém je třebai u stonku a navíc když si otevřu vybrané stonky a označené u dalšího otevření se mi zase načtou všechny stonky a to je pro ruční sklízení jen k naštvání! Další nešvar je při přechodu třeba z měsíčního světa na farmu , otevře se mi farma mužu sice sklidit ale už nejde vsadit a na farmě se mi zobrazuje pozadí z měsíčního světa takže musím zavřít znovu otevřít celou farmu a to vše jen díky lajdactví nějakého IT který se někde vysmátý rozvaluje doma v pohodě i za moje prachy , dejte to laskavě dohromady tak aby i tohle fungovalo podobně jako ve flashi a zmetky si nechte zavřené někde ve skříni..... nemáme mi hrači o ně nějak zajem , děkuji a doufam že hru dáte dohromady k naší spokojenostia né ke spokojenosti IT flakaču !! Pravděpodobně se asi nedočkam pozitivní odpovědi ale to ani nečekam mně bude stačit když date do pořadku hru ....!!
     
    Naposledy upraveno: 2/1/21
  3. irenabenczeova

    irenabenczeova Pisálek fóra

    skúšam od rána od 6 hod. neide to:cry::cry::cry::cry::cry::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:bude to ešte dnes opravené? neviem pozbierať úrodu:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Čonkin tohle ocenil(a).
  4. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Dotyčného jen oslov. Skali
    irenabenczeova
    ***

    Treba vytrímať bo možna buďe aj horšie ....prepač srandujem, ale ozaj je to čim ďalej horšie aj bez mojho sarkasmu .....;)

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/21
    polacka a svruza tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník Unito, se v tobě vážně nevyznám :p včera byl čas a ráno po hlavní sklizni ve Flash (kde stíhám se sovičkami), jsem vlezla do Unity, že tam strávím celý den, prošla vše v klidu a pomalu od stonku až po tržnici- kde něco bez problémů prodala, všechno v pohodě, ale na jedné ploše byla opožděná vyzrálá dekorace a odklikla jsem ji ručně - začalo to načítat, ovečky na kolečkách jeli až na 100% a i když jsem chvilku čekala, musela jsem nakonec odejít.

    Dnes jsem po příchodu z práce taky všechno prošla "zhruba" bez problémů, vyplnila sezónu, sklidila 12-ti hodinové dekorky i s fazulkou, šla na trh že něco zase prodám, přehled co to stojí se ukázal, ale když jsem to chtěla nabídnout, tak se nic neukazuje (jen název zboží) a pod ním prázdno ... ještě jsem párkrát odešla, znovu koukla a nic, se to nějak seklo, prostě nešlo prodávat, tak jdu do Flash.

    Jen chci říct, že stále se najde plno věcí které nefungují jak mají, jednou určitá věc jde a po druhé se to u ní seká, ale jedou teď tři verze a i když se obávám toho dne, kdy půjde jen Unity a Klient ... asi věřím, že to půjde lépe a najdu si svůj systém, jak to zvládat ;)


    S tím mám dotaz, když si nachystám nového Klienta (bez přihlášení) na ploše a půjdu do Unity, bude to mít na ni nějaký vliv, co by zpomalení? :p jen kdyby se Unity někde sekla ... ať to stíhám do práce.



     
  6. petsova

    petsova Pisálek fóra

    Tak já jsem dnes udělala asi svoji poslední akci. Hraji téměř od začátku, co hra existuje a teď budu muset asi skončit. Hraji téměř jen přes mobil, na počítač nemám celodenní přístup a tak jinou možnost nemám. Unity je pomalé, někdy se mi ani nenačte, nefunguje ruční sklizeň, ani rychlosázení a rychlozalévání. Rozhodně to tedy není a nebude dle mě hra zadarmo, ale bez pomocníků si neškrtnu, pokud bych si tedy vždy nevyšetřila alespoň půl hodiny na sklizeň a to vážně nemám... Šanci tomu dám, ale upřímně tomu moc nevěřím. Jsem si vědoma toho, že to je hra hlavně na počítač, ale v dnešní době si myslím, že by se mělo myslet i na mobily....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.