Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Koukám, že s tebou je to těžké, když nedokážeš odpovědět na jednoduchou otázku, tak nevím jak ti pomoci.
     
    14087 a satelit tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Jj, v klientovi je to stejne, jako u tebe na mobilu - kdyz vezmes zaklad, tak se toci kytka a xxl verze se zobrazuje v poradku. Je to hlasene jako chyba.
     
    kaolín11 a Dave Lister tohle ocenili.
  3. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    Ahoj, načítání v obou verzích (web unity i klient) je pomalé, a v klientovi po přechodu z plochy na plochu se zasekne. Musím se odhlásit a znova přihlásit. Mrzí mě že hra nejede stejně jako na flashi
     
    Kelly1963 tohle ocenil(a).
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    petz tak to neřeš, jinak odpovědět neumím, jsem prostě jenom uživatel a zatím jsem vždycky udělala co jsem potřebovala. Prostě mi to půjde nebo-nerada - přestanu hrát:p;)
    Ještě mě napadlo, že podle Avast SecureLine VPN jsem na pozici Vídeń Rakousko
     
    Naposledy upraveno: 24/1/21
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majda5500, mrkni na příspěvek od kolegyně. Je tam vše dobře popsáno. ZDE (klikni).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    A víš že jsem si to myslel že používáš nějakou VPN.
    Myslím si, že když to přestaneš používat půjde ti i farma o poznání lépe, protože VPN dokáže hodně zbrzdit tvoje internetové připojení.
    A to nemluvím o tom, že to potom tvůj prohlížeč detekuje geo IP jiné země než ve skutečnosti jsi, a hlavně to také může přinést problémy v platební oblasti.
    A Avast je případ sám o sobě, to v mém počítači nemá co dělat :wuerg:
     
    matlafous123 a satelit tohle ocenili.
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem to odinstalovala ale nějakou ochranu bych asi měla mít nebo ne? DĚKUJI
    Zase mi to píše, že se dá zjistit moje poloha a hned ji napíše.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/21
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Zkusím dát svůj tip na němčinu. Celý program, alespoň jak to vidím já, je mírně řečeno nesmyslně napsaný. Vždy se načítá nejdříve základní nastavení či nějaké základní hodnoty a teprve poté nastavení či hodnoty hráče a když příslušný dotaz nedoběhne nebo je špatně ošetřen tak tam zůstane to základní - v tomto případě němčina. Všiml jsem si této strašné vlastnosti již mnohokrát a pak to dává vysvětlení všeho - protože se všechno dělá 2x, tak to 2x déle trvá, 2x více to sežere dat a může to mít vliv i na tu zatracenou paměť. Navíc se to neděje jen při načítání hry, ale prakticky pořád. Kdybych já zjistil, kontrolou kódu což zase nemůže být tak složité, že je to pravda, tak by takový programátor skončil.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Takhle to běhá mě, není to žádná hitparáda ale hrát se dá. ;)

    Mozilla Firefox



    Google Chrome



    Tady je to na druhé farmě trochu horší. Video je po restartu hry, takže nové načítání atd.

     
    Naposledy upraveno: 24/1/21
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    satelit Já bych byla šťastná,kdybych takto mohla na farmu;)
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaký používáš operační systém. Pokud Windows 10 tak tam je integrovaná ochrana v podobě Defenderu, ta je plně dostačující pro běžné uživatele.
    Ty se před někým skrýváš, že potřebuješ skrývat svou polohu ?
    Po odinstalaci je potřeba restartovat počítač, a už vím proč nechci nic od Avastu.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Bohužel dasa1143 měla problém se svojí VPN, která ji měnila geo IP na rakouskou, tudíž se přihlašovala do německý mluvící lokace.
     
    dasa1143, satelit a matlafous123 tohle ocenili.
  12. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Krásné ráno
    Trh je taky kapitola sama pro sebe, někdy frčí a nemám problém,ale běda jak se sejdou hráči na trhu a nakupují, je jedno co,nejlepší je hnůj který se asi nakupuje nejčastěji, jak se objeví po kliknutí hláška,že je vykoupeno tak se to sekne musím se odhlásit a znovu se přihlásit ,znovu trh hnůj a znovu odhlásit, někdy raději překliknu na dražší nabídku než se pořád donekonečna odhlašovat, to už tak zůstane nebo s tím míní něco dělat?
     
  13. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem zkusil taky natočit video jak to jde mě v klientovi jen je to moje první video tak nic moc ale aspoň to snad ukáže jak to běhá mě :D

     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    matlafous123
    Díky za info!;)
    Jinak,problém vyřešen.Pořídil sem naně stříbrný ohrádky a hned jsou vidět!:p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    tenista99 - Super, jede to obstojně,ale farmu jsi měl načtenou, jak se to chová když se prvotně přihlásíš? Já to mám v tom druhém videu. Když jsou farmy načteny,tak to docela jede. A to jsem tam měl spuštěny další dvě onlinovky na FB.
     
    matlafous123 a tenista99 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    zdarsky79 - taky jsem s tím bojovala a raději po třetím pokusu jsem zamířila na dražší hnojík xD:po_O než trpět
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @satelit jojo udělal jsem to znova tak tady to je když se přihlásím poprvé do hry. Na noťasu jsem v té době měl otevřený FB, youtube, něco do školy a školní portál




    Už by to mělo být vidět :D
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    tenista99 - Musíš uploudovat video jako veřejné,není vidět.

    EDIT: Maká to dobře,nicméně hodně záleží na rychlosti připojení a opravdu na hardwaru PC. Díky za porovnání.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
    tenista99 tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem si utvrdila to, co se mi zdá už delší dobu :p: když stojím na louce, kde se mají automatickou sklizní sklidit stromy, tak se prostě nesklidí, musím přejít na jinou plochu, pak se vrátit, aby se sklidily. Je to malá chybka, ale zamrzí

    Edit: dnes je umění farmu sklidit, F5 zase opotřebované a sklidit chlívky je umění :oops:o_O
     
    Naposledy upraveno: 26/1/21
    14087 tohle ocenil(a).
  20. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mohla bych poprosit o návod jak screenovat na farmě?? Nemůžu to v úvodu najít. Díky