Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pulec1 - zdravím, ve Flashi hrát nelze neboť společnost Adobe ukočila jeho podporu - přečteš si zde - Konec Flashe v lednu 2021.

    Teď je možno hrát v samostatném klientu
    nebo přes webový prohlížeč - Unity/WebGL klient

    Pokud bys chtěl hrát přes webový prohlížeč, je dobré si vyzkoušet, ve kterém ti hra bude lépe fungovat (GCH, Edge, někteří také používají např. Pale moon...FF, zdá se, momentálně zlobí)
    Také můžeš prostudovat toto - Zvětšení RAM PC/NTB pomocí USB flash disku
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jsem už dobře vytočená z věčného točení kytičky,samovolného odhlašování,špatného a někdy nemožného doplnění do družstva,skákání oveček nad nápisem 100% .... a požadovaná plocha nikde....Kdy to skončí?!

    LV 225
     
    michalka59, vilby a 14087 tohle ocenili.
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky mě to dnes štve.. už po několikáté, mě to odhlásilo z klienta, neustále se to seká, zamrzá a už nejde ani aktualizovat F5. Začátkem Renza to je na pytel, opravdu. Jeden den to jde plynuleji jakš takš a jeden den by se u toho člověk vzteknul. Zkouším někdy unity, ale to jsem bez šance, ani chrome ani edge.. klient dobrý to jest za 3, ale dnes je to 4- fakt. Na podporu nepíšu, ta mě odkazuje na jakýhosi čerta (jiné webovky) jinou podporu nebo co. Nebaví mě to, nebaví.

    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    michalka59 a vilby tohle ocenili.
  4. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Dave díky, zkusil jsem kouknout přímo na body a tam je to v pořádku. Mě právě zarazilo to, že se tam zobrazovalo obojí (viz screen), kdyby to ukazovalo jenom BZ a ještě i jinde, tak si řeknu, že to je jenom chyba v zobrazení.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem potřebovala dokoupit nějaké rostliny do sezóny (od systému) a abych nakoupila rovnou rostliny z obou oblastí, šla jsem do města do farmářského obchodu. Zjistila jsem, že když na trh vlezu z plochy farmy, zobrazují se mi jen věci z farmy a když jsem před tím byla na baha, zobrazí se jen věci z baha. Týká se rostlin, zvířat a stromů. Pak ztrácí trh s těmito komoditami význam, to si je koupím rovnou z plochy.
    Ještě jsem vyzkoušela jít tam rovnou po přihlášení, zobrazují se věci z farmy.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evoku, tak tomu moc nevěřím, ale vedle na židli jsem neseděl;)
    zkoušel jsem, nefunguje, bublina se stačí vrátit dřív než já.
    Jak píší moderátoři (a psali) zapnutí info. myši v nastavení to jistí.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tomu věř Pitrýsku, ale platí to jen pro pole :), u dekorací to nejde, tam to infookno drží jak skála, ale podařilo se mi u dekorací něco jiného, hlavně u těch 1x2, musí se klepnout na nejspodnější růžek a zkoušet to i vícekrát, třeba na to chytím nějaký grif a půjde to lépe
     
  8. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Na tržišti nejde prodat nebo koupit některé produkty,nejsou uvedeny.Konkrétně jídelní hůlky.Trpělivost je to hra. Ahoj
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    tony13257
    Taky jsem chvíli tápala, než jsem přišla na to, že musíš na trhu přepnout na baha! No jo, musíme si zvyknout. Ale jinak to docela šlape - tfuj tfuj tfuj (abych to nezakřikla)
     
    evainfo a tony13257 tohle ocenili.
  10. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    No nevím ten klient mě stále od včera vyhazuje ze hry a nebo se to sekne a musím stále restartovat,a už mě to přestává jako bavit.
     
  11. pulec1

    pulec1 Pisálek fóra

    Zdravím moderátora Skali,děkuji za odpověď ,ale budu muset počkat až příjede vnuk,aby mi vysvětlil ty zkratky,já jim nerozumím,jsem už staršího věku :D Dnes to docela šlo i když pomalu,jenom jsem musela jednou znovu načíst hru.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,od rána jsem si ještě nezahrála,mám bonus 100% to fakt naštve,hra se neustále sama zavře.Hraji v klientovio_O
    PS:někdo tady psal,že nepozoruje změny k horšímu,já za sebe mohu napsat,že je to čím dál tím horší,hra se neustále načítá,co včera šlo,dnes už nejde.:mad:
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
    evainfo a vilby tohle ocenili.
  13. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké dopoledne, tak mne to již dnes po několikáté vykoplo z klienta-začalo to včera večer, do té doby se mi to nestávalo. Ale teď už změna, nelze se přihlásit zpět. Objeví se bílá přihlašovací obrazovka, dole vlevo napsáno 1.2.8. a za chviličku zmizí úplně sama od sebe. Někde chybička, nebo nějaká neočekávaná údržba?

    Edit: zkouška v prohlížečích Chrom,Edge -web není dostupný?
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
    evainfo a Zoufálkov tohle ocenili.
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dnes si prozpěvuji českou lidovou "... co dřív bylo, to dávno už není ...".
    :D
    Ráno jsem byl svědkem zázraku - u Majáku jsem sklidil Hlavní louku, dekorace
    zůstaly nedotčené. Třeba se dočkáme vylepšení, že přes jednu plochu sklidíme všechny ostatní.
    :D
    Také jsem vyhazován ze hry (v Unity), že prý nemám připojení, ale já ho mám na 100 %.
    Je to čím dál, tím pořád stejnější.
     
    michalka59, BEBUSCHE a vilby tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pulec1 - zdravím, to jsou zkratky názvů webových prohlížečů: GCH - Google Chrome, FF- Mozilla Firefox, Edge - Microsoft Edge.
    Čas od času je dobré si používaný prohlížeč vyčistit, aby hra lépe chodila. Pokud budeš potřebovat, tak návody najdeš zde: FAQ pro bezproblémový chod hry.
    Hezké odpoledne a ať se daří ;)
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A máme tady zase pátek a ESC a Enter pořád nefunguje. Nikde ani zmínka o aktualizacích a opravách hry. Milé RT, opět si ztratil týden a myslím že i pár hráčů. Zajímalo by mě na čem RT tak usilovně pracuje, že nejsou schopni vypustit aspoň nějaké info a trochu uklidnit ten zbytek skalních hráčů. Opravdu si myslíte že to není třeba a že vše funguje jak má? Takové ticho po pěšině jsme již zažili u Fantasyramy.
    Jestli pracujete na něčem velkém, tak nám to řekněte a my to pochopíme. Máme přeci narozeniny - a hlavně zůstaňte v bezpečí, ale vykouknout můžete. ;)
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Satelit moc hezky napsáno taky čekám kdy něco zas vylepší
     
  18. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Avan
    Díky za radu. AHOJ.
     
  19. miska006

    miska006 Pilný autor

    Odozva-server
    Noo,pokial hladali prevádzkovatela serverov ,našli tých správnych.Pokial podpísali s nimi zmluvu napríklad na 1 rok,tak s tým sa toho asi vela už nedá robiť.Proste si zvykneme na to,že budeme obnovovať farmu častejšie ako budeme prechádzať na plochy,takže stratíme bonusy z dekoriek typu sovie vajcia a pod.ktoré majú dlžku 10minút-ich aktivácia.
    Opravovať chyby-tak to netuším,ako dlho trvá,ale ja si osobne myslím,že už každý vývojar sa bojí čohokolvek dotknúť aby neurobil viacej škody ako osohu..Raz tie chyby asi opravia,určite ich bude menej,dokážu to dať dokopy,všetko sa proste raz podvolí..
    Moderátor hry --naozaj im nič iné neostáva ako používať slovné spojenia typu-vyčistiť PC,prechádzať prehliadače,kde to ako tak pôjde..atď..Zhromažďujú pre nás informácie aby ako tak vedeli pomôcť..Ale otázkou mne osobne stále ostáva ako dokážu oni osobne podporovať tento produkt,ako keď proste je niečo totálne znehodnotené sa s tým vnútorne vysporiadavajú aby dokázali stále niečo neobhájitelné-obhajovať..Čo za to máte,že až takto dokážete vnútorne klesnúť,veď to proste nemôžem podporovať,resp.obhajovať..
    Dokázali by ste toto robiť,ak by ste tých ludí(myslím hráčov) osobne poznali a museli im vysvetlovať osobne,kde je problém..
    Hold,zlatý virtuálny svet.
    Moderátori-máte môj rešpekt,ja by som toto fakt nedokázal obhajovať,prepadol by som sa pod zem od hanby!
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    miska006, moderátoři jsou hráči jako my, akorát mají nějakou tu informaci dříve, než my, aby nám ji mohli předat. Já chci hrát, ty chceš hrát, oni chtějí hrát. Ale s omezenými informacemi (protože současný stav hry nikdo k dispozici nedá), nám nemají moc co říct. To propadnutí od hanby od tebe ale není vůbec hezké. Protože oni pro nás dělají spoustu věcí nad rámec, podívej se do technické sekce, kolik toho zkusili a našli, aby nás mohlo zůstat ve hře co nejvíc.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21