Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ciri13 - ahoj, taky s tím dnes (vlastně od včera, řekla bych) bojuju. Když odpovídám na zprávu, kurzor mám přestěhovaný v té příchozí zprávě. Když vyroluju do té, co datluju, musím tam kurzor znovu umístit (bo jinak nenapíšu ani čárku), pak si zase vesele skočí dolů, takže raději datluju taky poslepu (všemi dvěma xD), abych to vůbec dopsala. Takže to není jen na tvém přijímači ;)
     
    matlafous123, elbedna a Ciri13 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ciri13 nic si z toho nedělej, mám to také tak a nejsme sami, taky jsem ráda za všech 10 ;)
     
    matlafous123 a Ciri13 tohle ocenili.
  3. hansla

    hansla Zelenáč fóra

    Ahoj taky mě hra po 12letech přestává bavit :) ovečky se pořád točí a naskakují kytičky než nasadím hlavní farmu tak to trvá skoro 20 min, pořádně se netočí kolo štěstí a nejdou otevřít ani bedny :) prostě samotný klient hry je na prd už by mohli něco z tou hrou udělat
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Prosím, mohl by mi někdo vysvětlit co je to hlavní heslo? Používám pořád stejné už 6 let a bez problémů. Ale klient po mě chce nějaké hlavní heslo, jinak mě nepustí. Manuál jsem četla několikrát, ale toto jsem se nedozvěděla.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nějak nepřibývají opravy, stále si říkám už brzy ;) a ono to nějak nejde, takové jedno políčko schované pod info bublinou je velký problém a vrátit enter do hry to samé, jsem sice trošku netrpělivá, ale nejraději bych jim to opravila sama, pokud na to nemají lidičky, třeba by mne i dobře zaplatili, chachááááá:pxD
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - ahoj, pokud máš schované políčko pod infooknem a nemůžeš pole díky tomu sklízet, tak v nastavení hry si zapni "zobrazit infobox na ukazatel myši "
    kuk tady (klik)
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Toto je ve hře...

    [​IMG]

    ...když funguje vše ostatní, tak proč ne ESC a Enter? :wuerg:
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Opravdu uz to zacina byt lehce otravne! U me doted v klientu docela na pohodu, ovsem se spustenim Renza je to zas na pest (nemyslim hry u Renza - ty me nebavi, takze tam vubec nelezu), ale myslim odezvy serveru - jsou cim dal horsi! O tom, ze by nekdo po dalsim tydnu uz mohl opravit aspon NECO MALO ani nemluvim, kdyz vyvojari nebyli schopni opravit ani vyjizdeci okno se sousedy, na ktere se musi klikat pri kazdem nalogovani 2x, aby zajelo a neotravovalo. Soudruzi,... zda se mi, ze jestli takhle makate v Cine, meli byste se tam vratit, protoze tady se timto stylem neuzivite! :wuerg:
     
  10. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Nevím, zda to bylo už nahlášeno (nikde jsem nenašel seznam chyb, o kterých se ví, ale které ještě nebyly opraveny), ale část dekorací umístěných na ostrově pokladů poskytuje BZ místo TBZ. Konkrétně určitě křeččí past, většina dekorací s omezeným počtem sklizení (určitě táborák na sněhu a i některé další).

    Když sklidím všechny dekorace (odkaz na obrázek mého ostrova), které tam mám, tak dostanu zhruba stejně BZ a TBZ (podle vyskakující bubliny u lvlu). Potřebuju banány na odemknutí dalších rostlin a stromů na baha, tak tam mám dekorace, které mají dávat hodně TBZ, tak mi trochu vadí, když místo toho dávají normální BZ (ne že bych ty nepotřeboval, ale za ně banány nedostanu).
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, díky za radu, ale to už dávno vím :), jenže mne irituje mít nastaveno info okno na myši, tak to zapínám a vypínám při sklizni jen toho jednoho políčka a teď už jsem se na to vyprdla a políčko nechávám nesklizené :p a čekám kdy bude oprava hotová. Ten drobet BZ mne zatím jaksi nevytrhne, tak to řeším po svém, ale jsem puntičkář :music:a vadí mi nesklizené pole, asi tak :DxD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - s tím ti tedy nepomůžu
    Hezké odpoledne
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka, dekorace Křeččí past i Táborák na sněhu dává při umístění na Ostrov pokladů TBZ. Ano jsou dekorace, které dávají na zmíněné ploše BZ, je jich celkem dost, ale to zjistíš už v liště kde se ti ukáže jaký druh bodů zkušeností dekorace poskytuje. Takže je pak na tobě jaké si dáš na plochu.

    umístěno na ostrově pokladů a dává BZ
    upload_2021-1-21_17-15-13.png

    a tady TBZ
    upload_2021-1-21_17-11-7.png
    upload_2021-1-21_17-11-43.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jj ručně to mám taky a můj postup? Když je to políčko s plodinou, sklidím okolo, jedno odstraním, to zasazené co je pod infooknem za růžek přetáhnu na uvolněné místo, sklidím a je to. Upravím podle situace.
    Nebo na něj posadím Johna C. a nesklízím ;)
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku,:) tak já přišla na jiný vynález, také to funguje, bo na jedné jsem sklízela pole ručně a přešla jsem si na chvilku doprava pod infookno, ono se posunulo doleva a já v prostřed nahoře sklidila políčko :p, jsem šikulka, ale takto to obcházet, když by to mělo jít už dávno, tak to je na makovici. Ještě tak vymyslet, co nahradí enter xD

    Edit: Dneska odpoledne od 14 hod. to stále vykopává z farmy ;), když mám otevřeno ve 3 prohlížečích a musím to znovu zapínat xD, tak je to na bednu. Včera to normálka šlapalo a dnes to takto zlobí, chjoooo
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    mě překvapuje proč neopraví první sázení sklízení polí potom zvířata aby to fungovalo stejně jako ve flashy. Základní věci proč farmu hrajeme. Stále nefunguje rychlovkládání stromu a zvířat. to co potřebuje člověk nejvíce

    skali myslím to tak že když chci dát více stromu na plochu, než jeden tak ve flash stačilo držet ctrl a sázelo to furt strom který jsem si určil. Tady po každém zasazení musím znovu zmačknout ctrl pro obnovu výběru.

    skali ja vím jen to předtím fungovalo a teď ne je to škoda. Do budoucna by to mohli přidat
    skali už funguje všechno
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
  17. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    To, že to je u nich napsáno vím, proto to hlásím jako chybu. Až budu znova sklízet, tak můžu udělat screen, ale prostě i přesto, že u nich je nakresleno, že dávají TBZ, tak po jejich sklizení vyskočí bublina sklizených běžných BZ, když sklidím celý ostrov, tak mám bubliny dvě (TBZ i BZ a to zhruba ve stejném množství)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ahoj, co myslíš tím rychlovkládáním stromů a zvířat ?

    Edit: to funguje stále. Jen to ctrl nesmíš držet, ale mačkat. Vyzkoušej to ;)
    (dám 1. strom, zmáčknu ctrl -tím umístím druhý, zmáčknu ctrl - tím umístím další....do žádného výběru nemusíš)

    Edit2: rastaman19 - a není jedno, jestli to ctrl držím po celou dobu nebo ho mačkám - přerušovaně ? Teď jsem si to byla znovu ověřit - posadím palmu na plochu, zmáčknu ctrl - a už se mi objeví na kurzoru další palma - kliknu na plochu - tím se zasadí. Zmáčknu ctrl a už mám na kurzoru další palmu k zasazení - posadím ji na plochu...atd.... Jediné, kdy lezu do inventáře je před sázením stromů, když si jdu vybrat, co budu sázet. Tak co nefunguje ?
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    masinaka, až bude možné tak zkus ručně sklidit a uvidíš jaké body zkušenosti to dá. Nicméně předal jsem k prověření.


    EDIT: Jedná se o grafickou chybu. Ukáže BZ, ale připíšou se TBZ. Až budeš sklízet tak si zkus zkontrolovat počet TBZ před sběrem a pak po něm. Chyba se zobrazuje na všech Baha plochách kromě vodopádů.

    dekorace Táborák na sněhu - zobrazí BZ
    [​IMG]

    připsáno TBZ
    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
    masinaka tohle ocenil(a).
  20. pulec1

    pulec1 Pisálek fóra

    Zdravím,chci se zeptat proč se už nemůže hrát Flesh,klient je hrůza, děs,dnes mi to pustilo jen na hlavní louku,když přepnu jinam ,pořád se jen načítá nemůžu nic sklidit :cry:
     
    vilby tohle ocenil(a).