Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli po tydnu bilancovat, tak jedine pod vlivem hesla: "Znojmo, vidim te dvojmo." xD
    Nevim, jak je to dlouho, co nam v e-mailovych schrankach probehla anketa RT ohledne vyuzivani jednotlivych zarizeni (PC/NTB/MT) pri orani nasich poli, nicmene se zda, ze mobily souboj momentalne prohravaji na plne care na ukor PC a NTB (a tak vypada ta Cina na prvni pohled pokrokove...), ktere mame, s nejvetsi pravdepodobnosti, vsichni i se sroty na hratelne urovni. Z cehoz mi vychazi... himl, vychazi mi,.... ze asi budu muset byt kriticka, protoze prozatim veskere jevici se problemy jsou na strane haprovani stability serveru BP popr. jejich uplnym vypadkum. Soudruzi, my jsme na pokracovani Farmeramy pripraveni... a kde jste vy?
     
    Naposledy upraveno: 18/1/21
  2. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Naposledy upraveno: 18/1/21
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zoufálkov, třeba se něco zadaří, až to položíš na plochu...
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Největší problém s Unity?
    1) Nemožnost urychlení točení na Kole štěstí
    2) Chybějící možnost ovládání klávesami Enter a Esc
    3) Nemožnost zakoupení florenů jinak než pomocí balíčků
    4) Občasné zamrznutí hry (kdy nejde opakovaně přejít z plochy na plochu)
    Pozitivum:
    1) Návrat ke starému způsobu darování...
    2) Relativně slušné ruční sklízení
     
    kytka50, Katule008 a BEBUSCHE tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek o_O Fakt mas pocit, ze navrat vyhovujiciho systemu rozesilani darku sousedum a "relativne slusne rucni sklizeni" se da nazvat pozitivem?
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Otázka: Kdy začnou opravy, děje se v RT vůbec něco? Mě to sice funguje ale tak ňák to ještě není ono, není to ještě to pravé ořechové.
    Jen mě fascinuje kolik my skalní hráči máme trpělivosti. :p
     
  7. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Ahojte, umiestnila som dekorku "sneženie musí pokračovať" na plochu majáku. Už som ju zozbierala tuším 20x, chcela by som ju odstrániť, no mám problém.. mám ju umiestnenú v prvej časti úplne hore vpravo a nejde odstrániť ani ručne - tam sa mi prekrýva pole s ozámením "jednoducho len dekoračne" s polom odstránenia.. nejde mi to zmazať ani pri aktivovaných pomocníkoch.. poradí niekto?
    Táto hra má ešte asi veľa nevychytaných múch.. zlatý dobrý flash
     
    pompo68, rokliny a Katule008 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dudlíček11 - ahoj, v nastavení hry si změň nastavení tooltipu, pak ti půjde dekorka schovaná pod infooknem ručně odstranit

    infobox na ukazateli myši.png
     
  9. maxik2005

    maxik2005 Pisálek fóra

    už na to nemám nervy,,po hodině různého klikání nejsem schopná sklidit 2 farmy a to hraji od začátku hry,tak na to seju a prostě si najdu nějakou jinou hru,kde to bude fungovat,,tady je to o zdraví....:)
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Má radost z fungování farmy netrvala dlouho. Dnes šla střídavě jednou skvěle a podruhé se ani nehne.
    Jelikož se sama autorka k ničemu nemá, považuji za nutné sem napsat, že žádného hráče Kelly1963 neřídím,
    neznám ho, nikdy jsem s ním nebyl v kontaktu a ani netuším, proč si tu ohříval svou polívčičku. Třeba to bylo naopak.
     
    modro.ocko22 a pajaable tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale no tak, nikdo by Tě přece z něčeho takového nepodezříval. xD
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ja už som došiel do fázy že ak aj odklikám dekorky:Hangár Peň stromu VI +1 ks bez navýšenia,tak nepoužívam na "obrstromy " ktoré mám na všetkých plochách Renátkine turbohnojivo..dám iba Ren.superhnojivo a kašlem na skracovanie rastu stromov..
    Proste ráno to aj tak nefunguje a to zbieram o 6:30hod. a nemám tolko času aby som pri tom strávil viac ako 10 min.Teraz večer som klikal "velký zber" všetkých plôch asi 20minút-5* som reštartoval hru,dva krát mazal historiu..
    Viete nám poskytnúť aspoň jednu relevantnú informáciu,nejaký aspoň náčrt,resp.nástrel ako to bude ďalej pokračovať ? Kludne znesieme pravdu,kludne napíšte,že sa nič nedeje,že nič neviete,že proste vydržte mesiac..Proste príjmem akúkolvek informáciu,akúkolvek pravdu,ale takto proste nemôžme fungovať,to proste je naozaj len velmi velmi ťažko hratelné,hlavne z časových dôvodov(naozaj nemám čas denne trčať na farme hodiny,nech viem vôbec niečo spraviť)
     
    matlafous123 a tuleni92 tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě už to v Unity jede, co se týká rychlosti, jakž takž v pohodě. Každodenní problém mám jen při ručním sklízení mazlíků, minimálně jednou musím dát F5. Ale už s tím počítám, tak mě zatuhnutí nepřekvapí.
    Včera mě dostal trh, prodávala jsem bobky a místo mnou napsané ceny se tam objevilo 0,10 za kus. Naštěstí to bylo v noci a stihla jsem to zrušit dřív, než mě někdo stáhl z kůže.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    miska006 - ahoj, na opravách se průběžně pracuje. Neházej flintu do žita, trochu se obrň trpělivostí. Věřím, že bude líp.
    Zeptám se - jaký používáš prohlížeč ? Vyzkoušej třeba jiný. Já hrála stále ve Firefoxu - bez problémů a teď už pár dní tam hru nenačtu, ani po vyčištění prohlížeče. Vyzkoušela jsem Edge a tam to chodí vcelku dobře. Také mi to celkem slušně chodí v samostatném klientovi. Chce to opravdu vyzkoušet více možností.
    Nevím, zda tvůj PC splňuje požadavky pro chod hry - můžeš mrknout tady - Unity/WebGL klient
    A info k samostatnému klientovi najdeš zde - Samostatný klient Unity
     
    zejdy66, Y_n_O a pezt tohle ocenili.
  15. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Dělám v Klientovi, jsou tam malé nedostatky, např: některá pole se jeví jako zasetá a přitom jsou hotové ke sklizni, musí se to hlídat, u zvěřince, arboreta a výrobny není ikonka, že jsou hotové a nelze v nich zjistit, co tam je. Když chci něco změnit, musím zlikvidovat všechno a znovu volná místa obsadit, to dost zdržuje, ale jinak je to skoro jako ve Flashi.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já dnes oproti včerejšku i když jsem nejprve čístila, vše pomalejší ,občas zamrznutí u odklikávání beden,načítání každé plochy.Snad se to během dne vylepší:sleepy:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím----tady něco psát je bezpředmětné---odpověď --- jdi na jiný server a vyčisti si PC ---vždyť je to vlastně v pořádku a od RT nedostaneme už ani jiné vyjádření------dárky se konečně podařili dát do kupy----od ukončení Flasch docela slušný výkon, když to bude takhle pokračovat, tak možná za rok bude vše vychytané a vrátíme se do reálu;)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To co jsem ve flash dělala 2 hodiny teď odklikávám 3:p, dělám vedlejší farmy a jde to opravdu hodně ztuha, až mne to nebaví odklikávat a nejraději bych použila pomocníky, ale je málo kupónů, musím šetřit na lepší příležitosti. Ta rychlost jestli se nezmění, tak nevím, nevím, asi budu něco vynechávat, ale zase jak se znám, tak to nedokážu, v tomto jsem puntičkář. Ještě to zkusím v klientovi, ale moc tomu nedávám. Mám rychlý PC, načítání trvá jen 15-25 sec. ale to klikání je dřina
    o_O:cry:
     
  19. kupka78

    kupka78 Zelenáč fóra

    Také začínám uvažovat jestli budu v hraní pokračovat, to neustálé načítání a sekání.
     
    rokliny a samec tohle ocenili.
  20. domina.vlasta

    domina.vlasta Pisálek fóra

    Ještě chvíli odhodlání a seknu s tím také...přestává mě bavit furt to obnovovat, protože se hra nenačítá>:(
     
    michalka59 tohle ocenil(a).