Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jedno je bleděmodré - Klient, druhé je to samé v růžovém - Unity, prašť jako uhoď, stejné chyby, stejná rychlost, nějak se nedaří, asi se stále budu vztekat u hry, ale jen malounko, nestojí mi to zato :)
     
    maribeja a jirinasinova198 tohle ocenili.
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

     
    rokliny a evainfo tohle ocenili.
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď jednu rýpavou otázku: Ví RT co znamená směr nahoru a dolů? Když posílám dárky, od UNITY se mi pravidelně (pokaždé) stává, že při směru dolů se lišta posune nahoru. To je jako když při řízení auta zařadím zpátečku místo jedničky a pak se nestačím divit. :p
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ciri13, to neřeš, třeba to programoval Bulhar a tam naše ano znamená ne...
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyzkoušel jsem na mobilu UPX.Stejnej problém jako v EDGE,nejdou psát zprávy a zadávat počty čehokoliv( mlýn,lišta). Takže na prd.:oops:
     
    Naposledy upraveno: 19/1/21
    kytka50 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. emkopa

    emkopa Pilný autor

    nezlobte se na mne ale už mám toho dost nevím jak slušné mám napsat co si myslím . Můžete zase reportovat nech něco ty ..... IT udělají s klikáním mezi polem nefunguje to a když už kliknu tak se tam nasadí úplně něco jiného jak jsem chtěl
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jsem si říkala, že 1x denně bude stačit a akce holt nebudou, ale nedaří se mi přihlásit a když se to po cca 20min. podaří tak při chtění přechodu z plochy na plochu se farma blokne a čekám opět cca 20 min., občas jako zpestření mám zablokovanou Baha jako, že ještě neaktivovanou a hází mě to na strom na mýtinu, ale ten je prázdný a není tam nic vyzvednutýho, zamčený maják, nemožnost dodání do Sezony, nemožnost zadání krmiva ke mlení, prolínání ploch park s mazlíčky místo Hlavní louky, atd..... Co to RT dělá s tím vůbec něco? Uvědomují si, že my jsme ti co je živí? Asi ne protože to by se něco změnilo. Nechci přestat hrát, ale takhle mě to vůbec netěší...
     
  8. babetkom

    babetkom Zelenáč fóra

    Neviem ako vy, ale odkedy mám klienta som nevidel jedinú reklamu. Za mňa palec nahoru!!!!!
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  9. lenulka9292

    lenulka9292 Zelenáč fóra

    Čauky všem.Dnes poprvé hraji přes samostatného klijenta.Paráda,nic neseká jde to jak pomásle.Všem doporučuju!
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. D1511

    D1511 Zelenáč fóra

    At jdou už IT někam to se nedá hrát nejprve se točí květinky a pak zase nevím kde co mam protože místo ikonek rostlin jsou všude šípky. jdete do .....
     
    janibu tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    D1511 - zdravím, nevím, zda hraješ ve webovém prohlížeči nebo přes samostatného klienta ? Pokud v prohlížeči, vyzkoušej jiný - každému vyhovuje něco jiného. Někdo hraje v Edge, jiný zase v GCH, pak tu hráči zkoušeli i další - např. Pale moon... Je potřeba vyzkoušet, co ti bude nejlépe fungovat.
    Stáhnout samostatného klienta jsi zkoušel/a ? Ten má nižší nároky na PC.
    Nevím, zda tvůj PC splňuje požadavky pro chod hry - můžeš mrknout tady - Unity/WebGL klient
    A info k samostatnému klientovi najdeš zde - Samostatný klient Unity

    Edit: pokud používáš windows 7 nebo 8 , mrkni zde
    - Zvětšení RAM PC/NTB pomocí USB flash disku
     
  12. janibu

    janibu Rádoby autor

    Tak jsem teď málem vyhodila noťase z okna. Šla jsem dodělat akci a trvalo to cca 1 hodinu. Edge se mi seká víc , tak jsem se vrátila na CHrome a při každém kliknutí naskočí OVCE a počítám s nimi 1,2,3,4,....99.100 už???? naskočí to a kliknu opět a OVCE 1.2.3. 99.100.
    To už vážně není možné, ráno před odchodem jsem se snažila rychle dát akční a sklidila jsem hlavní a zasít nešlo,nešlo,nešlo.
    Prosím, mohli by jste tlůmočit RT, aby když něco nefunguje, omezily akce a snažili se to opravit a pak postupně zatěžovat?????
    Chápu, že potřebují peníze, ale kolika lidem to jde???? Připadám si. po více jak 10 letech. jako závislák, který potřebuje další dávku :cry:


    P.S. neposlali nám ti Číńani Koronavirus na farmu????? Tak mi to připadá !!
     
    Naposledy upraveno: 19/1/21
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já chci a chci a ještě si dupnu :pxD- prodloužit Soví strom a Vznášejícího se křečka nebo novou dekoraci, která dává stejné navýšení BZ na delší dobu, aby se to vyrovnalo a to jen tak zadarmiko, prosím modiky o report k RT:)
     
  14. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Den ode dne je těžší se do hry dostat hlavně ráno. Není prostě odezva serveru, takže ovce na 100%, takže načíst znovu, pak to nenačte kubíka - načíst znovu, pak přechod na kolo "šílenězrychlenéhotočení"- a načíst znovu, nebe, načíst znovu...
    A je jedno, jestli edge nebo chrome. Klienta nemám, protože v mém věku mě neláká mít před monitorem lupu, když je zvětšení rozmazané.
    Čištění PC nepomůže, když prostě není odezva serveru, to je stejné, jako když budu do nekonečna čistit auto u zavřené benzínky, dokud neotevřou a nedám benzín do nádrže, tak prostě nepojedu.
    Nechci s hrou končit, ale vypadá to, že hra chce skončit se mnou.
     
  15. deka43

    deka43 Pisálek fóra

    Asi mají smlouvu s doktorem Chocholouškem pod heslem : Proč to dělat jednoduše , když to jde tak KRÁSNĚ složitě a tolik lidi je ***.
     
  16. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Bolo by možné, aby v Unity fungovalo zelené tlačítko fajky, potvrdzujúce odpoveď Áno aj cez klávesu Enter?

    A nefunguje vkladanie obrázkov tu na fóre...

    EDIT: už mi to ide
     
    Naposledy upraveno: 26/1/21
  17. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Nainštalovala som si klienta a išla som sa prihlásiť. Dala som meno, heslo a po napísaní vyskočila tabulka a chcela hlavné heslo. Potom som klikla na prihlásenie. Na ploche mi zostala zmenšená horná lišta. Odinštalovala som klienta a znovu nainštalovala. Všetko sa zopakovalo. Teraz hrám na GCH. Po dlhej dobe rozmýšlam že sa na farmu vykašlem. Bez predplatenéh pomocníka tu strávim pol dňa. Všetko trvá dlho. Ráno som obriadila desať chlievov a nervy mi tiekli. Stonku som ráno pozbierala len do polovice. Prestávam plniť akcie a budem sadiť len dlhodobky. Raz za čas vyskúšam či sa niečo nezmenilo a ak nie časom prestanem hrať. Dali sa nové plochy - maják a pobrežie stroskotancov, chválim to aspoň som tam dala dekorky ktorých mám dosť. S rýchlosťou starej farmy sa to nedá porovnať a o tých vadách novej farmy .... Dám tomu ešte dva mesiace a ak to takto pôjde aj ďalej zbohom. Myslím že môj sloh na ZDŠ bol kratší. :(
     
    kytka50 a Katule008 tohle ocenili.
  18. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Hraji pouze v prohlížeči, klient mi nešel nainstalovat a hra se neskutečně seká, musím se znovu a znovu přihlašovat ,je to otravný.
     
    janibu tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    Orol12,
    potvrzování klávesou Enter reportujeme neustále. Také bych tuto možnost uvítal.
    Pokud nahráváš obrázky na server, který nepoužívá protokol https, tak v některých prohlížečích se nahrané obrázky na fóru nezobrazí. Používám imgur.com a obrázky jsou viditelné.

    janinka165, hlavní heslo není nutné zadávat. Mrkni do FAQ o samostatném klientu. ZDE (klikni).


    Martina717, můžeš prosím napsat více o neúspěšné instalaci? Objevilo se nějaké info okno s chybou? Samostatný klient má menší nároky na počítač než hraní přes prohlížeč. Minimální požadavky pro hru najdeš ve FAQ.

    >>Samostatný klient Unity<<

    >>Unity/WebGL klient<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    12Orol tohle ocenil(a).
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zase jdu s přiblblým dotazem. Když odpovídám na holuba s delší zprávou, tak se mi vždy zpráva posune dolů. Tzn. vidím text toho, komu odpovídám nebo dokonce svůj. Teď jsem odpovídala na odpověď zprávy, kterou jsem poslala já. Byl to masakr, protože jsem viděla svoji původní zprávu. Odříkala jsem děkovnou modlitbu za to, že umím psát všemi deseti (nechlubím se). Oprava případných překlepů je mazec. Napočítat úhozy (když chci přepsat celé slovo), kliknout, mazat klávesou a odpočítat úhozy. Napsat po slepu další slovo. Nedokáži si představit, že takto postupuje někdo, kdo neovládá psaní na klávesnici po paměti. Nevím, třeba jde o problém jen ojedinělý a jen na mé farmě. Ale vždy mi doma říkali: "Líná ústa, holé neštěstí. Buď dostaneš do ní nebo po ní." Pokud je chyba na mé straně, prosím o info, jak postupovat.
    Zkoušela jsem napsat text ve wordu a pak jej jen zkopírovat do zprávy. Marně.