Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vrasek1

    vrasek1 Pisálek fóra

    za 3 hodiny se načetly jen sousedi
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. alenka0

    alenka0 Pisálek fóra

    no je to pěkně zmršené jestli to tak půjde dál končím na tohle nervy opravdu nemám
     
    vilm4, kytka50 a pajakolos tohle ocenili.
  3. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Tak já nemůžu hlásit žádné chyby, protože mně se sice hra načte, ale tím to končí. Dál už nemůžu nikam kliknout, nefunguje nic. Jsem z toho teda pěkně nervozní, to jako v prosinci končím?
     
    evainfo, modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  4. jirbla

    jirbla Pisálek fóra

    Něco otřesného toto se hráz nedá vidět to pořádně nejde trvá načteni no hruza
     
    modro.ocko22, vilm4 a kytka50 tohle ocenili.
  5. miruštek

    miruštek Zelenáč fóra

    je to síce modernejšie vydanie a zvyknúť sa dá na všetko.ale celé zle.nedá sa to niekde prepnúť na starý režim??????hlavne to zbieranie stajní.predtým mi stačili 4 rýchle kliky a teraz urobím dva,musím počkať a potom ďalšie dva na nakŕmenie a napojenie.
     
    Dendushka09, vilm4 a kytka50 tohle ocenili.
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Unity je přímo hrůza hrůz! Testování mě nešlo,ale podle příspěvků bylo vidět že to je nedovařený polotovar. Nevím kolik toho vývojáři vylepšili,ale moc toho není. Výsledek nic moc.Unity se mě načítala 25 minut,je to pomalé.Když jsem chtěla vypnout animace tak mě to vykoplo.Jak píše matlafosová je to o nervy.Posílat dárky děs běs.Rolovací lišta mě nevyhovuje a zobrazení sousedova LV je při posílání dárků je k ničemu.
    A dnešní bonus,to je opravu dárek nad dárky.Jindy se spokojím i se zeleným lístkem,ale dnes si z nás RT dělá srandu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, jedná se o 24 hodinový test. Kdy je hra dostupná jen v Unity. Prosíme buďte trpěliví a pokud můžete vše odzkoušejte.

    Jak už bylo několikrát psáno RT připravuje alternativní řešení, takže hlavu vzhůru ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. hernajs1

    hernajs1 Pisálek fóra

    24.11.2020 20,57 hod. česky V družstvu místo výrobků řemesel jsou ikony rostlin. Hrozně dlouho trvá než se přihlásím k serveru. hra je celkově pomalá
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    já se přidám, nefunguje klávesnice, když kupuji semena, tak nejde odklepnout Entrem. Když posunu kombajn, abych viděl co je pod ním, tak se mě chytne co tam zrovna je a jsem ... konec, nemůžu už nic dělat, jen znova načíst a 5 minut je pryč. To opravdu nejde hrát. Všechnu grafiku mám vypnutou a stejně furt někde něco bliká, straší a blokuje to funkčnost. Nefunguje dvojklik na myši, vše je 10x zpomalené.. Jestli tímto způsobem nás chcete donutit používat jen pomocníky, že to nejde hrát ručně, tak to rovnou můžu požádat o ukončení po těch 10 letech.

    A když něco doroste, tak to není poznat. Místo oranžových macešek mám jen hnědé pole skoro stejná barva jako nezaseté.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Zdravím lidi, co se týče polí, musíte si zapnout v nastavení "animace pole", pak se vám zobrazí plodiny ve skutečnosti, a ne jako po zasetí.
    Nicméně animace zrání nejde vidět a to jsem použil všechna hnojiva na pohodových polích. Mám zkušenosti, že hned po pohnojení SH, se změní do 1. fáze zrání. U stromů tento problém není.
    [​IMG]
    U některých dekorací je problém, že vypadají o velikosti 1x1, nebo jsou nějak rozložené.
    např.: vař a bublej, na screenu je dole dál od ostatních
    [​IMG]
    V každém případě bych dal "připisování " BZ přímo pod BZ, jak to bylo u FP, to je u všech ploch.
    EDIT:
    Když je míra BZ, kreditů atd. schovaná, "připisování" je zařízeno přímo nahoře, tak jak bych si to přál.
    Při dávání stájí a dílen bych uvítal, aby si systém pamatoval, kde jsem skončil při výběru v inventáři a nemusel znovu popř. listovat, kdyby neexistovalo hledání a člověk hledá co by kde dal.
    btw. Herní okno se mi zdá o něco menší, možná se mi to jen zdá.
    EDIT2:
    Animace dozrávání funguje, buď v RT změnili nastavení pro dozrávání, nebo dříve jsem použil méně na čas náročné plodiny.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  11. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Id: 42037135
    24.11.2020 21.10hod, CZ
    Dnes se brambory určené ke sklizni zobrazily jako zorané pole. Sklidit šly bez obtíží. Zřejmě to souvisí s novou verzí hry. Uvádím jen pro info - jestli má někdo podobně nebo jestli je to chyba, která se bude řešit. Přeji pěknou hru.[​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. JerryLee007

    JerryLee007 Pisálek fóra

    Ráda bych odzkoušela aůe to bych se musela nejdříve do hry dostat
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Všechny problémy popsané výše mám taky,jen hra se mi načítá rychle.Jinak ve všem mám šílený brajgl,všechny položky přeházené,stromy svítí jak po jaderné katastrofě a posílání dárků je práce pro vraha-denně jich posílám 15 a vyčmuchat obdarovaného je problém i pro rysa ostrovida,natož pro mne,brejlovce.Tohle mne asi dlouho bavit nebude.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. peterdanko

    peterdanko Pisálek fóra

    Nedá sa kupiť hnojivo...
     
  15. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    vobec to nejde a vdaka Vam Vášmu výmyslu od Noveho roka nebudem moct hrat farmu,vobec sa neviem dostat k tomu programu neda sa spustit test len vašou vinou,ste važne neschopní
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/20
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Je potřeba mít trh nastaven takto

    Screenshot_1.png
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. janibu

    janibu Rádoby autor

    Byla jsem zvědavá jak to vypadá, ale hrůza. Vše je maximálně zpomalené, po hodině se mi podařilo dostat do nastavení, abych vypla animace,protože slunce a jeho záři teď opravdu nepotřebuji. Proč se test nedělal když nejsou žádné akce.???? Rozdělanou akci na Bahamě zřejmě nedodělám.
    Na tabletu přes Puffin to jde stejně pomalu.
    Že bych po tak dlouhé době přestala????? Škoda.
     
  18. Svatomír

    Svatomír Pisálek fóra

    Ahoj, až na to, že se neukazuje co je vypěstováno a stromy jsou hotové, tak to celkem jde. Už se těším až mě začne zase počítač dělat dvojkliky, to budu mít zase zasazené něco jiného než budu potřebovat. Vyhovovalo mě, když byly tabulky víc vpravo.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Svatomír - ahoj, zapni si v nastavení hry "animace pole" (zapnout a zelené tlačítko "uložit"). Pak uvidíš své rostlinky na polích dozráté ;)
    animace polí.png
     
  20. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Na Baharamě zřejmě řádí Covid19 a asi jsou v karanténě. Dostanu se pouze do pralesa, ale tam nejsou lidi na sklizeň, takže je mi to prd platné.

    desktop win10 64b, Edge, I5/24GB RAM, 90Mbps/10Mbps
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.