Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    dnes jsem se pokoušela v unity hrát RENZA, absolutní propadák, vůbec nic nejde chytit, strašně dlouhé přihlašování a přepínání, pc mám asi půl roku starý, takže žádný veterán, jestli bude farma v unity fungovat takhle, tak se mohu s hrou rozloučit:cry:
     
    modro.ocko22 a Dob tohle ocenili.
  2. -Málče-

    -Málče- Zelenáč fóra

    Id : 12814965 21.10.2020 19:00
    Dlouho mě na unity trvá, než se mi hra načte. A když se mi načte a chci něco dělat v poště, tak mi to tam zamrzne.
     
    danda-vnovis a Dob tohle ocenili.
  3. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    id:17032547 21.10. CR Hra v unity je pro dlouhé načítání nehratelná. Zasetá pole a stromy (nic neroste,jen podle časomíry poznáš,že maš sklidit).Blikání polí a chlévů je nepříjemné a vůbec nějak rozmazané,ale i ikony nejdou dobře.Vypadá to na konec této kdysi krásné hry.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majula12, zde jsi ve vlákně hlášení chyb. To že je v Unity Renzův jarmark spuštěný není chyba. Vysvětlení najdeš ZDE (klikni). Tam jsem také přesunul tvůj příspěvek.

    Ahoj petrík31, příspěvek jsem přesunul do vlákna >>Unity - zpětná vazba<<, kam patří. Tady máme vlákno na hlášení chyb. Děkuji za respektování rozdělení fóra.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    id:41899202 22.10. 15:20-15:40 CZ
    Renzo, Změř síly s Lukášem, minihra se několikrát na několik sekund(až 15s) zasekla, jak při hře minihry, tak i jen při animaci Lukáše s palicí. Jinak je minihra plynulá. Po zaseknutí minihra pokračuje v pořádku.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  6. Kraftstudt

    Kraftstudt Zelenáč fóra

    Nejde Halloweenský kalendář. Nutno přepnout zpět na flash.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  7. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    ID 26381988 , CZ 9.24h od 3.10-23.10. EDGE
    Hřiště-nenačítá se veselé bruslení a mořská symfonie točí se hvězdička a jsou zmenšeny pekařské legendy
    Ostrov pokladů -nenačítá se květinové hřiště pro světlušky točí se hvězdička
    Animace stále pokračují i když mám vypnuto
     
    Naposledy upraveno: 23/10/20
    Dob tohle ocenil(a).
  8. vlamagi

    vlamagi Zelenáč fóra

    V parku se mi nezobrazí dekorace např. Snové světlušky.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  9. boborina

    boborina Zelenáč fóra

    ID 21458209 25.10.2020

    v dažďovom pralese svietiace červené fľaky miesto chlievov a stromu,
    na plantáži jeden strom svieti na červeno,
    na ostrove pokladov svietia dva červené fľaky,
    pobrežie stroskotancov svietia dva fľaky ,
    vo farmárskej hale nedá sa mi vložiť pri plnení úlohy počet ktorý zadám ale berie všetko čo je v stodole
     
    Dob tohle ocenil(a).
  10. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    id:41899202
    26.10.2020 12:15
    CZ, Chrome
    Křišťálové vodopády - místo některých chlívků mám jen růžovou barvu (výběh pro kudlanky, výběh pro quoky, tována na louskáčky, výběh pro kraby IV: růžový)
    [​IMG]
    Všechny plochy - nejšlo zavřít okno"Pomocníci při sběru" křížkem. Pak okénko zmizelo po několika minutách, když jsem psala tenhle příspěvek, tak nevím kdy přesně - někdy před 12:30.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Dob tohle ocenil(a).
  12. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Id 26342946
    26.10.2020, 15:20
    jazyk CZ
    kde: Tržiště - zvířata
    Špatný text - filtr nabízí možnost "Všechno", ale zobrazují se základní zvířata (což je správně, jen to slovo je silně matoucí).
    [​IMG]
    http://www.pictu.cz/image.php?di=8R51
    Windows 10, prohlížeč Chrome 86.0.4240.111 (Official Build) (64-bit)
     
    modro.ocko22, modrýměsíc a Dob tohle ocenili.
  13. athletics

    athletics Zelenáč fóra

    Mě vůbec nejdou sklízet řádky na magickem stonku...pomoci pomocniků...
     
    Dob tohle ocenil(a).
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    ID 31522289 27.10.2020 23.39
    jazyk CZ
    zobrazí se mi hlavní plocha načte se park na ostatní plochy lze přejíždět ,ale nezobrazí se
    Windows 10 profi prohlížeč Chrome 86.0.4240.111 64 bitový ,včera se načitalo normálně,dnes se načítá ,ale nezobrazuje
     
    Dob tohle ocenil(a).
  15. VeeNee

    VeeNee Zelenáč fóra

    ID: 44509202
    1.11. 3:23
    ČR

    Všechna pole

    1. Držení klávesové zkratky Ctrl nefunguje stejně jako ve flashi, držení Ctrl vám neumožní pokládat více kusů jednoho předmětu, po každém položení se výběr zruší a musíte Ctrl zmáčknout znovu.

    2. Při rychlém zalévaní jde posouvat předměty na ploše, čímž se zalévání zruší.

    3. Pokud posouváte předmět na jakékoliv ploše, a pustíte tlačítko myši opravdu okamžitě potom co se předmět "zvedne", můžete ho potom položit kamkoliv na ploše i tam kde již jsou jiné předměty (předmět se posune nejen vizuálně ale posune se i jeho "hitbox" po kliknutí na něj se však zobrazí pouze prázdné kolečko nabídky). Po načtením jiné plochy se vše vrátí do normálu

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/11/20
    Dob tohle ocenil(a).
  16. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    Zkoušel jsem dnes hrát farmu na Unity, mám tam snad všechny chyby, o kterých se tu psalo. Jsem závislák, hraju každý den, ale pokud se něco za ty dva měsíce do konce roku nezmění, tak končím, hra na Unity je téměř nemožná. Honza
     
  17. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,mě to přes Unity nejde vůbec.Jen se točí kytička.
     
  18. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    honzik1987 taky budu muset končit, hraju farmu od začátku vzniku, ale Unity mi nejde vůbec - je to jenom pro "lepší" Wind. a myslím, že nás "starších" ubude hodně :-(( je to škoda, byla to hezká hra...
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Hra je mnohem pomalejší než ze začátku co byla zavedena Unity.Občas vyzkouším,hrát se ale nedá-.-Jestli ty chyby nevychytají tak od ledna se nechytám,jak to tu čtu tak většina je nespokojena.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  20. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    Chyb je nepočítaně , nahlášených je jich taky dost. na jednom nefunguje kombajn na druhým nejde lišta a samotná hra. a v takovém prostředí plnit nějaký úkol je vlastně nemožné. a dnes už nejde přihlásit Unity. tak si hrajte sami.>:(:mad:xD
     
    Dob a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.