Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    MatysekKamilek , pezt - Vďaka za odpoveď!;)

    Sorry,asi budem už otravný,ale prečo sa nedajú u Renza vymeniť žetóny za lístky,keď ponuka je??? Alebo je to hlásené,ako chyba?,nevšimol som si to.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/20
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    chybicka sa nasla [​IMG]
    stacilo napisat 250 superkrmiva, ale nie,viem,ze tam ma byt aj super hnojivo-ale kolko?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Teď jsem několikrát zkoušel vyměnit 10 Renzových lístků za 10 žetonů a všechny výměny proběhly bez problému.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dob - ďakujem,už je to ok!
     
    Dob tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To by asi nešlo spustit Renza i nám hráčům hrajícím na Flash?!?:eek:
    Cítím se krapet méněcený a odstrčený!:cry::wuerg:
    A tak rád bych dotoho mlátil s Lukášem!8)
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kaolín11, bohužel ve flash není Renzo funkční, proto také dlouho nebyl a po provedení úprav ho již dali do Unity. Nemělo pro ně význam ho řešit v obou klientech.
    Díky za pochopení

    Danda
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Dneska jsem s překvapením zjistil že ve flasi nejde renzuv jarmark ale na unity je jako akce k dispozici....... to jako že mají hrači kteřým funguje unity takovej bonus proti nám co na unity zatím kvuli problémum s přihlašovaním a nefunkčnímu systému v ve velkém nejdeme ,tak to mame jako za trest. Jinak toto zvyhodnění nevidím
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Čonkin, příspěvek jsem přesunul z Unity hlášeni chyb, protože o chybu se nejedná. Hned nad tvým příspěvek je vysvětlení od danda-vnovis. Až jednou přejdeš na Unity, tak si můžeš s chutí u Renza zahrát, protože lísky ti přibývají i ve flash verzi hry. :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O a Dob tohle ocenili.
  10. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu, také nepiš dva příspěvky pod sebou - multipost - Dave Lister
    Dave Lister

    Sorry ale to neni fér od vyvojařu spouštět něco co nejde velkému počtu učastníku díky přetrvávajícím problémum s přechodem na unity , řekl bych že je degradace principu rovnosti příležitostí..... Podle mne asi nebudu sám měli počkat se spuštěním Renza až vychytají mouchy v sytému Unity a né zvyhodňovat určitou malou čast hraču tím že jim umožní získat nezaslouženou výhodu !!!!

    Nejsi v tom sám je nas asi mnohem víc co jsme odstrčeni....... asi od nas vyvojaři nečekaji žadný finanční prospěch !! Ti co přešli na Unity a nevadí jim anebo nemají problémy s během hry asi utracejí větší častky realných peněz a tak mají tuhle vyhodu na rozdíl od hraču kteří to hrají už spoustu let ......


    ***Odstraněna citace a příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/10/20
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čonkin, to není o penězích. Renzo ve Flashi měl chyby, na které jsme si stěžovali, potom ho kvůli chybám zrušili úplně. Co je tak složitého na tom pochopit, že nebudu opravovat hru pro systém, který za pár týdnů končí, ale raději ho zprovozním na novém systému?
    Také má své myšky, ale bude tam pro všechny, teď se musí chybičky doladit i na Unity.

    EDIT: Moje oblíbená hra s Lukášem mi nejde, ostatní nezkouším, počkám. Když má někdo lepší počítač a jde mu hrát, stejně hlásí chyby. Proto je to testování, aby našli problémy a opravili je i pro nás, co nám to teď nejde...

    EDIT2: Lístky se ti připočítávají i na Flashi po přihlášení, takže nebruč, nenadávej, pak budeš hrát o to víc než ti, kteří lístky využijí při testování a třeba nebudou mít na nové ceny, až je přidají...
     
    Naposledy upraveno: 9/10/20
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Čonkin, Renzo byl s flash verze hry odebrán, kvůli problémům a pro spoustu hráčů byl nehratelný. Renzo byl přidán do Unity, tak to rozhodl RT, aby ho hráči otestovali a určitě ne kvůli tomu aby jim vznikla nějaká výhoda oproti ostatním. Také se mohlo stát, že RT mohl Renza zavřít úplně. Nemá smysl se zde rozčilovat. My modíci jsme to již několikrát reportovali a víc s tím zatím neuděláme. V tuto chvíli je míč na straně RT.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes som s Lukášom mastil vyrovnanú partiu,väčšinou za 20 - 15 bodov.Asi bol po daždi unavený!:D
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm....
    Strašně se těším,až někdy v brzké budoucnosti budu s Lukášem mlátit asi 120 nasyslených lístků.:cry:
    Hola hola nový notebok volá......:wuerg:
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mazlík od Renza už doma, ale v tej Unity treba viackrát obnoviť hru aby ste ho získali
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dnes jsem opět zkusila Renza - dostala jsem se tam asi po 15 minutách a spoustě nevybíravých slovech, nakonec jsem ale i spustila Lukáše. Bohužel ale ten jeho "stroj" vůbec nefungoval, "jezdec" neběhal, tak jsem to je klikáním do prázdnoty uzavřela, výsledný efekt nula. Takže zjišťuji, že pokud nemám "computer per bando magnifico eňo ňuňo", tak asi Unity pro mne nebude ani v budoucnu. Velké zklamání..
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  17. so.nj.a

    so.nj.a Pisálek fóra

    Taky jsem zkusila hru s Lukášem a v pohodě 15 -20 bodů.Ale jenom v prohlížeči Edge.V ostatních prohlížečích je to bídných 30 bodů.
     
  18. bouska.147

    bouska.147 Pisálek fóra

    Renzův jarmar je celkem fajn.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes som si s Lukášom vylepšil po dlhej dobe skóre,ale ešte potrebujem 2 hry na lienku!:p
    [​IMG] [​IMG]
     
    MatysekKamilek a kaolín11 tohle ocenili.
  20. majula12

    majula12 Zelenáč fóra

    Dobrý den, mohu se zeptat, jak to, že v Unity je jarmark a ve flash ne?



    ***přesunuto z vlákna Unity - hlášení chyb**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/10/20
    Martinoveckin tohle ocenil(a).