Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě pár kytek a ráno bude hotovo:p;)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Našlechtěno bylo natošup, ze včera zbylo pár kytek, teď ještě hodinku a kousek a končím. Ještě, že jsem se dokopala k tomu, abych plnila dnes, na zítra ráno mi pískli směnu, i když mám mít volno. Chjo, nesnáším svého zaměstnavatele, je to tur jak lampa.
     
  3. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    Já opět nemám první dekorku, neustále musím hru načítat, pak už i zapomínám kontrolovat, zda je opravdu zaseto, tak jak jsem zasela. Když chci dodat, opět načítat hru a najednou konec, tak jsem akorát tak naštvaná.
     
    Helena1313, olčaML a danielaloblova tohle ocenili.
  4. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    radyn.m - díky za radu, funguje to, ale je to skutečně vopruz, zvlášť když je v rodině farmářů víc.
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    přátelé osvědčilo se mi na farmě nespěchat a sklízet rozvážně. Díky tomu, že počkám až se vše načte, nervózně neklikám jako šílenec tak mi vše funguje... ano sklizeň a osetí všeho mi sice trvá o 4-5 minut déle než kdysi, ale s tím se dá žít.

    samozřejmě se ale moc těším až budou problémy vyřešeny a hra se bude načítat rychleji než klikám.

    do té doby musíme mít všichni hodně trpělivosti. přeci jen to bude pravděpodobně větší zásah.
    takovéhle zpomalení nepozoruji jen u farmeramy, ale i mnoha dalších webů, které ovšem nejsou herní.
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké dopoledne, tak i druhé kolo je hotové. Čekala jsem na BB a slevu na šlechtění. SK mám sice dostatek, ale kdo šetří, má za tři. Jen jsem si ráno nepřipravila plantáž a zvířata nakrmila. No chtěla jsem je popohnat SK, ale přes kombajn to nějak nefungovalo. :sleepy: Takže ruční práce. Asi to patří k chybě.
     
  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Taky hotovo, poslední sloupec úkolů, kdy je třeba tulení, jsem nechal na dnešek. Bo babyboom, a farmářské mince se taky hodí. Včera jsem pro jistotu došel pro první dekorku, co kdyby dneska byl s farmou větší problém.... . Ačkoli si myslím, že při větším výpadku by RT konec dnešního úkolu posunuli o_O...

    Pořád mám spíš takový dojem, že problémy dělají inovace ve hře. Nepomohlo ani vypnutí grafiky ohňostroje.
    Ani úplné načtení hry nezabrání občasnému zaseknutí hry. Ale chce to trpělivost, oni to programátoři časem zvládnou...
    Na jiných webech se mi nic neseká, ani není nic pomalejšího... .

    Edit: Ps: pro ty, kterým farma dělá větší problémy, osobně raději po dokončení úkolu, či akce, "posadím" dekorky (či jiné získané předměty na kterých mi záleží), na plochu (nebo do řádku v nebi, když je). Poté přejdu na jinou plochu, a po jejím načtení zmáčknu F5, tím zrestartuju hru. Pokud jsou dekorky (předměty, vyplněný řádek, či jiné, co jsem chtěl získat) na svém místě kam jsem je dal, po opětovném načtení hry, mám jistotu že jsou změny provedeny na serveru hry :). Takže nemusí nastat nepříjemné překvapení po skončení akce ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
  8. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Nestihla jsem odkliknout první dekorku, nebyla jsem doma. Mrzí mě to, ale budu hrát dál. Třeba až bude výměna tak to zkusím a je to škoda, že to nejde nějak vymyslet a získat dekorku a určitě je nás víc co mají problémy. Jinak přeji atˇ se daří, těm kdo se snaží.
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda jitulecermakova,
    jelikož do řádku je potřeba jen 1ks každé dekorky a v akci jsou dispozici dekorky po dvou. bude stačit počkat na akci O&D a získat potřebnou dekorku tam. Takže neházej střelnou zbraň do obilí, nic není ztraceno.
     
  10. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak jo Pitrísku.....:D
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    v této a jí podobných akcí je možnost úkol dokončit ihned za floreny - viz obrázek Dokončit ihned
    upload_2023-12-9_14-18-5.png

    tuto možnost jsem využil v první části akce jelikož jsem kvůli pracovním povinnostem nestíhal. :)
     
    -Jara05-, radyn.m a bačkora85 tohle ocenili.
  12. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Ahoj. Funguje Vám akce? Mně se nezobrazily na plantáži žádné akční rostliny...ingoustový květ 0 kusů, není co sázet. Může mi někdo poradit či poskytnout info, děkuji.
     
    pravek70 tohle ocenil(a).
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no tak jsem měla vše připravené na druhý stupen akce.akční dodané a tuli domek čekal na sklizení a potom jsem na to zapoměla,měla jsem jen stříbrný ukol hotový,
    balím na cestu ,za 2 hodiny odjíždím na slovensko,čeká mě 15 hodin cesta vlakem a tak jsem zapoměla,dostanu se i tak na stonek? Dekorky jsou vždy po dvouch to není problem počkám na OD a snad se mi zadaří sehnat
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - pokud stihneš splnit poslední úkol tak stonek mít budeš. Dekorace je možné získat 2x tak pak můžeš zkusit OaD.

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahoj .... třetí úkol splněn ;). Na zítřejší připraveno :). Ať se vám všem, kdo plníte daří ;).
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Také úkol splněn
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Také třetí mise odfajfknuta a na čtvrté se pracuje :)
    [​IMG]

    Ať se vám daří ;)
     
  18. miska006

    miska006 Pilný autor

    Bedlivé oko

    --áno,je možnosť okamžite dokončiť za floreny.Ale ak prídem na farmu po konci I.časti a už je rozbehnut II.časť tak je mi tá možnosť na dve veci...O tom som písal,že by mohol zriadovatel hry na konci akcie dať možnosť ak niekomu niečo chýba,kúpiť napríklad dekorku z prvého dňa za floreny,reál peniaze..
    Jasné,ak to pôjde zohnať počas OaD tak si hráči počkajú a pokúsia sa to vymeniť..Ale osobne ak by som bol na mieste zriadovatela hry a ide mi čisto o vytvorenie čo najväčšieho zisky z farmeramy,tak nič lepšieho ma nenapadá ako vytvoriť zisk..Ono je ale faktom,že potom vlastne nemá význam ani plniť akciu a hráči si dokúpia všetky dekorky povedzme v limitovanej edicií po 1ks a tak nejak môžu obísť pestovanie a vlastne celú akciu..Alebo to plniť iba po získanie stonku do neba ak to je vôbec potrebné získať plnením akcie,tzn.je stonka súčasťou nejakej časti úloh.
    No nič,nemôžme mať všetko.

    Ďakujem za tvoju odpoveď.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  20. Haiki1

    Haiki1 Zelenáč fóra

    Přesně mi to dělá taky..