Užij si Premium Plus (26.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A k čemu je potřebuješ?!? Pokud vím TOP se stejně účastnit nesmíš!:cry: Krmivo pro světlušky je celkem OK a během chvíle s boostery máš desetitisíce ks světlušek!!:wuerg:
    Myslím že chvíli vydržím.[​IMG] o_O
     
    maribeja, evainfo a ašada01 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mám o kapánek víc, ale zvěř se mi nechce dávat ;)
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pořád mi to příjde levnější,než kupovat boostery na urychlení!:cry:
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    No jo každý to má jinak ;)
     
    -Jara05- a goldedawn tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně tedy spíše vadí,že na výrobu zelenýho paliva se používají stromy , chlévy , výrobny.Raději bych použil i řemeslné produkty,které se jinak válí a hromadí na policích bez užitku.Přemejšlí někdo v RT k čemu nám vlastně jsou?!? Když sloty navíc se přidávat nebudou!:p
    namátkově:
    [​IMG]
    To bych snad musel farmařit tisíc let,abych to zužitkoval!:cry:
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky převážně dodávám do konvertoru komodity z měsíčního světa, světlušky, lilek a chapadla. Mám jich spoustu a snadno se doplňují. Navíc padají z beden.
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda kaolín11, Budu toto reportovat jako požadavek ze strany hráčů, pokud s tím souhlasíš :)
    z pohledu hráče to dává smysl
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Mě se líbí, jak je ta hra rozmanitá a nabízí tolik možností, co hráč, to jiný styl hraní..... já pár světlušek obětuji, ale nářadí doplňuji v recyklomatu protěží a někdy dávám jenom protěž a taky to jde.
    Nápad s řemeslnými produkty se mi líbí a taky by bylo fajn se zbavit komodit potřebných na jejich výrobu jako cukr, sůl, mandragora atd. :)
     
  9. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Super, super, super !!! Díky :)
    Připojuji se k požadavku, protože mám to samé, a už mě ta plná stodola docela štve :)
    Díky kaolín, že jsi na to upozornil :)

    A k tomu Premiu:
    Platím si Premium přes 10 let, takže do toho PLUSu určitě jdu.
    V posledních letech krom premia na farmě nijak extra nenakupuju,
    takže cena je pro mě dobrá, a určitě vyplatí si ho pořídit :)
    Je fajn, že v tom novém se myslí i na Alpy.
    Tam jsem teda teprve 14.level, protože jsem je dlouho nebrala na vědomí,
    ale baví mě, takže jsem ráda, že i tam se něco hýbe :)
    Jinak tohle přišlo v pravou chvíli, protože Premium mi končí za 2 dny.
    Hned jsem tedy zrušila obnovení starého, a už se těším na nové :)

    Přeji všem hezký, i když tady v Praze zamračený den :)
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja to asi tiez vyskusam :music: Uz som sa skor chcela opytat ale dako v poslednej dobe mam malo casu na forum len kuk obcas. Platim si asistenta no ked chcem mat vsetky sloty k dispozicii tak si musim este kupit za 5 florenov dalsieho :wuerg: Ma to tak byt ci to je len na mojej farme ? Dakujem za odpoved ;)
     
    modro.ocko22, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    sovicka64
    Jsou celkem 4 výrobní místa - 2 jsou volná, třetí získáš zakoupením asistenta výroby buď za reál na měsíc nebo za 5 florenů na 2 dny a čtvrté odemkneš za 10 hlavních klíčů, které vypadávají při sklizni ;)
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj sovicka64

    Výrobní místa
    • V pravé části okna se nachází čtyři výrobní místa.
    • Dvě z nich jsou odemčena zdarma hned od začátku.
    • Třetí výrobní místo vyžaduje pro odemčení na 72 hodin celkem 10 hlavních klíčů. (Výrobní místo není sdíleno s výrobní stanicí, tudíž si jej musíte odemknout v každé budově zvlášť.)
    • Každá výrobní kategorie má vlastní výrobní místo a pomocí klíče je potřeba odemknout každé z nich zvlášť.
    • Čtvrté výrobní místo se vám odemkne na dobu, po kterou máte aktivního Asistenta výroby.

    další podrobnosti ke konvertoru v alpách najdeš ZDE
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Takze to chce len odomna floreny :cry: ak som to dobre pochopila. Mam na mesiac zakupeneho asistenta a aj tak to chce na stvrte vyrobne miesto floreny :wuerg: 3 viem,ze sa odomyka klucom.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to máš nějaký rozbitý!
    Asistent výroby ti přidá jedno místo navíc a další si pořídíš za 10 klíčů! Jestli jsi pořídila toho správného asistenta?!?;)
    [​IMG]
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dakujem za podrobne vysvetlenie :inlove: Kaolin ma pravdu,nemam toho spravneho asistenta xD Aspon uz v tom mam jasno ;) Este raz dakujem a prajem pekny vecer :)
     
  17. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Ja som predala na trhu za minimálne ceny a mám prázdne lišty. Inak sa to tam len povalovalo.



     
    tjuklova86 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky to dávám jednou za čas na trh, příjemně to mizne a krejcárky naskočí ;)

     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až sem se ztoho přísunu krejcarů za produkty opotil!xD:cry:
    To snad ani nestojí za námahu chodit na trh.Navíc,jednou se mi kompletně nabídky vrátily nazpět!:wuerg:
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky nevidím důvod se čehokoli zbytečně zbavovat. Vždyť je jedno, jestli tam mám 10 nebo 1000ks. Pořád je to jen jeden obrázek. Krejcarů mi denně přibývá kolem 2 miliónů ze stonku.