Užij si Premium Plus (26.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky

    Navštiv prémiovou vilu hry FARMERAMA, pořiď si předplatné Premium Plus a těš se na spoustu výhod. Nastal čas farmařit stylově a pohodlně!

    [​IMG]
    Od 26.10.2023 od 14:00 hod. bude do hry přidáno Prémium Plus.


    Snad Vás prémium plus zaujme
    [​IMG]
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prémium Plus

    [​IMG]


    [​IMG]
    • Obsah prémia plus:
      • Při spuštění akce + 5 ks akčních rostlin.
      • + 8 denních dárků
      • + 8 sousedů
      • + 200 jednotek kapacity nádrže na vodu a zároveň nekonečná zásoba vody.
      • + 800 jednotek kapacity hnojiště.
      • Automatickou sklizeň stromů. Maximální možnost sklizně je nově omezena na 168 hodin zpětně.
        [​IMG]
      • + 1 volné zatočení na Farmářském kole štěstí. Pouze pokud si vyzvednete denní dárek.
      • +1 parfém při šlechtění
      • Turbomlýn - zkrácení doby výroby krmiva o 50%.
      • Zákazník Megan Lišková
      • Alpská produktivita: Konvertor a Výrobní stanice zkrátí dobu výroby o 50% (vyjma recyklace).
    Zakoupením prémia plus, pokud vám běží prémium nastane toto:
    • Bude účtována plná cena prémia plus.
    • Rezervuje se balíček pro prémium plus.
    • Aktivuje se Alpská produktivita.
    • Rezervují se zbývající dny prémia a pokud dojde k ukončení prémia plus, doběhnou zbývající dny prémia.
    • Pokud bylo předplatné prémia aktivní bude pokračovat předplatné tohoto prémia.
    Cena prémia plus: 199 Kč
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem zvědavá, kolik to bude stát :)
     
    -Jara05- a michalka59 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Cena je 199 Kč, už jsem to tam doplnil.

    Ještě jedna informace, Premium Plus bude dostupné až 26.10. Ve 14:00 hod.
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Premium mám, v Alpách si platím asistenta výroby. Jakým způsobem to převedu na Premium plus? Pokud si ho aktivuji, zruší se mi automaticky obyč premium i asistent?
    Díky
     
    -Jara05- a SelkaJarus70 tohle ocenili.
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky pezte, chápu správně, že nám přibude trvalý prvek k prémiu i prémium plus a bude možno si vybrat?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Žádné Premium v Alpách není, nyní součástí bude zkrácení výroby, což takový prvek tam není.

    Ano budou k dispozici 2 balíčky Premium a Premium Plus a můžeš si vybrat.
     
  8. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Zdravím,asi pomalu chápu,už nejsem nejmladší:)),tak díky za pochopení.Běží mi premium,které za cca 10dní končí.Budu mít zájem o premium plus.Vím že je tu psáno,že budou dva balíčky na výběr tzn,obyč a plus premium.Musím toto obyč. premium zrušit a nastavit to nové?Jde mi o to aby mi zároven automaticky k tomu novému plus,nenabíhalo obnovení starého premia.Snad to je srozumitelné.
     
    -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Děkuji pezte :)


    Ještě zvážím, jestli to stojí za těch 67 Kč navíc za to.... možná zkusím 1x koupit a uvidíme, ale nejsem si jistá, jestli zatím ty výhody v Alpách až tak potřebuji a po tom, co jsem otevřela nedávno docela dost beden Piccolo a vzhledem k tomu, co bylo uvnitř, už mě ani to neláká.
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    aktivací prémia plus dojde k jeho aktivaci. původní prémium není potřeba rušit a další platby za něj nebudou dokud bude prémium plus aktivní. Pokud dojde k ukončení prémia plus bude se pokračovat v klasickém prémiu. Platit se bude jen za jedno prémium
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, ještě popřemýšlím, ale asi do toho půjdu a vyzkouším ;). Ještě jsem nikdy nevyzkoušela ani původní prémium, tak možná toto nové zkusím :);). Přeji hezké úterý :)
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jestli jsem to tedy pochopila, za zvýšení ceny o 50% dostaneme navíc jen Farmářský poklad a zrychlení výroby v Alpách. To je k původnímu obsahu hodně nepoměr. Ještě si to musím dobře zvážit.
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Premium mi končí za 10 dní. Do nového jdu, minimálně jednou určitě, na zkoušku.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, musela jsem si to přečíst dvakrát :D ale odpověď od Bedlivé_oko mě uklidnila, že jsem to pochopila správně. Za 11 dní mě končí Premium, takže to určitě vyzkouším a uvidím kolik víl a medvědů se na mě z Farmářského pokladu sesype xD :p


     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Mě to výhodné příjde, o 50% rychlejší produkce, to jsou ušetřeny stovky boosterů rychlosti :p
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jenže já boostery využívám jen občas, stromy tak rychle nestačí dodávat polena.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To ani nejde ani tak o stromy, ale o výrobní materiály, když jsou u nářadí zvířata, tak do recyklace cpu humus ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě asi nemáš postřikovače,jinak by si měl zvěře habaděj!;)
    Jináč to řeším 9 strašidelnými světluškami.4x9 kousků a máš vystaráno.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Postřikovače mám, ale zase tam ty zvířata nechci cpát, jiné komodity mě vůbec nevadí dávat
     
    evainfo tohle ocenil(a).