Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen jsem chtěl poukázat nato,že kdo vybíral pouze deluxe nástrahy a vytáhnul velký kulový,jistě nedosáhnul 50 her.Naproti tomu kdo vybíral pouze obyčejné nástrahy,ten hravě pokořil i stovku!:p
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 přesně takovou připomínku jsem měl hned poté, co se k nám dostala podoba původní kompenzace. Z tohoto důvodu byly nakonec podmínky upraveny a aktuální verzi najdete v ofi.
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    už jsem tu dlouho, dlouho nic nenapsal a tak snad jen pár řádků. Nemám nic proti kompenzacím, ale kompenzace by měly být jako náhrada za něco, co způsobil objektivní faktor či lidská nedokonalost, tady je vidím naprosto v pořádku, ale dát stonek jako jednu z možností v obchodě notabene za perly, které doopravdy záležely na náhodě, mohl dát jen člověk duševně chudý anebo člověk, který počítal s KFC, že ti praví tvrdí farmáři tento stonek budou chtít a proto koupí za hotové..... proto první kompenzace byly označeny jako "kdo koupil". Naštěstí jsem stonek získal i letadla létala tak, jak měla... i když v té poslední akci, přestože jsem ji dolétal až do konce mi neklaply 3 želené žetony ( nevím, jak to bylo možné, ale stalo se). Vezměte si, páni administrátoři a páni programátoři, z této hry jedno velké poučení - hra má jen tehdy smysl, je-li hratelná a dá-li se dohrát a může být sebenáročnější ( vždycky jsem měl rád promyšlené i náročnější hry), kde ke hře a jejímu úspěšnému dohrání mi musí stačit ty prvky které mi hra nabízí a nepotřebuji k ní žádnou investici za hotové. Štěstí si nechejte do kola neštěstí, tam má svůj význam, ale do her jako takových ho netahejte. Děkuji, že jste dočetli až sem.
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď čtu, že bude kompenzace. Jsem ráda, že jsem stonek získala, protože mohu být v klidu. Nevím, kolik ryb jsem nachytala. Kupovala jsem bedny "S". Pak bych měla nervy, že stejně stonek nedostanu. Každopádně je vidět, že tato akce nebyla zcela zdařilá. Je fajn, že se RT snaží napravit co se mu moc nepovedlo.
     
    Helena1313 a dasa1143 tohle ocenili.
  5. rettra

    rettra Zelenáč fóra

    Já doletala také celou soutěž a nedostala také 3 žetony Tajný rybník.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rettra, Druid.Panoramix - ahoj, pokud jste na políčku, kde byl žeton, nepoužili palivo XXL (pro dvojitou odměnu), pak vám musely žetony na otevření leknínů chybět. Bylo psáno i v OFI k akci, že pokud chcete získat všechny žetony, je nutné použít právě toto palivo :)

    zisk žetonů do rybníku.png
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj Skali, tak já jsem to palivo XXL na 100% nevyužil, jel jsem celou hru na XL a přestože jsem si návod přečetl poměrně pečlivě, tento řádek mi asi unikl (stane se)..... ale stejně nepřipadá Ti to trošku nelogické, byť na to bylo v OFI upozorněno? A ani bych takovou věc nepředpokládal. To je podobné jako by jsi dojížděla do zaměstnání autobusem jen v úsecích mezi 4. - 5. km a 14. - 15.km trati musíš přesednout na tramvaj bez důvodu, prostě jen tak protože to Dopravnímu podniku připadalo jako dobrý nápad. ;):DxDxD
     
    kiki2305, Helena1313 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, ale to by museli přepsat použitý program pro dřívější závody, aby byly žetony rozdělené rovnoměrně po trase...

    EDIT: sem to psala proto, že to už bylo předtím...
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Je divné, že při minulé akci, jste se nedivili, že se pro zisk žetonů musí využít palivo, které zdvojnásobuje odměnu.
    Jasně bylo to napsané malým a nevýrazným písmem, pro příště zkusím něco většího :p

    Fajn hru pezt
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Několikrát na to bylo upozorněno i v diskuzi, od hráčů (jaké odměny vyberou) i od moderátorů (výrazně).
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Občas se může stát, že se něco přehlídne, to se nedá nic dělat, naštěstí je to jen virtuální hra a v té přeci o nic zásadního až tak nejde ;)
    Mě hlavně moc těší, že nakonec budou mít stonek všichni, co na tom poctivě makali. Tajně jsem v koutku duše doufala, že RT nakonec zřídí nápravu a jsem ráda, že jsem se nespletla. Snad to pro ně bylo dostatečné poučení pro příště :music:
    Dobrou a hezké sny všem ;)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré ránko,
    a nepřipadá ti to trošku alibistické, schovávat svou nepozornost za poukazování na nelogičnost ? ;)
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Naposledy upraveno: 7/5/21
    Helena1313, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    -Jara05- to + bylo myšleno na dodání stonku,ale máš pravdu podmínky měly být jiné aby všichni co se snažili splnili úkol
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Dobrý den, dnes je příští středa, jak to vypadá s tou kompenzací?
     
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Konečne to prišlo...
     
    SelkaJarus70 tohle ocenil(a).
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Pitrýsek47 a SelkaJarus70 tohle ocenili.
  19. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Díky moc za kompenzaci, jenom pro příště žádné náhody.
     
    mrkvicka9 a SelkaJarus70 tohle ocenili.
  20. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Ani jsem netušila kolik ryb medvěd ulovil,že to hodilo na připsání nejenom řádku,ale i jiného.děkuji.Ale je smutné,že i když jsem byla takhle ,,uspěšná''perly jsem na řádek díky vlastnímu přičinění neměla.
     
    mrkvicka9 a eksot19 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.