Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vzhůru! ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.4.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 4.5.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Vzhůru do oblak.........
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek dobrý, možná že se tentokrát do akce pustím ;)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jako vždy do akce jdu :p
     
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    Žetony do rybníka, sezónní body, řádek do stonku, tak jedééém! :D Farmaření zdar! kája53
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den všem, odměny vypadají skvěle, takže vzhůru do oblak ;)
    Hlavně nezapomenout na upozornění od Hlásné-trouby!
    [​IMG]
    Ať to lítá!
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tak holt zítra Vzhůru ... udělám 1 - musím a pak se vrhnu na 4,aby byl alespoň nějaký stonek,kdyby se nezadařilo v rybolovu perly vylovit ;)
     
  7. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Potřebuji napěstovat spoustu kytek, tak nechápu, proč se akce nebude pěstovat na děsivce, když je to půlnoční závod a bude i otevřená děsivka.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lenka123: Zdravím, někdo zase potřebuje pěstovat děsivkové rostliny (plochy nejsou otevřeny tak často a dlouho).
    Ty máš pořád volnou mýtinu na pěstování (když ji uklidíš, přizpůsobíš) nebo ji nemáš? Někdy je pohodlnější chybějící rostl.koupit na trhu nebo v obchodě (300ks/den).
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Když nebudu řešit odměny, kromě stonku a žetony závodu, tak mi stačí udělat závod 1,3, a 4, abych nemusela tolik toho pěstovat, tak je lepší světelkující palivo xl posun o 3 políčka a stačí před žetonama závodu přepnout na palivo xxl raději trochu dřív, abych je nepřeletěla.

    Edit myslela jsem si, že jsou potřeba jenom 4 žet, závodů a ono jich je potřeba 6 tak to bych musela udělat celé no nevím jestli se na ten poslední nevykašlu.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/21
    tenista99, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    A ja sa zas pytam bude mozne si vybrat ci zacnem robit jednotku ci patku prvu,alebo sa budu plnit starty po rade ako nasleduju??

    Prajem Vam vsetkym nech sa dari...Ja asi len tu desivku budem plnit,,takze vaham ci vobec budem robit lietaniexD:p
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    ezzra- Musíš začít prvním závodem, potom už si můžeš vybrat 2,3.4, pátý se zpřistupní až jsou. všechny hotové
     
  12. ave2412

    ave2412 Zelenáč fóra

    ak sa mi nezlepší načítavanie, tak to nedám, už 5 dní hra skúša moju trpezlivosť "stránka nereaguje" počkajte prosím
     
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    hurá natankováno a tak jen vyletět
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    .macca...no ked musim zacat prvym zavodom tak nerobim...mne by stacil len stvrty...a vzdy to tak bolo,,ze sa zacinalo prvym....tak ozeliem stonku..idem este spocitat na tie dva lety akcnu..
     
    tenista99 a .macca. tohle ocenili.
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Těším se na akci :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak si zase zalietame :D tiez sa na akciu tesim ;)
     
  17. evinana

    evinana Znalec fóra

    Zdravím, do akce jdu jako do každé

    U závodu 2 je překlep u farmářských mincí;)nic hrozného, jen aby někdo nehledal ty farmířské
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana - děkujeme za upozornění - již je opraveno

    Přeji fajn hru
     
    14087, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Taky zdravím, máš pravdu, na to jsem nepomyslela. Jen mě štve, že pořád všechno stěhuji sem tam. Vím, že na tom jsou všichni stejně. Ale štve to :)
     
    Pitrýsek47 a tenista99 tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce se mi líbí odměny dobré a stonek taky takže samozřejmě jdu do toho ! :) Uvidíme jak to půjde asi budu muset použít nějaký bonusy jelikož jezdím ráno v 6 hod na praxe a po nich na trénink a doma jsem kolem 20:30 no :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.