Světlušková soumračná slavnost (23.6. - 28.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Jé, pardon, nevšimla jsem si toho 2x, děkuji. Teď už to nemá chybičku a všem přeji zdárné dokončení.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kocieva, v pohodě nic se neděje. Není zač ;). Tobě také přeji úspěšné dokončení akce.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu.. světlušky já ráda tak všem hodně štěstí v chytání :inlove:
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek do nekonečného potravního řetězce BZ pro postup je fajn, díky Výročnímu či Jmeninovému Jenovi známe i počty, zkusím. Zítra mám odpolední, tak začnu se skluzem až večer, ale pátek mám volný. Třeba vehikl pustí chlup, chloupek, chloupeček :)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/22
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Ja samozrejme tiez idem do akcie ;) Dufam ze to nedopadne ako s pizzou :oops: Myslela som ze v piatok o 12h. mi zacne vikend no ups Vzala som zakazku a pekne som si makla a este tam bol problem s internetom :wuerg: No kedze to Ks vedel dopredu tak mi nadelil bonusy a tak ja som bola v poho,len k tomu peceniu nez som sa dostala uff... Bosorka to tiez zmakla ale ltt xD
    Dnes budem pekne o 14h. na znackach :music:
    Prajem pekny den a uspesny start a ja padam do roboty :oops:


    Tak ja som uz doma a este idem daco aj doma porobit a o 14h. sa postavim na znacky ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/22
  6. lukys08

    lukys08 Zelenáč fóra

    Tak tuhle akci mám ráda - jdu do toho s chutí :), podivuhodné stromy i výběhy se hodí a sídlo ďábelského psa je výzva, která za to stojí.
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu. I když v realitě po dovolené mám fofr. Ale kdo nemá, že? Tak přeji všem, získání stonku.
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Laskavec vydal 187 termosek a 176 stanů. Za hoďku bude rozpěstováno, jdu zatočit do mlýna, snad něco kápne.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak uplatněny dvoje světýlka, první a předposlední z toho co napadalo ;)
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    KŠ bylo štědré - obě farmy mají 100%. Z laskavce vypadlo 201 termosek a 199 stanů.
    Jak vidím - sousedům budu posílat jenom termosky, protože stanů bude veliký přebytek.
    Přeji všem, ať se daří a krásný zbytek dnešního, teplého a slunečného dne.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní hortenzie, na divoké chryzantéma na hlavní 23 stromů = 200 termosek (7 z kouz.str.), 194 stanů (jeden darovaný). Takže přesně v rovnováze.
    Na kole nula a opět nula.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/22
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tentokrát jsme měli štěstí oba, Kristýnka i já. Oba jsme si vytočili +200% do stodoly (mě to stálo více úsilí i párty lístků), takže asi obětujeme cosi SH a staneme se "rychlíky" (+200% je na 12 hodin). Nějak se mi nechce plahočit po přírůstku +3 ze sklizně 1x1, když mohu mít +7. Mohl bych i víc (s nasazením Jacků Rozparovačů), ale ty si nechám na situace, kdy se bude pěstovat akční na více plochách, aby to mělo větší efekt.
    Stanů i termosek mi vyskákalo z laskavce 202 kousků (plný počet), čili stany by podle propočtů měly být v cajku a termosky taky napadají...
    Uvidím, kdy začnu rozsvěcet lucerničky...
    Všem přeji hodně stanů, termosek a hlavně štěstí na Kole s bonusy.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož sezónu nikdy neotáčím,tak zůstanu u základních počtů plodiny, tj.8.942 ks akčního kvítí.:)
    Kolo dalo 100%,zejtra ráno se vrhnu na pěstování,dnes budu v poklidu vyklusávat.8)
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den všem farmářům, jelikož sotva akce začala, už se začly množit na podpoře dotazy, mám vše vyplněné a nic sem nedostala. Prosím postupujte podle návodu pod symbolem ?
    Pokud vyplníte vše, přijdete zbytečně o plodiny a padátka, musíte si vybrat vzor, vyplnit jenom vzor a uplatnit viz návod.

    upload_2022-6-23_17-15-56.png

    Díky moc všem Danda
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Povedlo se mi z 200 modrásků vytočit 2x +1 a 1x 100%, tak to půjde trochu rychleji.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, tak to dělám, postupně vzor po vzoru, jeden splnit, odklepnout odměnu a jít na další vzor. (Nebo si vzor vybrat z řady, ale dokončit ho). Lucerny jsou zakroužkované. Jinak zbytečně plýtváte.
    Mám 6 her, šest vzorů.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Hmmm.. to bylo nějaké moc snadné :p

    Screenshot_1.png

    Ať se všem daří

    Fajn hru pezt
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Aj ta krajta, zase druhá :pxDxD
    [​IMG]
    Ať se všem daří a gratulka peztovi :)
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A tímto třetím místem to můžeme uzavřít, medaile jsou rozdány.xD

    [​IMG]
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A já ještě ani nazasela :eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.