Světlušková soumračná slavnost (23.6. - 28.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Světlušková soumračná slavnost ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.6.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 28.6.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.


    Tak hurá pod stan.........
     
    Alice a Kudrnová tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ano, ano - hurá pod stan. A ještě lépe někam z elektrickou přípojkou a internetem, protože bez něj lucerničky nerozsvítíme. :D
    Samozřejmě se zúčastním, řádek na podporu přísunu BZ z dekorací se vždycky hodí (i když dohnat exponenciálu je prakticky nemožné).

    pro ašadu01 (a nejen pro ni)
    Pokud jsem se nepřepočítal, potom by to chtělo:
    8942 ks Svítící bobule
    163 ks Stanů
    532 ks Termosek

    pro šílence (a nejen pro ně)
    Protože lze uplatnit každý vzor pouze jednou a nikde se nehovoří o tom, že předtím nemůže hráč rozsvítit všechny lucerničky (třeba kvůli jednotlivým dárkům za rozsvícenou lucerničku), uvádím i maximální verzi dodávek:
    21240 ks Svítící bobule
    375 ks Stanů
    1230 ks Termosek
     
    Naposledy upraveno: 22/6/22
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky jdu do toho, ještě kdyby tak někdo trpělivý spočítal, kolik toho vlastně musíme vypěstovat.
     
  4. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Živé světlušky mám raději, tak tyhle co nejdříve zlikviduji. Pěknou hru všem.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také se do akce pustím :). Léto, termoska, stan ... jupííí těším se ;). Ceny se mi líbí a řádek mě také neurazí.
    A děkuji jan.svatek, za výpočet ;):). Všem, kdo se zítra chystáte vystartovat do nové světluščí akce, přeji plno farmářských úspěchů a pěknou hru. Hezkou středu přeji :D.
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj také se zapojím,světlušky je dobrá akce...
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek je dobrý, tak jdu do toho ;)
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zítra hurá na značky s lucernami a svítit.Díky jan.svatek za počty.Dnes nasadím vyšlechtěný laskavec a dál se uvidí.
     
  9. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    hurááááááááá už se těším
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie pôjdem pomaličky.Podľa prepočtov by som akciu mal urobiť aj bez naháňania;);).Vygrunovať gumáky a o 14:00 sa postaviť na štart.Ja vyštartujem o niečo neskôr :D:D.
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Na akci se těším tak zítra hurá do toho
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Světlušky jsou super, jdu do nich. Ono s angínou a antibiotiky se nic moc jiného ani dělat nedá
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Těch sezónních bodů je tam teda poskrovnu, zrovna se nepředali -.-. Ale stonek dobrý, hajdy na světluše.
     
  14. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Super, jdu do nich! Zdar a úspěšné završení všem hráčům!:)
     
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Světlušky super, jdu do nich. Přeji všem ať se daří.
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zasadil jsem si oves na pohopole - a pak si přečtu FAQ. Trošku chemie a už jsem zasadil chryzantému. Tak zítra po druhé hodině na značkách a budeme se těšit z úrody stanů a termosek...;):):D
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) pro mě je hlavní získat poslední upgrady ďábelského psíka, ale když vidím supr stoneček, šla bych do akce i bez toho ďáblíka xD

     
  18. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Pěkný večer, světlušky prima, ale v odměnách mi chybí ještě 1 upgrade Sídla ďábelského psa, mělo by jich být 5 a vidím jen 4.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kocieva, upgradů je 5 kousků. 2ks za konkrétní rozsvícené vzory a tři za počet sestavených.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Takový mini řádek snad ještě nemáme :D, ale dobrý, budiž světlo ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.