Světlušková soumračná slavnost (14.6. - 20.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Světlušková soumračná slavnost ::..
    Prostor pro Vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 14.6.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 20.6.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá pod stan.........
     
    rosnička007 a spuntka tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jdu do toho kvůli upg chaty :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, jdu do toho, jako obvykle ;). Řádek na stonečku do sbírky nesmí chybět a samozřejmě UPG na surfařskou chatu také ne. Pokusím se akci dokončit celou, ale uvidíme, jak mi to půjde ;). Třeba se i KŠ smiluje a něco nadělí :). Všem, kdo do akce půjdete, přeji hodně farmářských úspěchů :);). Hezké úterý všem :)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce jdu:
    (a) Kvůli odměnám
    (b) Ze sportu
    (c) Ze zvyku
    Správná odpověď: (a), (b) i (c) ;)
    .
    Všem přeji hodně úspěchů na Kole štěstí!
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a to ja si dam pauzu ;)
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Určitě akci začnu.
    Mrkla jsem na minulou akci - červen 2022, dá se říci, že je totožná a jan.svatek tam dal i počet potřebný ke splnění. Jsem ráda, že jsem to našla, aspoň vím co bych měla nahamounit.
    Třeba si dá KŠ říci a daruje nějaký bonus a když ne, tak sáhnu do stodoly, pár jich tam mám. Však ono to nějak dopadne.
    Všem přeji pěkný den a zítra ať se daří!!
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu také ze stejných důvodů jako píše jan.svátek.Všem co budou hrát at se daří
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Světlušky můžu, tak do akce jdu.Odměny přiměřené.
    Ať se všem daří ;)
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akci nevynechám k vůli řádku a taktéž ze zvyku. Od čtvrtka budu 14 dní doma tak co bych dělala xD, když na zahradu budu moci až po týdnu. Nějak ten nucený odpočinek musím využít. snad se smiluje KŠ s nějakým bonusem, protože v liště nic nemám a z Pikolek nevypadl ani jeden Jack :(.
    Všem hodně zdaru a s chutí do hry
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám pauzu.Kto do akcie ide prajem aby vám to odsýpalo;);).
     
  11. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Pole připravena. :) Orientačně budu brát počty z akce před rokem.
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pokusil jsem se spočítat (bez záruky pochopitelně)
    minimální množství komodit na splnění celé akce*...

    BatohTermoskaStanSvíticí bobule
    485261816996

    *Pokud někdo dojde k jiným výsledkům, nemám problém vše zkontrolovat a své výsledky případně upravit... (ty počty termosek a svíticí bobule jsou již se započtením batohů)
     
  14. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se pustím ráda jsem připravená přeji všem uspěšnou akci:)
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Mám zasetý laskavec, tak jsem nachystaná. Každý řádek dobrý, vůbec neřeším, jaké odměny v něm jsou. Pak jen zírám, co všechno sklízím díky bedýnkám. Všem ať se daří.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, pěstovat budu přes GCH, ale rozsvěcovat lucerničky budu v klientovi, minule prohlížeč zlobil, musela jsem pěstovat navíc...
    Závěsy na chalupu jsou jediným důvodem, proč budu hrát. Když nenakoupím v obchodě, musím maximum vytřískat z akcí :)
    Tak ať se všem účastníkům tohoto zájezdu daří ;)
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    jan.svatek, díky za počty, to by mohlo být na to šup.... plnit budu hlavně ze zvyku a kvůli upg. na chatu.
    Tak zítra s chutí do toho a při dobré konstelaci večer je hotovo ;)
    Ať se všem daří :)
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce jdu,pole připravená . Světlušky jsou fajn,odměny taky,tak hurá rozsvěcet lucerničky! xD
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kolo bylo dnes moudřejší za to díky, ale řeknu vám že přidání nový plochy a všeho možného, se to načítá věčnost a seká tak že jsem musela už asi 5x restartovat 8)
    [​IMG]
    Hodně štěstí všem co se do chytání světlušek pustili :)
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Pohoda klídeček. Zatím pojedu jen MJS, voda, hnůj :p Není kam spěchat :music:
    Jedině pokud by kolo náhodou vydalo bonus ;)
    Termosek 208 Batohů 121 :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.