Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podívej se do mlýna Hrdino.
    Uprav si prosím příspěvky, nepiš pod sebe, něco smaž.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na stezce :) tak jsem začala až po 16té hodině, ale nijak nechvátám :p první dám úplněk, zítra ostrov a v sobotu ráno začnu točit lístky a udělám farmičku :p

     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem dnes díky návštěvě ve dvou hodinovém skluzu a to jsem si dopoledne vytočila nějaké +1 chjo, ještě že padla tentokrát i jedna 100%.....
    Jdu se sem kouknout kolik farmářů už má hotovo a zatím ticho po pěšině, kde jste rychlíci?o_O :D
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak úplňková hotová, teď začnu farmou, ale tam už půjdu pomalu na poho polích bez bonusů kš ani netočím.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dinoalesi
    Už se na tom maká ;) Řádky na SH mám dva, oproti rychlíkům :) A kolo vydalo 2x +1/6h + vrtule :p
    Tak uvidíme za jak dlouho budu mít hotovo :music:Žádný jiný bonus jsem neaktivovala.
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Začala jsem na farmě,vytočila jsem si 100% ,tak ještě snad jedna otočka a mám hotovo.Ráno začnu další část akce.Hezký večer.Snad půjde elektrika.Začíná dost fučet.;):)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Este pred 14h. som skusila trosku prevetrat Ks, potvora mi 3x ukazala 200% no ale potom aj dalo 1x 200% ;):p Tak som hodila 100% do diamantu a zapojila dake jacky ked uz tak nech to za stoji xD:music: Zacala som na baha aby som vyuzila bonusy aj na desivke :)

    Kaolin mam dotaz:) Da sa KS urychlit na telefone....
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi
    No jak myslíš!o_O
    [​IMG]
    Jinak by mně teda zajímalo,co je zvláštního na obyčejné stáji pro Shirské koně?!?:cry:
    sovicka64
    Tak to fakt netuším.Dneska jsem se pokusil program na kolo dát na kompl a nějak se mi nedařilo.Navíc,všechny odkazy zastaralý!:cry:
    Dávejte pak bacha aby jste tuhle "vzácnost" nepořídili za těžce získané mince!!!!
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj FrantisekHrdina
    Nestačí použít klíč, musíš ještě umlít semínka ve mlýně...
    Viz popis akce zde.
     
  10. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    akciu robím, všetkým držím palce :)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak přeci je svět ještě v pořádku xD Gratulka kaolíne ;)

    kutilko, taky na tom makám, jen zvažuji, zda obětovat SK na padátka anebo jestli počkám až dopadají, problém je ale v tom, že zítra nebude moc času......
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak asi za 10 minut bude napěstováno, padátka také snad v kupě a kdyby nebyla, tak budou zítra ráno;), tak tím akci končím a na vedlejší mám hotovou děsivku a za chvíli bude i bahama, farmu nechávám na zítřek
     
  13. AnnaMala80

    AnnaMala80 Pisálek fóra

    ja mam tiez taky problem ze sa nemožem dostat do hry lebo sa to len toči a hra nejde otvorit
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dinoalesi
    Padátka neřeším, stejně dopadají sama ;)
    [​IMG]
    Hlavní je napěstovat a nezapomenout vybírat časová políčka na mince :music:
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já jsem prozatím teď dokončila úplňkovou část a druhou začala na baha :). KŠ je porouchané, tak ho ještě zkusím poškádlit zítra. Ale zatím to jde dobře i bez něj ;). Všem hodně úspěchů a dobrou noc :)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak zdárně dokončeno ;)

    Screenshot_1.png

    [​IMG]
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hotovo. A teď už jen sbírat pyro prášek a časová políčka:music: Dobrou noc ;)
     
  18. ketule11

    ketule11 Pisálek fóra

    tak teda...dodala jsem první klíč:( a nemám ani jedno semínko
    jsem jediná?? díky
     
    babina51, modro.ocko22 a Helena1313 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ketule11: Určitě nejsi jediná, která nečte jak FAQ, ? (nápovědu) nebo diskuzi.
    Semínka umel ve mlýně a zasaď.
    Hřbitov rozsvícen, jsem na ostrovech.
    stanislav: A číst umíš? Nic ve zlém. Odpověď již zde několikrát.
    Edit: Už se blížím doprostřed ostrova, nešel proud.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
  20. stanislav

    stanislav Zelenáč fóra

    moji mili binec jsem akci nepochopila asi zde budu za blba odkud ziskam ty lebky prosím radu dekuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.