ST: Rady a zkušenosti s hrou na telefonech a tabletech

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pezt, 14/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    ašada01 jestli to není tajný kolik stála,já koukal po netu a necelích 1900 kč.To se mě zdá sakra drahé že to je malé.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mě na z Číny vyšla asi na 300 Kč.
     
    moncicak7070, -Jara05- a smoulinek123 tohle ocenili.
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Stála 649 Kč, rozměry 6x9 cm. Firmu asi uvést nemohu, když tak holubem. Má jednu nevýhodu, neumí českou diakritiku. Ale na farmě potřebuji hlavně zadávat počet kusů, tak snad to bez ščřž půjde.
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,našel jsem na Alze za 550kč,potřebiúji radu jestli to pujde aj na tablet jakýkoliv ale nevím jestli jsem mužu dát odkaz na stránky aby jsi se juknul,,děkuji.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Vím, kterou myslíš, je to Jieda Smart bluetooth klávesnice, tak ta by měla fungovat se vším co má bluetooth. Záleží jak ji chceš velkou, já chtěl co nejmenší, tak mám 7 palcovou.
    Kdyby ne tak ji vrátíš, u mimozemšťana s tím nejsou problémy.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    No to je 10 palcová, pokud takovou chceš tak si ji kup, jak říkám, záleží na tobě jak chceš velkou.
     
    moncicak7070, smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. sibyla13

    sibyla13 Pisálek fóra

    Měla jsem mobil s androidem a hra přez Google bez problemu.Přešla jsem zpět na OIS,sice načte,ale po přihlášeni spadne.Jinak na tabletu Lenovo jede super.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sibyla13

    A na tom telefonu s iOS používáš jaký prohlížeč ? vyzkoušela jsi i jiný ?
    Co je to za model ?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj kaolín11,chcu se opítat když jsi na farme a chceš jít na forum jde ti to,já se tam těžko dostávám na pc v pohodě to jde ale mobil nejde, prohlížeč Edge mám,,děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Nepozoroval jsem žádný problém.Na fórum chodím dole pod farmou!
    [​IMG]
     
    Jonsdorf a -Jara05- tohle ocenili.
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 to jsem zkušal taky a nějak se tam nemužu dostat,tak nevím co mě blbne ale i tak moc děkuji.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. sibyla13

    sibyla13 Pisálek fóra

    Na telefonu je safari a zkoušela jsem i chromko a nic...mám jablíčko 14 .Tablet Lenovo jede luxus a MNOHem rychleji než PC ,jen při prodeji musím fakt naklikat po 1 kusu a to je záběr na prsty i myšku
     
  14. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj, k farmě jsem se vrátila po dvou letech a potřebovala bych poradit, jaký prohlížeč mám používat na mobilu? Mám iphone SE. Pokud jsem potřebovala před těmi dvěma lety hrát na mobilu, používala jsem prohlížeč Safari. Na rychlé sklizení a zasetí to stačilo. Bohužel, teď mi nefunguje. Zkoušela jsem i Edge, také bez úspěchu.
    Na notebooku používám prohlížeč Edge, protože Klient mi neustále padá, jen nevím, co s mobilem.
    Děkuji za odpověď.
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikádko18

    S mobilem iPhone nemám osobní zkušenosti, čili jen obecně - v podstatě by ti měla Farmerama na mobilu fungovat v jakémkoli z běžných prohlížečů (nejčastěji Chrome, Edge, případně Opera, na iPhone právě to Safari).

    Nicméně nutno dodat, že netuším, jaké parametry má tvůj iPhone, protože v poslední době se jaksi zvýšily nároky na použitý HW (a co stačilo kdysi, nemusí stačit dnes)...

    Předám proto tvůj dotaz zkušenějším moderátorům, mou odpověď ber jako potvrzení toho, že moderátoři nespí a že se snažíme vám hráčům všemožně pomoci v rámci svých možností a schopností...;)

    EDIT: Podobnou odpověď zformuloval kdysi hráč Jonsdorf, můžeš se podívat sem.

    EDIT 2: Protože na mobilu hraji v Honor 20 PRO (a nemám problém s žádným s výše uvedených prohlížečů kromě Safari, který nemám nainstalovaný), vyhledal jsem si na internetu srovnání parametrů Honor 20 PRO (android) vs. iPhone SE (iOS).
    Můžeš se mrknout sem.
    Na první pohled se zdá, že by to mohl iPhone zvládat (v podstatě prohrál s Honorem jen kvůli fotoaparátu a ten pro Farmeramu nepotřebuješ), ale ruku do ohně za své tvrzení nedám...

    EDIT 3: Po konzultaci s ostatními moderátory vyvstala otázka - Jakou generaci iPhone SE používáš? 1. generaci (cca 2016) či 2. generaci (2020)?
    Pokud jde o tu 1. generaci, panuje všeobecná obava, že Farmeramu na mobilu nespustíš...
     
  16. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Kytka2001
    Děkuji moc za odpověď.
    Právě ještě chvíli po mém návratu na farmu mi Safari fungovalo. iPhone bych měla mít 2. generaci, je z roku 2021.
    Tak uvidím, snad se to nějak dá do pořádku a Safari zase pojede.
    Ještě jednou moc děkuji,
     
    Kytka2001 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikádko18

    Je dobré vyzkoušet více základních prohlížečů, v některém to možná bude fungovat.
    A co se stane když otevřeš stránku z farmou, přihlašovací stránka se otevře, zadáš přihlašovací údaje a dáš přihlásit, co se stane pak ?
    Nevím jak to chodí na jabkách, ale před otevřením prohlížeče je dobré ukončit všechny aplikace na pozadí a v prohlížeči mít otevřenou jen kartu z farmou.
     
  18. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mikádko18

    Bohužel to vypadá, že tvůj grafický čip nezvládne načtení hry a java script crashne, jak jsem říkal nejprve vše ukončit a pak to zkusit. A vyzkoušet více prohlížečů, ale nepředpokládám, že by to na tomto telefonu šlo spustit, bohužel.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    pezt
    Děkuji moc za snahu pomoci.
    Zkoušela jsem jiné prohlížeče, nefunguje nikde, ostatní aplikace mám zavřené. Jen nechápu, že to tak najednou přestalo fungovat. Ale nedá se nic dělat. Prostě na mobilu mimo domov nezaseji :).
    Ještě jednou díky.
     
    -Jara05-, bačkora85 a pezt tohle ocenili.