ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    I mě zarazila tabulka, kterou zmiňuje alexandrakerulova00
    Výsledek - nejprve jsem zpětně projela celý dotazník v domnění, že jsem něco vynechala a poté jsem umazala počet zaškrtnutých odpovědí na tři. Hlavně, že tam bylo napsané, že máme uvádět i více možností, minimálně tři. I ten dotazník funguje jako hra samotná. Jenom se divím, že v tom dotazníku nevyskočila informace typu: máte nevyhovující výkon počítače nebo před další otázkou vše odinstalujte a nainstalujte a vyčistěte:oops:

    A upřímně čekala jsem dotazník na chyby ve hře, což je věc, která nás všechny zajímá už několik měsíců a ne otázky jak často chodím na fórum a FB stránky hry :cry:
    kiki2305 - ano, tato dvojotázka by si zasloužila speciální odměnu v kategorii "jak donutit hráče odpovědět podle naších představ"
     
    Naposledy upraveno: 9/3/21
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Připojuji se k předchozím příspěvkům - tento dotazník byl naprostá ztráta času. Jak našeho, tak RT. Nejpalčivějších problémů se dotkl naprosto okrajově a navíc byly otázky sestaveny způsobem, aby odpovědi byly vágní a jalové.:sleepy:
    A mne osobně dorazila otázka na zpětnou vazbu (přesné znění si nepamatuji, kdo jste vyplňovali, určitě si ji vybavíte) "Chodíte často na forum a vyjadřujete se ke hře?" a pod tím doplňující otázka "Máte pocit, že je váš hlas slyšet a může něco změnit?". Na což jsem odpověděla něco ve smyslu, že ani moc ne - míněno, že můj hlas (stejně jako hlasy ostatních) moc slyšet není. Načež následovala otázka "Proč chodíte na forum málo a nezúčastňujete se diskuzí?":p
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vypňování dotazníku bylo i pro mě ztrátou času. Otázky a možnost odpovědět, to vše bylo nastavené tak, jak to vyhovuje RT.
    Přesně jak píše kiki2305, i mě tato otázka spolu s doplňující otázkou úplně odrovnala. Vědět dopředu, že dotazník bude k ničemu, hodila bych na něj bobek.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dotazník jsem vyplnil, jak jsem to cítil. Na rozdíl od jiných hráčů jsem při volbě "volného textu" neměl problémy s tím, že by mi systém psal něco v tom smyslu, že to takto napsat nelze (asi jsem byl dostatečně stručný a snad i slušný).
    Celkově neočekávám nějaký významný posun vpřed, nicméně jako nejvážnější problém jsem tam napsal nemožnost ovládání pomocí Enteru a klávesy Esc. Třeba to tam napíše dostatek hráčů a RT se konečně zamyslí nad tím, proč ve Farmeramě nefunguje to, co je běžnou součástí jakéhokoli internetového prohlížeče (potvrzení volby pomocí klávesy Enter a opuštění dialogového okna pomocí klávesy Esc).
    Hlavu vzhůru! - Třeba tam uvidíme na jasné obloze padat hvězdu a splní se nám nějaké přání! :D
     
  5. navrjana69

    navrjana69 Pisálek fóra

    Dobrý den, píši sem nevím jestli je to správná diskuse- Nevím si rady - zmizelo mi plno řad na magickém stonku, nevím co s tím? kde hledat. Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 17/3/21
  6. Odysseus50

    Odysseus50 Zelenáč fóra

    Mám dotaz. Kdy bude řádně fungovat stonek?
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    navrjana69 lepší by bylo zvolit technickou sekci na erním fóru nebo vlákno k Unity. Nicméně tento problém je většinou spojen se špatným načtením hry. Hraješ v prohlížeči, nebo v samostatném klientovi?

    Odysseus50 nevím, co tím myslíš. Ale pokud máš na mysli nechtěné přeskakování mezi kategoriemi, tak je to nahlášeno, nicméně nevíme, kdy to bude opraveno.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    halo admini môžte mi vysvetliť prečo máme teraz tombolu s bedňami a nikde nič žiadne info nebolo? :D neviem či to je chyba tak sa pýtam
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 jednalo se o chybu. Akce již byla odebrána.
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ahoj admini, neviem či sa opäť jedná o chybu ale dnes mi prišla ponuka Balíček pro stonek „Disco světla“ za peniaze, pytam sa lebo individuálne ponuka na stonky mi ešte nikdy neprišla tak sa pýtam či ide o chybu
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 tentokrát to není chyba. ;)
     
    kaolín11 a tronaldo55 tohle ocenili.
  12. benikbenik

    benikbenik Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit a dopiš text - Dave Lister
    taky někomu nejse spustit rarma? neustále běhají ovce s kolečkem

    taky někomu nejde spustit farma? neustále běhají ovce s kolečkem


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/3/21
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Nevie niekto poradiť, prečo a načo mi behajú po farme lastovičky?

    [​IMG]
     
  15. Hamoun Lasička

    Hamoun Lasička S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, na farmě lítá ptáček apríláček a tady na fóru zase Čmáral oba zkouším chytnout a zatím se mi to nedaří. :(
     
  16. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    kolko krat treba chytit tu lietajucu lastovicku? co to vlastne je za "akciu" ?

    [​IMG]
     
  17. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    asi april ukazuje mi to 4/5 ale počítá jen tu s vrtícím zadkem........tak doufám že mě brzy vypne, víc nevím...

    [​IMG]
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na památku na krásného ptáčka Apríláčka...
    [​IMG]
    ...vyfotil jsem ho vícekrát, tenhle mi připadal nejhezčí (jak se elegantně uklonil).
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Apríláček dal nejprve 1 nářadí pak 10 jablíček a asi nakonec 10 beden Kiláč.lahůdek
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Může mi někdo vysvětlit, proč se Bedna s hnojivy jmenuje bedna s hnojivy, když z ní padají jen body a sem tam párty lístek nebo hvězdička? Jsem úplně blbá, když jsem čekala nějaká hnojiva?