ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já neblokuju nikde nic, stejně si nás najdou xD Dělám si legraci. Jde mi opravdu jen o to, abychom na jedné stránce nemuseli souhlas potvrzovat několikrát. Ledaže by jeden šel do Hamburku a další do Číny... 8)
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Súhlasím s Y_n_O. Je to dosť otravné stále to preklikávať keď už som to odsúhlasil. Navyše mi príde absolútne zbytočné dávať hráčom info aby si vyskúšali Unity keď to ešte nemáte opravené. Ste to mohli dať až vtedy ked sa nahodí opravená verzia, beztak s flashom sa čoskoro rozlúčime.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aviavi1 - ahoj, tvůj příspěvek přesouvám do vlákna Unity - zpětná vazba, ať máme tu zpětnou vazbu pěkně pohromadě.
    Hezkou sobotu
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Zajímalo by mě kdo víte nebo myslíte podle nového kalendáře jaká akce bude dožínková tedy s TOPkou?
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Kaštanový festival
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Stále ještě věřím, že až bude možno od 2.12. zase spustit hru pod Unity, bude vyřešena ruční sklizeň do té míry, aby bylo možné pomocí několika rychlých kliknutí na stáj tuto stáj sklidit, vykydat, nakrmit a napojit...
    Snad programátoři z RT využijí poznatků získaných během dvou fází testování k nápravě herních nedodělků, a vyskytnou-li se v prosinci přece jen ještě nějaké, využijí zbývajícího času do ukončení hry pod Flashem k jejich opravě...
     
  7. sene

    sene Pisálek fóra

    Promiňte,ale co se děje poslední dobou na Farmě je nepochopitelné. Uvažuji o konci.
    P.S. Nechodím moc na fórum,snad jsem e trefil do správné kolonky.
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    No to bych chtěla taky vědět. Snad se zadaří.
     
  9. cerna76

    cerna76 Zelenáč fóra

    Dobrý večer chtěla bych se zeptat mám jenom já problém s tím aby se mi to načetlo ? Hra se mi načte ale nespustí se mi flas player ,tak teď už to nejde vůbec ach jo.
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cerna76 - právě probíhá díky technickým problémům prodloužená údržba hry. Info o údržbě zde (klikni)
     
  11. Plea

    Plea Pilný autor

    Úžasné.. ale kdo mi nahradí nevybraného Kubíka a hl. adventní kalendář?? Příprava na akci nulová.. Nemůže RT provádět ty údržby v noci? Ono se jim vždy něco vyrojí..
     
  12. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    Dobrý večer, když bude zítra spuštěný ten velký test, a na mobilu hraji na Puffinu Browser, bude mi to na něm hrát dál??
     
  13. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    43mz66 mě to při posledním testování v Puffinu nešlo.Stáhla sem si microsoft edge tam to jede ale načítání je cca 5 min a je to tam všechno takové divoké.Vyzkoušej uvidíš.
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nechcem rýpať do Vás Češkovia ale nemáte tam mať náhodou lvy a nie lvi? (oznámenie o konci flashu)
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55, my bojujeme jako lvi ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, no pokud bude Flash jakože zastrčený dole v rohu, snad ještě trochu v Edge a Google pojede, nebo mu RT přistřihne křídla, ať Unitě nezavazí xD no už teď je to hodně váhavé hraní na farmičce.
    tronaldo55 co máš proti našim lvům, když místo čerstvé gazely dostanou zbaštit papriku, jam a plody ze stromů :D xD
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tronaldo55 podle vzoru pán= bojujeme jako páni
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem si chtěl do posledních chvil užít Farmeramu pod Flashem, ale člověk míní, BP mění...
    Zdá se, že někdo nahoře rozhodl nejen o tom, že se primárně připojujeme (zřejmě v rámci tréninku) pod Unity s možností přepnout hru do konce roku na Flash, ale zřejmě tam vložili jakýsi bug, takže po přepnutí na flash sice dojde k načítání (až do 100%), ale ihned hra vyskočí na odhlašovací stránku. - Inu, když to nejde po dobrém (preferencí Unity), zkusíme to po zlém (okamžitým opuštěním hry pod Flashem).
    Prostě - my vám to Unity do těch hlav natlučem, i kdyby vám měly lebky prasknout!
     
    Veselka a var tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím,zatím mi hra pod flash jede v pohodě.Jen teda na mobilu si všimnout ,že zapínání je v pravým dolním rohu je teda super!:wuerg:
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek
    Jede normálně, chyba bude asi na tvém přijímači ;)