ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    U mně taky dobrý, rychle jsem se vrátila na flash xD

    Že se to dlouho načítá po každém kliknutí...budiž, porodní problémy.
    Že nevidím nic dozrálého a vše musím klikat naslepo ( pole, stromy)....budiž, porodní problémy
    Že nemůžu v parku odkliknout multitasking na navýšení % BZ ( dala jsem je pitomec nahoru a zavazí inforámeček...budiž etc
    Že na ostrově pokladů mám polovinu obrazovky jen černej flek...budiž etc.
    Že grafika polí neukazuje vůbec nic...budiž etc.
    A toho ŽE ještě bude.:p

    Ale že mi při minihře letí vteřiny a přesunutí dílků je dílem věčnosti...tak to teda néééé.
    Akci dojedu pod flashem a unity dám šanci až po pár dnech, až se to usadí.
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Taky jsu na unitě akorát se mi to dlouho načitá, jdu prozkoumat trh, než si zase na to zvykneme.
     
    vilm4, astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak ještě jednou, veškerou zpětnou vazbu k otevřené beta verzi Unity/WebGL klienta pište do vlákna Unity - zpětná vazba.

    Případné chyby v Unity můžete nahlásit ve vlákně Unity - hlášení chyb.

    Díky za pochopení
     
    vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - takže si preinštalovala na 64 bit ??

    PS: Nezabudnite na bonuskód OPENBETA !!!

    PS2: Nový systém má,samozrejme nejaké chyby,ale radšej takto,ako vôbec,nie? Tak dajte tomu čas!;)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ze zvědavosti jsem vyzkoušela Unity na mobilu přes Puffin a načítání nebylo až tak pomalé,dokonce jsem zakoupila na trhu i jednoho mravenečníka :D
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDvše při starém, na novém kole vytočena žlutá stříhárna ovcí za párty lístky :p
    mohl bych to nahlásit jako chybu :D
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Kdepak, na vsech notasech doma je stale 32 bit, ale sla jsem si zapnout ze zvedavosti stolni kram se 64 bit a zjistila, ze nez na Unity vychytaji chyby, co se tam vyskytuji, tak budu nejspis v tom prechodu, jak rikala berkaKolchoznice :eek:xD Takze jsem to zas pomerne znechucene a rychle vyplnula, pac na prvni dojem to na me pusobi jako dost amatersky odvedena prace.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Žasla jsem, při svých schopnostech dřevěného houpacího koně, že se mi podařilo Unity vůbec nahodit. Ovšem po drobném vyzkoušení jsem tak rychle, jako jsem přišla, zase odešla.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ze bych s tim problemem svych 32 bit jeste chvili pockala? 8) V oznameni je docela zajimava veticka, akorat ted premyslim, co si predstavit pod pojmeme spravny cas...
    "děláme všechno, co je v našich silách, abychom se ujistili, že budou mít všichni možnost pokračovat ve hraní Farmeramy. Souběžně s Unity/WebGL klientem jsme začali pracovat také na alternativách. A jako vždy vás o nich budeme informovat, jakmile nadejde správný čas."
    No, budu trpeliva a nebudu si myslet, ze to znamena "jiz brzy?" xD
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubujaja - ahoj, tvůj příspěvek jsem přesunula do vlákna vytvořenému pro zpětnou vazbu k otevřené beta verzi Unity/WebGL klienta Unity - zpětná vazba.
    Konkrétní chyby v Unity se hlásí ve vlákně Unity - hlášení chyb.
    Děkuji za pochopení
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Právě jsem se odhlásila z Unity,bolí mi z toho oči a ten ,,hmyz" xDco vylétá ze stromů mi vadí,pokud to bude konečná úprava poprvé vypnu vše co se dá:(Doufám ale že se to do konce roku vše spraví, abychom mohli dál v pohodě farmařit;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zkontrolujte si emailové schránky, přišel newsletter s bonusovým kódem, bonusový kód je jen pro daný účet.

    Fajn hru pezt
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    bohuzial kod sa neda uplatnit ani vo flash ani v beta verzii
     
    maribeja a Xenie6161 tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    pezt diky ,bez hviezdicky je to ok :)
     
    maribeja, vilm4, pezt a 1 další uživatel tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    cassiopea28 - Mám doma (mimo jiné) aj 9 ročný Ntb a v pohode zvládol preinštaláciu z Win8 na Win10,aj so všetkým,čo k tomu patrí.Prečo by Tvoj nezvládol prejsť z Win7 na Win10?
    Treba Ti len niekoho zručného v tomto smere a myslím,že to v pohode zvládne!
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123,
    klidně bych být tebou ještě počkala, jelikož sem si vzpomenula na tebe a 32bit a na další hráče, kteří to s ním zkouší se tam přihlásit, tak jsem poslala v tomto duchu i zpětnou vazbu, aby nám na to odpověděli, zda plánují zprovoznit i pro 32bit. Nedělám si iluze, ale aspoň jsem se zeptala.
    Jinak pozdě, ale na tvůj dotaz na mne, mám home bohužel :(

    Prima hru
    danda
     
    maribeja, matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Chtěl bych jen upozornit na druhej pařez.Pokud je máte oba třeba na mýtině a zlikvidujete do lišty,nazpět už jde dát na plochu pouze jeden!!! Je to velká škoda,že může bejt jenom jeden na ploše.
    Nemohl by to RT ještě přehodnotit?!?
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Mockrat diky! :inlove: Kluci maji herni PC samozrejme s 64 bit (na zombiciny, strilecky a kosticky) a notasy s 32, tak uz jsem premyslela, komu znarodnim techniku a sesrotuju na 64 (na rok bych se chytla jeste s ditkovo, nez s nim odjede do skoly), ale pri druhem cteni svitla nadeje se spojenim "stari HW", tak jsem na to ted fakt zvededava.
    Ad PS: Jj, na 64 jsem dostala v 5.0 kdeco, jenze to jsou proti Profesionalu dost bidy a nesedi mi teda uplne ani CS6, i kdyz ma vic funkci, ale i tak diky... lepsi se zeptat, nez neco prehlidnout :)
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Je tam věta:
    Měj na paměti: Tento bonusový kód lze uplatnit pouze při platbě v herním obchodě. Tato sleva na platbu se nevztahuje na některé speciální balíky a akční koše.
    Jak tomu mám rozumět?
    Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.