ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marschelli

    Marschelli Zelenáč fóra

    Ahoj, děkuji za informaci. Ta mně nakopla správným směrem. Už jsem si vzpoměla, že kód se vydává k nějaké významné události a je na stránkách ofic.oznámení. Děkuji moc.
     
  2. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Pitrýsek47 - navazuji na tvůj příspěvek z Karnevalové královny.

    Ono je možné že se často moc lopotím zatímco jiní mají stejný výsledek s polovičním úsilím. Jenže nevím jak bych to dělala jinak, neumím to dělat jinak. Výrobky určitě nesypu do družstva. Tam je skoro nepoužívám, a vůbec družstvo skoro neplním, jen když v nich je odměna která stojí za to, nebo kterou nutně potřebuji. Takže pro družstvo výrobky určitě nevyrábím. Potřebuji je třeba do Sezóny, kde se mi líbí odměny. Nebo jsou někdy potřeba v akcích jako dodávky. Něco slupne Protěžové údolí a pak výjimečně to družstvo.

    Z bedýnek mi sice něco padá, ale žádná sláva, na doplnění stavů to určitě nestačí, hlavně mnoho druhů vůbec z bedýnek nemám. Na větší nákupy nemám krejcary, mám jich omezeně a tak je šetřím na věci, které nutně potřebuji a sama si je nezajistím.

    Právě proto ráda využívám akci rychlé výrobny. Výhodou je, že plochy zaplním vším co potřebuji, a tím že zrají stejně dlouho, můžu na ně dát bonusy, aktivovat řádky, třeba i kolo něco dá, a pak mám z jedné dílny několik výrobků najednou (když už jedno nakrmení pěkně větrá stodolu). A to se pak inventář plní jedna radost a mám dost na plnění toho co potřebuji a ještě zbývá pro strýčka příhodu. Ve stodole mi výrobních přebytků zůstává čím dál víc, ale ty roky hraní chybí, takže pár rychlých výroben budu muset ještě využít abych se dostala na limit který mi přijde rozumný.
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Mám to taky tak, teď jsem výrobny taky hodil na plochy, bo třeba doplnit nejen stav výrobků, ale taky bobků. Kupovat na trhu za mazec krejcarů se mi nechce, ale váhám, co plnit dřív. Tu dekorku ze sezony vůbec nevyužiju na + na zvířata, bo není kdy chlévky hodit na louky. A to jsem ju chtěl kvůli druhé aktivaci postřikovacích umění o_O. V sezoně už se s dodáváním výrobků stavím na zadní, a v protěžovém údolí dodávám v recyklomatu, či jak se tomu říká (hosip jak řemen) pouze vejce (teda když už dodávám xD) bo ty mám z produktových stromů :).
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Sezona se dá plnit i bez produktů. já to dělám tak, že první asi tak 4-5 dnů dávám všechno kromě dlouhodobých rostlin, ty nedávám nikdy a další dny nedávám produkty, zvířata ani stromy z baha sice ji nemám za 14 dní hotovou, ale to nevadí hlavně že ji udělám
    do údolí nedám jediné zvíře, tam dávám papouščí pírka a vždycky se předzásobím na ten týden kdy mají být zvířata a vydrží mě to.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    radyn.m - jj, dělám to úplně stejně :D Jen tu sezónu plním co to dá, protože tajemno. To se snažím získat vždy když to jde, a výsledkem je, že mám skoro všechny novinky aniž bych cokoli kupovala. A ještě na nich vydělám krejcary, takže se to vyplatí. A v Alpách dodávám krom vajec i peří, neb to mi taky padá ze stromů.

    .macca. - úplně tomu nerozumím. Jako že dodáváš po týdnech - každý týden jinou komoditu?
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Třeba teď jsou produkty do soboty večera si udělám do skladu asi 300 ks nářadí, no a do těch 4 slotu dám 52 a nechám je tam až vypotřebuji ze skladu začnu odklikávat raději jednotlivě ať si nezaplním sklad.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nějak jsem produkty zanedbával a měl jen co bylo z beden a stromů.Až po zpřístupnění slunečního vrchu jsem se tomu začal věnovat. Postupně jsem faremní produkty navýšil až kolem 1000 ks od každého!:) Teď by to ještě chtělo i ty z bahamky,ale není čas a místo!:cry:Zatím si vystačím z pírkama a ostatní případně dokupuji.U vodopádů mám stále jednu velkovýrobnu!8)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale jo, každý hraje tak, jak mu vyhovuje.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vypadá to, že na všech farmách se dokončuje. Před pár hodinami jsem nakupovala bobky po třinácti tisících, teď už jsou jen za devět :)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/24
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Děkuji za letní kalendář, zase budou dárečkyyyy :D :D já mám dárečky ráda a stále je co doplňovat :)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.dnes sa šťastie unavilo a sadlo aj na mňa. :p Otvoril som dve piccollo bedne a vyčerpal som dávku šťastia na ďalší rok.

    [​IMG]
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ahoj,moc bych si přala kdyby RT už konečně vyměnilo tu žlutou výrobnu mléka a střihárnu ovcí na kole štěstí,mám je za zelené i párty lístky.I když se snažím udat je v údolí,než můžu dát další 2x tolik jich vytočím.Vše na kole jde vyměnit proč ne tohle?
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych si moc přál aby byla hra byla hratelná. Od 14h zavírat otvírat, točící se kytky, běhající ovce, Edge neodpovídá....
    Chápu, začalo hrát fotbal víc lidí, ale tohle byla poslední pomyslná kapka, končím s aktivní hrou. Nikoho tím nepotrestám ani nezarmoutím, ale už ne. Omlouvám se všem komu dárek neoplatím. Občas sem juknu, ale to je tak všechno.
    Mějte se jak chcete.
    :D;)
    Medvěd odskákal 2 políčka a skočil na začátek, 2 karty jsou vlevo a nehne sexD jen houšť a větší kapky....
     
    Naposledy upraveno: 4/7/24
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Syn 10 let si narýsuje na tvrdý papír síť a pak to patláme spolu dohromady. Už máme doma několik takových patvarů, jejichž název neumím ani přečíst natož vyslovit xD
     
  15. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Chcem sa spýtať, ako to máte s produktami, ktoré padajú z debien? Ja používam stále tie isté overené kombinácie, ale mám tam niektoré, ktoré vôbec nevyužívam. Nechce sa mi zakaždým pozerať či je diamantový, zlatý alebo strieborný, preto väčšinou zaplním diamantový a zlatý slot a strieborný je prázdny. Keď ich raz za čas vypredávam, tak sa čudujem prečo ich nepoužívam. Máte na to nejaký ťahák? Pomohlo by ak by boli v stodole zoradené alebo nejak označené.
     
    -Jara05-, lacrima a Prepperka tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co se týče produktů nato sem poukazoval už milionkrát.Dokonce jsem i kdysi v minulosti podával návrh na přidání slotů,ani by to neovlivnilo hru.Nevyslyšeno!
    Takže, nemá cenu se rozčilovat,ale je potřeba zatnout zuby a prodírat se stodolou nebo lištou,či policí! Pak jak demen.t neustále klikat na produkty a zjišťovat k čemu vlastně slouží!:wuerg:
    Stejně tak je to i s dekoracema.většina si filtruje podle BZ a asi by byl velkej problém v liště, aby byly dekorace nějak barevně odlišený. např, býlá(1x1),žlutá(1x2) a zelená(2x2) a bylo by po starostech.takže i zde je nutné klikat jak demen.t a zjišťovat velikost. O ziskových se ani nebavím, Doteďka nejdou nijak vyfiltrovat!! A že jich už máme! Ještěže alespoň dou vyfiltrovat pluskové dekorace!o_O
    Ale spoléhám na zde velmi oblíbené "již brzy" bude lépe!8)xD:cry:
     
  17. nada1968

    nada1968 Pisálek fóra

    Chtěla jsem se zeptat, když si na kole vytočím party lístek ten modrý lepší a to se mě stalo, už několikrát tak se mě tam nepřipíše proč
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968, odpoveď na tvoju otázku aj s animáciou nájdeš v tomto príspevku (klikni), kde to pezt vysvetlil inej hráčke.
     
    -Jara05-, Bedlivé_oko a lacrima tohle ocenili.
  19. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    bola som na dovolenke tak som nemohla hrať VYSILA FARMERAMA,perly mám aj na druhy stonok a rada by som dokupila žetony z tejto hry. Dá sa to ešte nejakym spôsom získať?
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj *kikinka*,
    nemám informace, že by toto bylo možné. Bohužel žetony nelze získat jinak než plněním akce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.