ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pokud máte pomalejší stroje a internet, tak doporučuji po vstupu na tržnici počkat, až se načtou všechny ikony na úvodní stránce, a poté začít šmejdit a šmelit ;)
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak já jsem si např. myslela, když mi před 3 týdny vyměnili notebook, za nový, vytuněnější, že Farmerama bude brnkačka... a, ehm, ehm, je to ještě horší. Pomalejší. Točící kytička furt a všude... jestli to nepřestaně, no nic.

    EDIT: Do kondice mi ho dali naši ajťáci. A vzhledem k tomu, že je ehm, ehm, nemůžu do něj instalovat nic navíc. A ze stejného důvodu ho tady nebudu popisovat. Pššššt, jako bych tu nebyla 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj k.vitek

    Když je nový je potřeba ho dostat, do správné kondice. Aktualizacemi systému, aktualizacemi ovladačů a instalací správných programů.
    Nový notně neznamená být lepší. Chce to uvést parametry.
     
    Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tento citovaný odstavec se akce týkal přímo, takže dle mne by tam měl zůstat.
    Následující část souvisela právě s padátky z akce, které nesly název Jarní hnojivo, tudíž mi přišlo, že to, sice vzdáleně, ale s mou asociací souvisí. Chápu ale že tohle je subjektivní, takže to nechám na vás modících. Spíš jsem chtěla dovysvětlit důvody proč jsem to psala právě tam a ne jinam.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka - ano, tento odstavec tam zůstat mohl, ale pak bych ti musela ten zbytek nesouvisející s akcí odstranit úplně - vymazat, protože rozdělit to nelze a kopírovat jinam a následně upravovat - v jednom vlákně nechat půlku, v druhém zase tu druhou .....na to fakt nemám čas, od toho tu myslím ani nejsem. Také jsem to mohla vyhodnotit jako spam a zamést do archívu jak to leží, což je asi nejjednodušší řešení. Tož tak...
    Dobré je respektovat rozdělení fóra - hlavně kvůli přehlednosti v akčních diskuzích - a přehlednost je zásadní nejenom pro modíky (kvůli zpětné vazbě), ale hlavně i pro ostatní hráče, kteří v akčních diskuzích hledají třeba nějaké informace.
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mám takový dotaz-kam jdou body z baharamy,když ji mám jako hotovou?? Jdou mi na kole štěstí,plnění ukolů atd..,to jdou jako do kšá??děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli
    TBZ získané po dosažení levelu 800 se ti samozřejmě přičítají.
    To, že to zatím nemá vliv na zvýšení levelu, je prostě fakt. Nikdo neví, zdali nemá RT v plánu nějaké další rozšíření levelů Bahamaramy, ani my moderátoři.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po velice dlouhé době,tygr opět udeřil!
    [​IMG] 8)
    Ale, že to trvalo!:wuerg:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybyste to náhodou nevěděli, tak honem popřejte naší spoluhráčce GordonSargent, ona má totiž svůj den - dnes je Mezinárodní den ocenění netopýrů :)
    Já ji oceňuji, jako skvělou, neúnavnou sousedku, která nezištně dotuje mé záhumenkové hospodářství, jako perfektní účastnici různých konverzací na fóru a dnes ji tedy mohu ocenit i jako netopýra.
    Tak všechno nejlepší :)
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pro GordonSargent
    Snad mohu popřát i za moderátory - Vše nejlepší!
    Mimochodem - na chatě každé jaro za okenicemi (na jižní straně je teplo) hnízdí a vyvádí mladé několik rodinek netopýrů. Vždycky nakoukneme a jsme rádi, že je tam máme (kvůli komárům). Na léto se přestěhují, protože to už by se za rozpálenými okenicemi uvařili...
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    I já se přidávám a GordonSargent přeji ... Všechno nej, nej, nejlepší!
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Také se přidávám-netopýrci jsou užitečný,tak jak vidíš máš s nimi hodně společného,tak přeji ještě dlouhé poletování mezi námi:inlove:xD
     
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    GordonSargent
    gratuluji

    [​IMG]
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Y_n_O, dobre, že si pripomenula, len sa obávam, že od Teba bude požadovať nejakú symfóniu, ja som Gordonke pogratulovala v súkromí, ešte nevyšla na záhumienku, nesvieti, však netopierka - až k večeru:inlove:xD
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent aj ja sa pridávam,všetko naj! ​

    [​IMG]
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Peto121, to sa Gordonka bude tešiť, ďalší čuník:D;), tak už sme štyriaxD
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Moc Vám všem děkuji ve jménu světové populace netopýrů. A protože je to náš den, je potřeba ho pořádně oslavit. Nula+ seřadit se, ostatní skupiny nakonec, budete sloužit jako vyprošťováky.xD

    [​IMG]
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Zas meškám? :p
    Všetko najlepšie susedka moja najšikovnejšia. Nech žijú netopiere!! :inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky meškám :oops: Tak všechno nejlepší všem netopýrům :inlove:
    netopýr01.png Pardon, špatný obrázek xD

    Tento bude lepší
    netopýrek001.png
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, zrovna řeším s Astrid takovej malej podpisek na podzimní topku,ale napsala jsem ji, ať si neděla starosti, že mám stále v záloze Tebe s pětikorunou.xD
     
    Naposledy upraveno: 17/4/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.