ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Mám jeden možná hloupej dotaz, ale je tady někdo, kdo má všechny úkoly v družstvu komplet hotové
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    irísek1960 - zdravím, ano, můžeš mrknout zde (klik)
    Hezký večer
     
    lacrima a irísek1960 tohle ocenili.
  3. goro19

    goro19 Pilný autor

    Promiň, ale tvé odpovědi nerozumím. Při zjišťování celkového počtu BZ jsem vždycky na Farmě a nikdy někde mezi nebo ve stonku
    nebo někde jinde. Mám tam ukazatel z Baha s 800 a domnívám se, že to v pořádku není a odhlašovat se a znovu přihlašovat zřejmě
    není řešení.

    Já to takto nemám občas, ale poměrně často.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/24
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj goro19
    Občas se i mně stane, že přesto, že jsem na Farmě, vidím stav TBZ... pak pomůže skutečně jen F5
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dlouhodobě nemám ráda na mém trhu AD nicky pudaboba, malévejce, audrone a teď se k nim přidal další, ještě si ho nepamatuju xD
    Stahují ceny u hnoje, plodin, produktů, u všeho. Dodávají po kouskách za nejnižší cenu. To jim za to provozovatel hry něco platí?
    Já to vždycky vykoupím, na trhu se má vydělávat a ne prodělávat. Poplatek proto kolikrát stojí víc, než je odměna za prodané zboží...
     
    Naposledy upraveno: 29/2/24
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I bedny mají svůj baby boom. Otvírám je co tři dny, ale dvojčata se mně ještě nepodařily.;)
    [​IMG]
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zkusím to neoficiálně, kdo by měl zájem ze slovenské části naší komunity se přidat k moderátorskému teamu a pomoci nám hlavně s přípravou FAQ.
    Zkuste se ozvat tady a nebo popřípadě mě do herní pošty.
    Nebojte se nekoušeme
    ;)
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    [​IMG]

    Tak jsem tam 8) :inlove: ... ale že to byla fuška :D

    Hlavně tedy zpočátku. Hraju od listopadu 2016 se čtyřletou pauzou. Dřív mi trvalo snad 14 postoupit na další level, dnes, i v takhle vysokém stupni, je to za dva tři dny. Takže když jsem na začátku prosince 2023 začínala opět hrát se 171 levely, ani mě nenapadlo že už na začátku března budu začínat dvojkou.

    Mám velkou radost, nejdřív byla meta stovečka, a pak samozřejmě dvoustovka. A už jsem tam, ani tomu nemůžu věřit. Na BZ se sice nijak zvlášť nesoustředím, ale radost z postupu stejně mám. :)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, máš za sebou tu snadnější část, postup mezi lvl 100 - 200 byl stabilně za stejný počet BZ, 25 mega. Teď jsi vstoupila na území, kde se s každým lvl navyšuje potřebný počet bodů nechutně, tzv exponencionálně xD Já jsem třeba včera postoupila do lvl 241 a před sebou mám do dalšího postupu ještě pouhých 51.187.285.444 BZ ;)
     
  10. Adalind22

    Adalind22 Zelenáč fóra

    Ahoj, poraďte mi, prosím.. Mám teď našetřených asi 1300 hvězdiček kvůli protěžovému údolí, ale nevím, jestli má cenu šetřit dál, jestli mi to teď ve hře, cca 99 level nějak zásadně pomůže i pro základní pole a ne jen pro tyhle nové rozšíření.. ‍♀️ Jestli za to třeba neotevřít arboretum, nebo něco jiného ve stromu moudrosti.. ‍♀️Poraďte, prosím.. ❤️
     
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Adalind22,
    a máš na stromě odemčené všechny předchozí runy ? Pokud ne, tak máš smůlu. protěžové údolí jako takové Ti ve hře nepomůže, ale naopak odčerpáváš zdroje co máš ve stodole. Je na Tobě zda budeš aktivovat nebo ne.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    Ahoj, jako bonus za prihlaseni jsem dnes mela 3x hlavni klic. poradite mi nekdo, prosim, kam prijde? Nejaka prave bezici akce nebo jsou do nejake chystane akce: Dekuji :)
     
  13. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    zuzana.73, kľúče sa dajú použiť v protěžovom údolí, v akciách nie.
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    To je mi jasné že teď se to bude rychle zpomalovat, dopředu se na to mentálně připravuju. :) Já jsem se ale na tu dvoustovku těšila hlavně kvůli obr stromům z úkolů, a taky na bedýnky se stromy za každý postup. A první jsem se už dočkala, jen teď mám dilema jestli ji otevřít když je ještě samotinká nebo počkat až k ní přicestují ještě sestřičky. Chodím se na ní do police dívat, pěkně jí chválím, skládám komplimenty, mažu med kolem hřebíčků, a doufám že mi pak dá něco móóóc pěknýho.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, já jsem z bedny dostala nějaké tři tajemnice, ani už nevím, co to bylo.
    Vyskladnila jsem na Farmě i na Baha veškeré tajemno, když se pěstuje akční jen na hlavní na Farmě. Farma nic zajímavého, na Baha mám obydlí pro lori, druhé (první jsem koupila u královské opice), tři eufratské topoly. Až zítra dozraje prales, hned je vyměním za brachychitony :)
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Mám dotaz. Nevím jestli spíš nepatří do sekce Jiných dotazů, ale protože budu ráda když mi odpoví kdokoli (nejen modíci), umístím ho sem. Dotaz je jednoduchý - jsou nějaké řemeslné výrobky nebo řádky, které zkrátí růst obilí na Baharamě? Mám řádek Cestování časem, který dává +1 pro obilí na Baha. Působí 3 hodiny, a já měla dříve dojem, že jsem si zasela lipnici, po dozrání aktivovala řádek, sklidila a pak ještě s vodou a hnojem stihla těsně sklidit i bambus. Ale dnes mi to o pár minut nevyšlo, a to jsem se nikde nezdržovala. Měla jsem tedy mylný dojem dřív když mi přišlo že to lze, nebo bylo někde něco aktivované pro zkrácení a já o tom nevěděla? Ale o žádném zkrácení růstu obilí na Baha nevím. Existuje na něj něco? Vím jen o Čokoládovém croissantu, který dává sklizeň +3, ale na zkrácení nic.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka
    Chvíli mi to trvalo, mám sice všechny řemeslné produkty v zásobě, ale nic z nich na urychlení Baha obilí jsem prostě nenašel...
    Jdu se ještě mrknout na ty řádky, nicméně jako první přiblížení ti to zatím bude muset stačit...
    Doplnění:
    Řádky s vlivem na obilí (avšak nikoli na čas růstu) na Baha jsou:
    Cestování časem
    Velká hostina II
    Potom jsou řádky "univerzální", na čas však mají vliv jen ty, při kterých bys využila SH a to myslím nemáš na mysli...

    EDIT: Byl jsem upozorněn na řádek
     
    -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Kytka2001 - děkuji za odpověď. To jsou stejné závěry k jakým jsem došla i já. Ale doufala jsem, že jsem někde něco přehlédla. Bylo by fajn aspoň malé zkrácení, nevychází to jen o 8 minut. Asi jsem se před tím přehlédla, že jsem měla dojem že ten řádek vyjde i na bambus. Škoda.
    Ještě jednou děkuji za pomoc.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Ahoj, mohla bych se zeptat, kolik máte utracených hvězdiček (bodů) stromu vy, co máte všechny runy odemčené? Já jen abych se vyděsila, kolik mi toho ještě zbývá nasbírat :D Tipuji něco přes 30k ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj WildJets
    Máš věru dobrý odhad...
    upload_2024-3-14_9-28-10.png
    To je bez aktivace módu dovolené, neboť na Farmeramě si dovolenou zásadně neberu...xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.