ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,postřikovač ,jack to se u mě za 12 let hraní vysřídalo tolik kousků kolik je prstů na jedné ruce .Takže si musím vystačit s tím co mám,i tak mě hra stále baví.Akci jsem žádnou nevynechala, dokonce jsem se pustila i do té poslední ,jen nevím jestli udělám aspoň stonek.Dožínky zase zkusím i když mám jen možná slušnou zásobu laskavce.Dnes jsem si všimla na kole neštěstí že místo nějaké změny se posunuly žluté výrobny mléka na 12 hod :(ovšem změna to je;)Hra mě dnes funguje jako jindy a to pomaleji ale noťasek už má něco za sebou,čistím ho jen já a to tomu moc nerozumím,tak vždy hledám raduxDHezký den
     
  2. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Musím se "pochlubit" :)

    Zkouška použití Auto Key Presser dopadla vážně skvěle. Stačila chvilka nepozornosti (odběhnutí) a párty kolo zatím protočilo necelých 150 lístků...
    Na druhou stranu, snad poprvé vidím vytočené růžové výrobny, poměrně vysocí šlechtěnci (netopýr sportovec, větrná slípka apod.) a tolik bonusů najednou (na pidipolích sbírám 25, stromy 35, obyč stáje a výrobny 9...). Škoda, že je akce jen na speciální ploše, jinak by stálo za to se do ní pustit... a asi padne "pár" SH, ať se ty bonusy pořádně využijou... na děsivce. Škoda, že to nepadlo zítra, aby to nějak ovlivnilo update na Baha.

    Jak píšu jinde, ještě že to jsou jen obrázky :)
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, mám dotaz.. jeden den jsem se nepřihlásila do hry a tudíž nevyzvedla denní dárek za přihlášení.. a je to o den opožděné. Takhle to bude už na vždy? Nebo se to někdy vyrovná.. díky za odpověď :)
     
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087
    Po vynechání jednoho dne budeš "pozadu" jen v tom měsíci, ve kterém došlo k vynechání... Čili zítra začíná listopad a ty budeš samozřejmě začínat 1. listopadem...
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj Kytka2001. děkuji za odpověď :D ..hledala jsem kde se to dočtu až jsem to našla poté co jsem napsala svůj dotaz :D tak že jsem ho pak smazala, ale děkuji ti za tvůj čas :) hezký večer ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    [​IMG]
    tak copak to bude :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ondra_k: Překvapení, dej vědět.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Co přesně nešlo ?
    Zde zkus >>> Auto Key Presser <<<

    Ahoj sovicka64
    V obchodu play určitě nějaký program najdeš ;)
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt len som na to klikol a hlási mi to,že je to zavírené!
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Mě se ukáže toto

    Screenshot_1.png

    Dám přesto stáhnout a je to.
    Je to nahrané na mém osobním účtu a nemám potřebu vám podsouvat nějaké viry, ale pokud tomu nevěříš najdi si program jinde ;)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt to nebolo myslené,ako urážka.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Zdravím
    chci tě poprosit,jestli by si sem nemohl hodit fotku jak to máš nastavený?!?
    Díky!
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stáhla jsem si Auto K.P., přesně jak píše pezt. Povedlo se, ale KŠ přesto se mnou stále nemluví.
    Za 100 zelených lístků se neobjevilo ani jednou +1, asi už tato odměna bude jen za PL. Přesto jsem bohatší o dost hvězdiček + žlutá mlékárna + střihárna apod.. To bylo radosti.
    Přeji krásný den, i když u nás od rána dušičkově.
     
    Peto121, bačkora85 a kaolín11 tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Byl jsem v práci, tak až teď

    Screenshot_1.png

    Tam není co moc nastavovat, nastavíš jakou klávesu to má mačkat, tedy Spacebar (mezerník) a následně interval ten dávám na 2 sec.
    Potom zmáčkneš start, a následně klikneš na ikonu startu roztočení kola a už to jede.
    Jen to okno musí zůstat aktivní, nemůžeš přitom nic jiného dělat.
     
  15. goro19

    goro19 Pilný autor

    Copak to bylo, pochlubíš se?
     
    -Jara05-, Peto121 a babička-květa tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Program jsem vyzkoušel a opravdu je sním něco v nepořádku.V podstatě nešel vypnout.A docela mi dalo zabrat,než jsem se ho zbavil!
    Odešel jsem z kola,vrátil se,zmáčknul start a už to zase jelo.Na noteboku také nešlo nic dělat,psát normálně na fórum taktéž ne,dělalo to samovolně mezery mezi písmeny.Vyhledat program kde je umístěnej,šlo až po restartu.
    Myslím si že mám nadlouho odzkoušeno!:wuerg:
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  17. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ..na Baha som odtajnila plnú plochu tajomných chlievov, boli v nich už oranžové cikády;)
    [​IMG]
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    Asi s ním neumíš pracovat :p
    Pokud program chceš dát jako do lišty pomocí tohoto tlačítka

    Screenshot_1.png

    Tak ho následně najdeš tady v té šipce dole na liště

    Screenshot_2.png

    Pokud chceš točení zastavit je potřeba kliknout na stop a pokud chceš program úplně zavřít klikneš na exit

    ss.png

    A jak jsem psal výše pokud program běží nelze počítač na nic jiného použít.
    Program netřeba schovávat do lišty, okno farmy ho překryje, pak na něj stačí kliknout v liště a přerušit točení ;)

    Já jsem s ním plně spokojen pro jeho nenáročnost a jednoduché nastavení a když se to samo vrtí mohu se věnovat něčemu jinému cca 15 min. a nesedět u toho ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No, vypadá to jednoduše.Možná mu dám ještě šanci!o_O
    dodatek:
    Tak jsem znova nainstaloval,jel podle návodu a vše OK.
    Ještě kdyby tak zrušili limit lístků na kolo!
    Ještě jednou díky.;)
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.