ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, laskavec. Pravidelně furt und furt od osmnáctého srpna, kdy jsem se doplazila do lvl 234, kde je ho možné získat :)
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Můžeš prozradit, co je to za dekorky?
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 12/10/22
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak to jsem zatím v klidu :D právě jsem v levlu 232... a ještě dlouho budu.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, tak šlechti pohanku, ta je taky dost výživná, a na tu lvl dávno máš (225)8)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravím, dlho som nesledoval fórum. Boli tohtoročné dožínky alebo ešte nie?
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - zdravím, zatím nebyly ;)
     
    -Jara05- a tronaldo55 tohle ocenili.
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám ešte jednu otázku. Keď je akcia napísaná, že začne povedzme o 14:00 tak keď budem v zahraničí kde je iný čas ako na Slovensku tak pre mňa akcia začne skôr alebo neskôr? alebo tento časový údaj je špecifický pre berlinské časové pásmo?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Čas začátku akcí je udáván ve středoevropském čase.
    Pokud jsi někde v zahraničí, řídíš se časem + a nebo - daného časového pásma. když jsi v Austrálii v Sydney připočítáš + 11 hod. Když budeš v USA v New Yorku tak odečteš - 4 hodiny.
    Je to jasné ?
     
  10. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Zdravím. nebylo by na čase vyměnit strom "Jedle XXL" za jiný. Tento strom se na kole štěstí ukazuje dost často a mám to štěstí, že ho i "vyhraju". Mám jich už 244.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    aamperzg - do 500 je ešte ďaleko! ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to su žabař, já jich mám jen 201 :)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - pri poslednom OaD som po 100 kusoch odpredal systému stajne a výrobne z kolesa.Sú z toho nejaké grajciare a kopa ich je ešte v lište.So stromami urobím to isté.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím?!? Za těch pár krejcarů to nestojí. Lišta je bezedná. To už je lepší poslat přebytky expresem!8)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, už pan Neruda před desítkami let přemýšlel, kam s ním. A to se potřeboval zbavit jen jedné věci. Tož se to švihne, kde to zrovna jde :)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    To áno,ale cez deň som v práci a v noci spím,myslíš,že toľko stajní stihnem večer poslať expresom?A pre expres toho mám ešte dosť.
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě kolo zásobuje nejen žl. výrobnami mléka a střižno ucelkem 1270 kousků ale i javorama a ořešákem celkem i s upgrade 2300 kousků ,do lišty se toho vejde....
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - asi by bylo dobré, kdyby sis přečetl VOP. Určitě tam najdeš pasáž, kde se píše o přísném zákazu sdílení osobních údajů. Nepsal bys potom takové nesmysly. A podotýkám, že i nabádání k porušování VOP se trestá. Takže je dobré přemýšlet, než něco napíšeš.
    Hezké odpoledne
    (tvůj příspěvek jsem zmoderovala)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, a expres jsi přes víkend stihnul? Já ne, ujel mi... :)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - no,keďže som bol v práci aj v sobotu a nedeľu,tak niečo som do neho napchal,ale len obyčajne,floreny si nechám na podstatnejšie veci,no a keby som na ten nešťastný expres stále,dookola nezabúdal,tak by to bolo ok.Tebe ušiel a ja som stihol naskočiť do posledného vozňa. :D;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.