Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hraji v Unity a včera hra šlapala bez problému , až na ceduli která se objevuje tak 2x denně a po které farma zamrzne. Po vyjetí ze hry pak zase vše v pořádku.Napěstováno mám na stonek ale ještě trochu padátek chybí a jdu do mlýna.Protože mi to moc nepůjde, jako obvykle skončím u stonku což mi stačí.xD
     
  2. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak dosáhnout těch šílených bodových zisků, co tu prezentujete? Zkoušel jsem i hledat v historii a najít nějakou minulou akci, abych na to přišel, ale marně... Dělal jsem, co jsem mohl, a můj nejlepší výsledek je 5000. Děkuji předem.
     
    -Jara05-, Helena1313 a burds tohle ocenili.
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahoj ChciFarmarit,
    dôležité je na začiatku pozrieť rozmiestnenie po okrajoch obrázka. Ak je možnosť uzatvoriť kruh bez úprav, je to ideálne. Tých, ktorých je najviac po okrajoch tam nechať a ostatné, či už uzatvorením alebo spojením 3 a viac(ideálne min. 5) odstrániť. Toto treba robiť odspodu a sledovať ako sa to formuje na vrchu, tam už potom spojením trebárs aj 3 dosiahnuť prepojenie na veľký "kruh" , viď https://1iq.cz/i/jP5Xx/Vr59S.png .
    Krabí poklad [​IMG]
    Edit: nie každú hru sa to podarí takto :)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  5. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Děkuji všem, už jsem něco málo pochopil a asi jde i o to dostat do to hlavy... Sice jsou mi ty vyšší desetitisíce stále vzdálené, ale už jsem aspoň dosáhl na ty nižší :) Stejně tak koukám, že se klidně vyplatí spojit i jen pár, abych dostal tu jednu příšeru, kterou potřebuju.Tj. nechtít ten velký obrazec hned na začátku, ale postupně si ten spojitý obrazec připravit...

    Jen jsem ještě nepřišel na to, zda musím spojit začátek a konec, nebo zda stačí spojit někde při cestě.

    EDIT: Ještě jednou díky, už jsem dal přes 70 tis :)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
  6. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Treba skončiť na tej príšerke, kde si začínal(v strede obrazca sa ukážu násobky bodov, ktoré získaš).
     
  7. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Odehráno 14 her,díky nedostupnosti a nejskore 132490:D:D:D
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ide mi to pomaly,bonus,samozrejme,koleso nedalo žiadny. Zatiaľ si aspoň skóre udržiavam.;)

    [​IMG]
     
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Na skóre nejedu, jsem ráda že pospojuju pár těch mořských potvor do nějaké klikaté čáry. Natož do uzavřeného kruhu - to ani náhodou. Žádné shluky, které bych mohla sloučit, jen sem tam poházená zvěřina. Takže max.skóre zatím 2620. Bída.
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    janaj nepozrieš si aspoň kúsok toho videa?
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Peto121 video jsem viděla, ale nemám ta zvířata postavená tak abych to spojila. Udělám jen nějakou čáru. Takové shluky jako na videu ani náhodou
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    janaj máš 8 pokusov,tak si spoj 4-5 rovnakých,aby ti tam spadli ďalšie,sprav to aj 2-3x a potom spoj čo najviac rovnakých,nemusí to byť celé políčko,stačí malý kruh a bodov máš o poznanie viac,ako pri čiare.
     
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Peto121 jasný, zkouším to. Ale při douhé čáře jsem dostala víc jak při maličkém shluku. No, vzhledem k tomu že mě to včera nepustilo a začala jsem vlastně až dnes, tak snad někam dojdu :D
     
    maribeja, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ahojky
    Že mám už stonek za to velký dík petz,opera ponechána v záloze aneb jak praví přísloví....štěstí přeje připraveným....jen mě děsí,že příště nebude stačit přihlášení přes Ameriku,ale budu prosit o pomoc mého souseda na farmě ten má ve znaku mimozemšťana :D.
    Pojedu dál ale při prvním výpadku to odpískám,spojovačky moc nemusím.
    Ale držím palce aby všichni stihli aspoň stonek. :)
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    xDxDA jako kompenzace nebude ? přes mobil to nešlo takže kupon v hájixDxD
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Poslední akci jsem tu psala, že vynechám pokud to bude zlobit, ale protože petz poradil Operu, tak jsem tuto zkusila a jde to 14. kolo nejlepší lov :)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Ať se všem také daří :)
     
  17. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, já v zájmu zachování duševního zdraví stonek neplním. Sice mi tyhle spojovačky hodně baví, ale abych zase nacpala kupony do slotů a protočila majlant na kole a pak se nešlo přihlásit, tak na to fakt už nemám nervy. Sice to jsou jenom omalovánky, ale za reálné peníze. Bohužel kvalita tomu neodpovídá. Na druhou stranu, někdy mám pocit, že hackeři útočí při každém začátku akcíxD Jen velmi malé procento akcí jede od začátku bez problémů. Každopádně jsem z Farmeramy hodně rozladěná a pomalu se musím nutit jít aspoň jednou denně sklidit, protože tak nějak už čekám, že to nepůjde:cry:
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    s príšerami sa lúčim, spájala som ich v rýchlosti, prvé čo ma napadlo, len pár hier som skúsila aj premýšľať kvôli skóre, hlavne ku koncu, tam som už musela, vyšlo mi to len-tak-tak, ale jednoduchšie je mi viac napestovať ako dlho do toho čumieť:D
    zaujímavé - hra mi včera išla, len sa nezvyčajne dlho načitala

    nech sa vám darí;)
     
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Kytka2001, omlouvám se za špatnou formulaci mého příspěvku, měl jsem na mysli že farma včera odpo nejela.
    Nakonec jsem to "zabalil" a šel na farmu až po té třetí ráno, to už farma "fungovala" i když teda načítání pomalé....

    V každém případě díky za rady, vyzkouším, bo i dnes odpoledne a večer je velmi pomalé načítání farmy.
     
    -Jara05-, x-men-cz a dinoalesi tohle ocenili.
  20. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, chápem správne, že Odměny za získané body v jednotlivé minihře sa získajú za dosiahnutú hranicu, čiže nad 100.000 by sme mali dostať Krabí poklad? (lebo ak áno, tak hľadám, nemôžem ho v inventári nájsť). A ak je to tak, dajú sa získať opakovane?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.