Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - ahoj, na levé straně je zásobník na potvůrky - můžeš si odtamtud vytáhnout potvůrku, kterou zrovna potřebuješ a vyměnit ji za nějakou nepotřebnou na herním plánku. Je to myslím pěkně popsané přímo ve fAQ k akci a je to vidět i na tom videu z minihry - mrkni na to ;)

    PS: snaž se pospojovat co nejvíce těch příšerek a uzavřít co největší "okruh", bo čím více potvůrek budeš mít uvnitř, tím více bodů získáš
     
  2. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, děkuji moc za nápovědu, podívám se na to. To video jsem přehlédla, už to chápu a děkuji moc za postřehy. Ta výměna vajíček mně vůbec nedošla.
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    panda1183674 - pozri si toto,tu je to po lopate. Musíš spojiť čo najviac rovnakých farieb naraz,najlepšie uzavrieť kruh (štvorec,trojuholník), proste nejaký uzavretý tvar.

     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, co jste to na mě připravili? Mé výsledky jsou jedním slovem tragedie, pouze 1x přes 60000 bodů, průměr je někde hodně níže. Asi 10 her mi trvalo, než mi docvaklo, že ty vlevo mohu někam vrazit, na to jsem v tom stresu úplně zapomnělxD. Takhle budu potřebovat na pikolku min. 70-80 her, musím zabrat. Tiše závidím všem super spojovačům, asi to bude chtít jedno orosené:p. Hezký večer všem.
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci dělám,ale i přes velké vylepšení mě moc nejde a bohužel nebaví.Takže......stonek a dál se hrabat nebudu.
     
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Peto121 - děkuji Ti moc, je to pro mě nové, u Helloweenu jsem toho moc nenahrála, děkuji Tobě a Skali za názorné vysvětlení, mám trochu dlouhé vedení:sleepy:
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Po minulé akci jsem byla velice opatrná. A nemýlila jsem se. Už zkušební hry naznačily, že až tak k velkému zlepšení nedošlo. Tím pro mě akce skončila a na louce jsou mývali a na hlavní broskvoně. K odměnám i když mám pochopení, že Dob má slabost pro želvičky ;) tak přece jen nové chlívky nebo stromy byly odměnou spíš v sezóně. Stejně do družstva vlezu až nový strom nebo chlívek mám a pak to skončí v liště. Dvě bedny picccolo, ve kterých může být a většinou bývá za hodiny času medvědí kámoš nebo víla. Preferuji konkrétní odměny, které mají nějaký přínos pro farmu. A tím nemyslím florenový strom. O superhnojivový jsem si zahrála i když mě stál víc hnojiva něž bude schopen kdy vyproduktovat. xD Ráda bych si zahrála o postřikovače, chovatele, Jacka ,různé bonusy...
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    První dvě mety zdolány ;) a na třetí budu pracovat průběžně :music:
    [​IMG] [​IMG]

    P.S. Už mi z toho jdou oči šejderem o_O
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  10. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    [​IMG]
    To není vůbec špatný...na to, že je tato minihra pro mě novinkou :)
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    23:40 som sa dozvedela o akcii. takze si idem rozpestovat a rano zacnem sadit :) mozno stihnem :)
     
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Na dnes koncim, viacej nevladzem.
    [​IMG]
    Priemer nemam nejaky prilis velky, ale tolko dokazem, dolezite je, ze je v ramci vlastnych ocakavani.
    Dobru noc!
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Tuto hru neumím a nebaví mě.Dojedu ke stonku a končím
     
  14. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Tohle mi nejde, nejlepší skóre 24 270, prostě děs. Dojdu si pro stonek a pak se uvidí :(
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zatím je to v porovnání s ostatními slabota. Nejlepší výsledek 21610. Ale nevzdávám to. Snad se zadaří a získám tu želví potvůrku.
     
  16. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    Těch 700 na umletí je strašně moc...
     
  17. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Proč? Proč je to číslo hlavní akční rostliny 770 - proč?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno sice nic moc ale na popáté je tohle můj nejlepší hm? Ale asi taky dojedu k řádku do stonku a skončím.. vadí mi tolik napěstování akční, kolo mi nic nedalo a ani nenabízelo tak nebudu protáčet všechny PL 8)
    [​IMG]
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zatím nejvyšší skóre 79.640. Ale většinou jsem ráda, když překročím 50 tisíc. Nějak se mi zobrazují kombinace, které ke spojení většího obrazce potřebují 2-3 pomocné potvůrky. Takže strácím tahy přípravou.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, protože to tak prostě nastavili tvůrci hry, s tím nic tady neuděláme :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.