Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Spektákl na vodních lyžích ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.7.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 4.8.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: Farma 14 (Bahamarama 3)
    Obtížnost akce:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Již zodpovězené dotazy
    Kde získám standardní vstupenku na první úkol ?
    - Jako 59. odměnu na levé straně. VIP vstupenku jako 59.odměnu na pravé straně.

    Musím plnit doprovodný úkol ?
    - v doprovodném úkolu získáš semínka dvou akčních rostlin Divoké vodní lyže a Námořnická křídlatka - ty od systému nedostaneš.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/7/20
  3. helenka1951

    helenka1951 Pisálek fóra

    To je zase galimatyáš no co se dá dělat, jdem do toho.
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jako 59. odměnu na levé straně.
     
    vilm4, coneznam a maribeja tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Noooo nevím, nevím, skoro všechny plochy obsadit se mi moc nechce a láká mne jen stonek s kupony na pomocníky ;) tak to ještě promyslím
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hlavně mi přijde nedomyšlené že se to odehrává i na hlavní louce kde padají mince ze stromů:cry::cry::cry:
     
    bionta a vilm4 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - ahoj, mince ti budou padat dnes do 14:00 hod, tak o nic nepřijdeš.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    stříbrný1x standardní vstupenka, 200x kotvokádo500x level BZ, 1x standardní vstupenka, 1x podivuhodný výběh "Tartan"
    Dodam 1 vstupenku a dostanu za ni 1 vstupenku? Opravdu originalni xD
    EDIT: A to jsem jeste nedocetla do mista, kde dodam dve a dostanu jednu (to muselo dat nekomu praci tohle vymyslet) o_O
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :oops: ach tie stonky,raz do tyzdna 1 hviezda,1 zlaty banan a 1 kupon na 1 hodinu,no to je des a hroza
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak to jsem si špatně vyložil předchozí akci,měl jsem za to že mince budou padat po celou dobu akce.
    V tom případě byly ovšem ceny v obchodě nasazeny hodně vysoko,nestihlo se toho moc nakoupit.
    No pustíme se do další části a uvidíme.
     
    malanek70, vilm4 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  11. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tohle se mi hodně líbí, tak půjdu uklidit farmu a těšit se na zítra!!
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli dobre pocitam, tak
    leva strana: 23.424x kotvokado, 8.124x divoke vodni lyze, 1.845x vesta
    prava strana: 21.756x krouceny tymian, 7.527x namornicka kridlatka, 1.845x vesta
    EDIT:
    + doprovodny ukol: 3.600x krouceny tymian a 3.600x kotvokado
     
    Naposledy upraveno: 29/7/20
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ty vstupenky jsou jen proto abych musel delat vse v doprovodnem ukolu? Nebo je pouziju nekde jinde?
    Dalsi otazka je proc delat doprovodny ukol, kdyz v odmenach na prvni pohled nevidim vubec nic pro hlavni ukol - nebo jsem se prehlidnul?
    Neberu to ze mi da par kytek k pestovani, kdyz uz davno budu mit rozpestovano, nebo ne?
     
    vilm4 a coneznam tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, v doprovodném úkolu získáš právě semínka dvou akčních rostlin Divoké vodní lyže a Námořnická křídlatka - ty od systému nedostaneš ;)

    Vstupenky využiješ jen v doprovodném úkolu.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skali : aaaaaa! tak to chce oznacit cervene, ono to ted zaniklo... no takze pestovani s tim ze kdo vi kdy dostanu tu 8 hodinovku, co se hodi na noc... chjo, tak to je teda vypecenej ukol...
     
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Chci se zeptat,ty řádky jsou za dodávky 70.....,to je myšleno jako součtem dodávek z obou stran?

    Skali děkuji;)
     
    Naposledy upraveno: 29/7/20
    vilm4, maribeja a Skali tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - ahoj, ano - je to odměna za počet dodávek :)

    Tassadar11 - dopsala jsem to do Již zodpovězených dotazů, takže kdyby to někdo nepobral, tak to tam najde ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/7/20
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Po přečtení příspěvku od matlafous123 se rozmýšlím, že nejspíš půjdu k vodě [​IMG] a jen tak si lehnu. A nějaké kotvokádo či zkroucený tymián mně bude ukradený stejně jako divoké vodní lyže a námořnická křídlatka, které získám nevím kdy [​IMG].

    No ještě to promyslím .... [​IMG] Doma jsem o prázdninách hostem a opravdu mám problém s farmařením, na cestách zapomínám a nebo se mně prostě nechce.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Lyzarka Po precteni sveho prispevku se mi za a) udelalo nevolno, za b) bych musela s temi pocty prekopat celou farmu, za c) casy akcni a jejich ziskavani je dost narocne na soucasne letni teploty, za d) v odmenach neni nic, co bych musela mit (az na ty 3 radky, ktere jsou bida trena s nouzi, kor kdyz ZB uz muzu obkladat zachody v prazskem metru). No, asi se na tohle budu muset vyspat.
     
  20. popelka-a

    popelka-a Pisálek fóra

    ahoj tak jestli jsem koukala dobře, tak do Aquamánie bych měla potřebovat jen 2 kompasy? což je myslím do 33.odměny na obou stranách...............což by snad neměl být v letní počasí problém, ale třeba jsem se spletla
     
    Veselka, vilm4 a coneznam tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.