Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pekná valentínska akcia, myslím, že globál dáme skôr ako RT predpokladal, tie malé odmeny sú celkom súca návnada;)
     
  2. tomik12345

    tomik12345 Zelenáč fóra

    mojí metodou je fotit - mobilem. A po skončení akce mazat, mazat, mazat :music: Upřímně však přiznám, že nápad není z mé hlavy, ale vyčtený zde při jedné z předchozích dortových akcí ;)
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    všem co si to píšou - jen připomínám, že časy na zapamatování kombinace jsou podstatně kratší než byly u dortů ;)

    pro porovnání odkaz na akci Narozeninový dort
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež fotím,cvak,ihneď otvorím a akurát stíham klikať,to pôjde!;)
     
    jindrasofr, Y_n_O a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, vždyť jedno písmeno netrvá tak dlouho ,-))) a něco v paměti uvízne.
     
  6. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Do akce samozřejmě jdu, jen trochu tápu v odměnách, Je to stonek a dekorace k němu a pak jen si můžu koupit další dekorace? Nebo jsem něco přehlídl?
     
    jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Jdu spát, abych měl zítra bystré oko :p
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sopti: Vážně? Tak to je podraz ... no snad to budu zvládat .... :oops:-.-
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dali nám k Valentýnovi i krásného mazlíka - bohužel k němu zatím není otevřená diskuse.
    A tahle věta do oznámení určitě nepatří.
    "Přivítej tohoto netopýra do Měsíčního světa a užij si strašidlózní bonus!"

    Jinak kratší čas u bonbonier se mi taky zdál hned na začátku - 6 vteřin, to tak stihnu akorát cvaknout mobilem....uvidíme!:)
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 13/2/20
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protočila jsem 100 zelených ,55 párty a ejhle 1 bonus na stromy na 6 hod,děkuji pěkně a pak ještě vyhození z farmy :(No pěstování bude i tak v pohoděxDhorší to bude se sestavováním snad se stačím aspoň kouknout,čistím brýle....
     
  13. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Tak to jsou klasické dortíky.Paráda.Foták funguje.
     
    vladca tohle ocenil(a).
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak po sklizni hořce, kterého šlechtím na prkýnka. Bylo 202 padátek z hlavní louky, což je 100% a na divoké louce vypadlo 33ks posílení. Zasazeno na rozpěstování.

    [​IMG]


    Ještě jeden dodatek, který nesouvisí s touto akcí, ale musím se podělit.
    V nabídce se objevil balíček -Kombinovaný balíček zaříkávačů zvěře- za 166kč. Nechápu kdo ten balíček vymýšlel, ale věci v něm obsažené nemají ani hodnotu peněz, které za to chtějí. Pokud si SK a párty lístky nakoupíte v samostatných akcích-nabídkách, tak vás to vyjde o něco levněji nebo stejně, záleží jak velký balík SK nebo párty lístků zvolíte. Proto jsem vůbec nepochopil výhodnost tohoto balíčku.


    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  15. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tož se taky přidám, sice jsem tuhle akci nejprve nechtěl dělat (škoda lupenů na kombajn, stonek mne nenadchl), ale rozhod jsem se taky přispět "troškou do mlýna".
    Jen tak mimochodem, nebyl ve stonku z řady "Alice v říši pádů" původně náhodou +5% padátek navíc? Při aktivování řádků na zisk padátek mi naskočil jen bonus +5% na padátka z řady "Tajmný labyrint" a v popisu u stonku taky nic není...
    edit: ze šafránu a pár stromů: 152 lupenů, a 9 budíků
    edit 2 : díky Skali, hlavně že to opravili :D, u mne jsou tyhle řádky jediná šance, jak hned v úvodu nasbírat co nejvíc padátek z dlouhodobek.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
    Skali a GordonSargent tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak a teď by mě zajímala pravděpodobnost padání padátek... :oops:

    Neb první (hlavní plocha - jedna obrvýrobna - ráno sklizena, jeden hydrant - sklizen, 2x JC) a 168 padátek z dvouzrnky (ještě asi 7 stromů). Druhá plocha - divoká louka - obrvýrobna, 4 x výběh - sklizeny ráno, 33 stromů, 2 JC a dvouzrnka a padátka 4 KS!!! Ano jen 4 ks... -.- Kde je tedy chyba!? (není u těch druhý pravděpodobnost padání velmi nízká?)
     
    Peto121, elbedna a vladca tohle ocenili.
  17. vladca

    vladca Stará škola

    u mňa to je v pomere 11:1 ...

    187ks ... hlavná lúka ... 200x hortenzia + 1 čarovný strom + 1 Citrón
    17ks ... divá lúka ... 200x chryzantéma + 1 čarovný strom + 1 Citrón

    pridávam sa k radyn.m:
    nemôžem ho síce aktivovať, ale evidentne tam niečo chýba ...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
    Y_n_O a radyn.m tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - ahoj, nahlásím k prověření ;)

    MatysekKamilek - není to tím, že Čokoládových posílení potřebuješ podstatně méně ? (je na prodloužení časového limitu)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si,že nastavení padátek je správně.Na stonek je potřeba zhruba 40 her a napadalo mi 24 posílení a 200 poukázek.:)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    155 lupenů, 6 čokoposílení z hortenzie a stromů celkem, jednotlivé plochy jsem nesrovnával.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.