Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jsem z té akce poněkud rozpačitá,snad aby se jako neřeklo,že se nic neděje,odměny?Jsou fakt slabota a já se tak těšila na bombastickou akcio_O
     
    Veselka, papulice a maribeja tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonky teda nejsou uplne bombasticky, kdyz si vezmu tu praci se sestavovanim - nejen pestovat a dodat jako jindy... ale hlavne teda to vypada, ze dekorky jsou 4*, jedna ze zakladnich odmen, druha z globalnich odmen a dve z obchodu za mince?
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ta protihodnota je celková - tzn že na stonek se od začátku musí získat 140 000 000 bodů ;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tassadar11 - jednu sadu obyč. dekorek včetně stonku získáš za splnění té první (osobní) části.
    Ty samé dekorace, ale pluskové - tedy bonusové dekorace (bude potřeba z nich opět vysosat bonusy) a další stonek získáme splněním globální části (budeme-li se snažit).
    A obě sady dekorací (jednu obyč a jednu bonusovou) si můžeme také zakoupit za mince.
     
  5. zina

    zina Perspektivní autor

    kaolín11 - tie potrebné body na jednotlivé stupne sú podľa susedov kumulatívne. Za predpokladu, že získam max. počet bodov za hry (1. a 2. stupeň po 35 bodov a 3. a 4. st. po 60 bodov), treba pre získanie riadku osobnej odmeny:

    1.st. - 300 bodov - 9 hier ( 9x150= 1350 rastliny + 9x20= 180 padatiek)
    2.st. - 350 bodov - 10 hier (10x150= 1500 rastliny + 10x20= 200 padatiek)
    3.st. - 450 bodov - 8 hier ( 8x150= 1200 rastliny + 8x20= 160 padatiek)
    4.st. - 650 bodov - 11 hier (11x150= 1650 rastliny + 11x20= 220 padatiek).

    Spolu je to 5700 rastliny a 760 padatiek. Na začiatku dostaneme 1 ks Poukážka na tortty / Valentýnský dárek, takže bude postačovať 5550 ks akciovej rastliny a 740 padátiek.

    Dúfam, že som to ja pochopila správne, vyjadrí sa niekto z moderátorov? Prosím :)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Může mi někdo tedy zodpovědně říct,kolik tedy potřebuji získat celkem osobních bodů?!?
    1750 bodů nebo 3.800 bodů ?!?
    To by pak počty akční plodiny a padátek byly daleko nižší!
    Z tabulek to opravdu nejde poznat!
    zina si byla rychlejší!;)
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Do 1 odměny potřebuji odehrát 300 bodů, do druhé 350 (celkem 650), do třetí 450 (celkem 1100) a do čtvrté 650 (celkem 1750). Na obrázku je vidět, že do první osobní odměny je odehráno 45 bodů ze 300. Ukazatel do boku (ten s balíčky) značí osobní plnění a ten s vyplněnou zelenou lištou (z dolů nahoru) je plnění globální.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali mozes sa prosim pozriet na toto:
    [​IMG]
    na ako dlho bude ten bonus-[​IMG]
    diky
     
    romanafa, maribeja a ezzra tohle ocenili.
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00- skali nemůže, ale já udělala kuk a je to na 8 hodin ;) Jdu to dopsat
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak to vypadá na pohodovou akci. Pokud tedy nebude zádrhel v padátkách. 5500 plodin za týden se mi zdá celkem lehké, nás RT nějak šetří :p. Samozřejmě že budu pěstovat dál, abych něco přispěl do globálu ;).


    Hezkou hru ...
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já vám nevím - nenadchlo. Asik si dám pauzu.
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Do akce se vrhnu s pusou umazanou od čokolády,doufám,že ze skládání velkého množství bonboniér nepřiberu :p
    Mobil jistí to,co šedá kůra mozková opomene :D
     
    evainfo, DANKA722 a -migos- tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Paráda, těch rostlinek není moc, to bych mohla zvládnout i s mým polovičatým připojením na síť; a pajdátka snad doženu s napůl vyšlechtěným šafránem. Skládání mě baví. Budu pěstovat a skládat, co to půjde, ať splníme ten celofaremní úkol... ;)
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    mno...tyhle akce jsem vždycky dělal zpaměti. Ale to se sestavovalo vše odspoda nahoru. To mi hlava pobrala. Teď musím dodat prostředek, potom spodek a nakonec horní část. A vím, že na to mi moje ubohá palice nestačí. Na to, abych fotil a potom klikal, nejsem stavěnej. Takže ať se daří, ale tentokrát beze mně.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    šebejda, ale času je poměrně dost; já to řeším rozdělením na dvě okna na monitoru. Vlevo kliknu PrtScr ve hře, vpravo v Malování Ctrl+V. To jsou cca 2-3 vteřiny. A pak už jen vlevo klikám podle předlohy zprava...

    EDIT 15. 2.: i u tří balení mám furt časovou rezervu. A bez budíků...
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak u mě to jistí tužka a papír... ještě si vymyslet zkratky ... :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, osvědčenou tužku a papír používám u pexesa, tady to zdržuje... ;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nezdržuje, jde to rychlostí blesku a jako po másle, mám vyzkoušeno i u dortů ,-))), ale každý má jiný recept na skládání.
    Edit Y_n_O já vím, proto píšu, že každý má svůj recept. Než bych něco vyfotil, tak by se bonbony roztekly a bylo by po minihře ,-)))
    Edit2 Y_n_O to po mně nechtěj, tužka a papír je přírodní ,-))) a reakce rychlá.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, když já rychleji čtu, než píšu, ten snímek a vložení je v mém případě vhodnější... :)

    EDIT: Pitrýsku, tak trénuj... ono se to vyplatí...


    EDIT: Pitrýsku, těsnopis fakt neumím, já rači ty klávesové pomocníky 8)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neboj, jedeš stejně: první je krabička, pak pralinky a nahoru ozdoba, stejné jako s dorty korpus, náplň (poleva), ozdoba, spodek, prostředek, hořejšek i u bonboniéry. Jen ty pralinky leží na podnose vedle krabičky, ale jinak jsou uprostřed ,-))).
    Kdo má navíc fotopamět, žádný problém ,-) a ostatní návody to jistí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.