Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno dalších 32 her.Vybrány všechny dekorace,včetně historického Romea a Julie.Vzpomínám si,že když byla akce,kde bylo možné tyto dekorace i s upgrady možné získat,že se mi to tenkrát nepodařilo.Až do dnešního dne jsem měl pouze Roztouženého Romea a Vášnivou Julii.:) Nyní je mám kompletní a jeden Roztouženej Romeo přebejvá!?!xD
    Jinak se mi zdá,že Kuželkář se do té hospody asi odstěhoval natrvalo!:cry: S takovou ten stonek nedostaneme!:wuerg:
     
  2. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Určitě ten druhý stonek dáme. RT nás jenom napíná a na poslední chvíli bude splněno. Teploměr skáče, jak RT diktuje.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím jak mám zjistit kolik jsem odehrála her.:oops: Zasekl se mi telefon a dvě hry jsou jenom za 6. Taky mohl dva dny počkat:p;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bohužel jsem nezkontroloval lištu před nákupem dekorací,ale zdá se mi že tady něco nehraje?!?:cry:
    Jestli dobře počítám,měl bych mít 1x Roztoužený Romeo a 1x Zamilovaný Romeo.https://prnt.sc/r3x7w6[​IMG] :cry:
    U Julie je to podobný.Dekorace se neupgraduje,nebo jak to tedy je?!?:wuerg:http://prntscr.com/r3xbep
     
    vladca, alexandrakerulova00 a radyn.m tohle ocenili.
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    V liště to mám takto.
    [​IMG] na ploše [​IMG] a když jsem koupil zamilovaného romea, tak nelze upgradovat.
    [​IMG]
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Už si nepamatuji jak to bylo při akci kde se daly tyto dekorky poprvé získat, jestli se upgradovaly nebo byly každá zvlášť.
    Nicméně teď by to mělo být takto.

    romeo a julie.png

    Fajn hru pezt
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak mě stojí teploměr už tři dny na jednom a tomtéž místě. Vůbec nevím jak na tom jsme :p
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahoj, jestli máš splněnou alespoň osobní část, tak asi dobře, bo tím pádem máš tři dekorky s pluskem a čekáš, zda dostaneme i ten stonek :D

    Edit: aha - jak na tom "jsme" - ne "jsem" - tak teď to vypadá, že jsem trochu mimo xD - tak takhle: jsme na tom dobře a čekáme na stonek xD

    teploměr.png
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
  9. vladca

    vladca Stará škola

    prikladám ďalších 10 a večer asi znova 8-10 ... to musí vyjsť ...
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak u nás jen kousek, to by bylo aby nebylo, že?

    [​IMG]

    Vypadá to že mám snaživé spoluhráče!
    :)

    Myslím že RT nás bude napínat ale pak se smiluje.
    Já bych jim to tedy radil, kdyby ne, už mě to na mou duši žádná legrace!
    :D
     
  11. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte už som na 4časti úlohy chcem sa spýtať teraz, keď idem plniť úlohy s tortami tak mi dáva ich poprehadzovane mať o tak byt?
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sergejko - ahoj, jak poprehadzovane ? Skládáš jako doteraz. Musíš poskládat 3 bonboniéry podle předlohy. V jakém pořadí ty bonboniéry vyrobíš je jedno, ale musí být stejné jako jsou na té předloze (podle požadavku zákazníka), OK ?

    torty.png
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kdepak příteli, už jsem doma ... na to, aby tam člověk seděl hodně dlouho ty sociální dávky zase tak veliký nejsou ... :p Odpo tam hodím ještě těch 26 pokusů a tím to celé zachráním. Doufám, že mně pak aspoň pošleš ovci - pilota s hřejivým díkem xD

    Ale Casey je tam nějak potichu, chlubil se pokusy a najednou nic ... asi mu došel kinofilm a skládá tam úplný nesmysle ...
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    walik68 - ahoj, Romeo (klik) a Julie (klik)
    (pro někoho můžou mít možná sběratelskou hodnotu apod...)
    PS: ty klikací odkazy jsou i ve FAQ k akci ;)
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno posledních 11 her a nechávám to bbowlingovi!8) :wuerg:
    Divoška a hlavní,předělána na výrobny.:)
     
  16. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahoj dá mi 3 torty a keď po časovom limite kich idem vyrobiť tak príklad prvú mi dá že škatuľku potom bi mal nasledovať bonbón a nakoniec masla ale mne dá že prvá torta škatuľka potom masla a zasa škatuľka 2 a potom škatuľka 3 a potom už iné nejde len dodať
     
  17. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Kaolíne,proč na výrobny?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sergejko - aha, tak takovýto problém se tu řešil s hráčkou - mrkni tady (klik) :)

    (pokud máš víc příspěvků pod sebou - něco se ti třeba nepovede, tak ten jeden příspěvek smaž, ju. Dneska to udělám, ale pro příště ;))
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
    marketka47 tohle ocenil(a).
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já jsem teprve dnes začala skládat dorty-pořád se mi do toho nějak nechtělo,páč ty padátka moc nepadají-50 her dám do placu
     
  20. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Dakujem za radu a za zmazanie duplicitneho prispevku
     
    marketka47 a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.