Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b - nikdo z moderátorů neví, zda se něco takového chystá. Pokud by se chytalo tak se to dozvíš v oficiálním oznámení

    Přeji hezký den
     
  2. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Mám problém keď chcem napísať na podporu aký mám problém vyskočí mi tabuľka s obrázkami kde mám odkliknúť danú tému ako dôkaz že nie som robot. Spodné obrázky nevidím, sú nízko a tak to nemôžem ani odoslať. Nedá sa mi ani stránka posunúť vyššie. Asi som naozaj robot :sleepy:. Môj terajší problém je že som na mobile pozbierala úrodu z dlhodobiek a stromov a vypadli mi len tri kokosové kokteily. Posadila som Saguaro a Ixoru.
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janinko165
    Zkus změnit přiblížení (zoom) - to by mohlo pomoci.
    [​IMG]
    Pokud hraješ v nějakém prohlížeči (zde Chrome), potom nejčastěji vpravo nahoře budeš mít možnost jít do Nastavení zobrazené stránky (krok 1) a pak stačí vyhledat Lupu (krok 2) a zvolit to správné přiblížení.
     
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Super, ďakujem za pomoc. Podarilo sa.
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - nějak si pleteš vlákna. Zde je vlákno určené pro dotazy. Pro diskuze máme samostatná vlákna a je jich celkem dost.

    Přeji hezký den
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  6. beruška1966

    beruška1966 Rádoby autor

    Dobrý den chci se zeptat když si chci stáhnout klienta na plochu píše mi to zadejte hlavní heslo jinak se mi neotevře... nevím co mám zadat co tam mám napsat...to svoje klasické..nebo si mám ještě vymyslet nové jiné?Děkuji
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  8. beruška1966

    beruška1966 Rádoby autor

    chci se zeptat pri zruseni hlavniho hesla na farme jestli se pak prihlasim na svou farmu podle mych prihlasovacich udaju ktere tam ted mam.diky
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    beruška1966

    Ano ke svému hernímu účtu se přihlásíš s klasickými přihlašovacími údaji
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Farmářka_X příspěvek smazán, nebylo to míněno špatně pokud to někoho pohoršuje
     
    Farmářka_X tohle ocenil(a).
  11. Pišour

    Pišour Pisálek fóra

    ahoj,jak mohu získat spořící prasátko
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj,
    předpokládám, že chceš toto prasátko
    upload_2024-7-20_13-26-28.png


    je trochu zmatek v překladech, jedná se produkt dílny Výrobna porcelánových prasátek. Pokud hledáš to druhé tak je to nejvyšší šlechtěnec prasete. Je hlášena chyba, čeká se na opravu
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. 2darling

    2darling Zelenáč fóra

    Zdravim dnes je 21.7. a na kalendari jsem odklikla c.21 ale mam uz otevrene take c.22 ...jak je to mozne,kdyz bych ho mela otevirat az zitra v pondeli 22.7....dekuji​
     
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj 2darling
    a vypada to u Tebe ccca takto ?

    upload_2024-7-21_9-3-27.png


    pak máš odkliknuto 20 --- a tu 22 klikneš zitra :)
     
    lacrima a Y_n_O tohle ocenili.
  15. alenal

    alenal Stálice fóra

    Na stránce s novinkami mi svítí vykřičník, že jsem něco neodklikla. Nemůže přijít co to je. Dnes jsem vybrala jeden dárek v letním kalendáři. Jiný mi nejde. Může mi někdo pomoct co to je. Děkuji Alena
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    A co takhle otevřít bonusový dárek ?

    Screenshot_1.png
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. tina852

    tina852 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím co je to instantní strom, a kde jej získám. Jedná se o zakázku na protěžovém údolí. Pajdulák u kašny. Děkuji
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tina852 - Instantní strom patří do protěžového údolí ZDE


    [​IMG]
    Instantní strom
    • Instantní strom slouží pro okamžité dokončení aktuálního růstového stupně a posunutí se do takové části další fáze růstu, která procentuálně odpovídá té původní.
    • Sklizené plody získané po dokončení původní fáze růstu jsou přesunuty do skladiště.
    • Lze zakoupit jako součást speciálních nabídek nebo získat jako odměnu.
    Přeji hezký den
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. alenal

    alenal Stálice fóra

    Už se mi to podařilo, klikala jsem všude, ale tam ne. Moc díky Alena
     
  20. tina852

    tina852 Zelenáč fóra

    Děkuji za info