Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

..:: Sladký Valentýn ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

Začátek akce: 13.2.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 19.2.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

2. milostivas

milostivas Znalec fóra

jdu do toho.. zatím z toho nejsem moc chytrá,ale po spuštění hry se s tím nějak popasuju.

jestli to chápu dobře je to jako skládání dortů...to zase bude makačka na bednu :)

Naposledy upraveno: 12/2/20
  3. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Akce se tváří složitě,ale ono to pude!:)
    To znamená oprášit nějakej ten prográmek na focení obrazovky a malování.8)

4. tykadlo

tykadlo Expert fóra

Ahoj. Pečení dortů mě vždy bavilo. Koukám, že budeme mít úplně nové dortíky:) Odměny jsem přelétla, ale nic moc závratného tam není. Tak večer předělam farmu a hurá do toho.;)Teď mam všude zvěř, abych doplnila úbytek ze sezony:p

5. mduchek169

mduchek169 Zelenáč fóra

Pěkné -připomíná to skládání dortů - ale jinak jsem to moc nepobral - ale uvidíme a -snad- pochopíme ;)

6. Ferda1

Ferda1 Zelenáč fóra

Nerozumím těm milionům potřebných bodů v globální části - za minihry to asi nebude? To bychom hráli tak do vánoc..Asi jsem někde něco přehlídla....jdu číst znovu.

edit: Skali - děkuji, už mi to došlo

evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  7. -pinokio03-

-pinokio03- Rádoby autor

jdu do toho fotit do mobilu a jenom klikat.

8. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

Na sladkého Valentýna mám tedy jiné plány, ale...
    Ale pokud to nepůjde tak budu akci dělat o sto a šest.
    A pokud to půjde nastartuju telefén a budu tajně hrát všude tam kde budu sám a nebo na mně nebude vidět!
    Kdo má rád tajemno ten to určo pochopí, tedy kromně tajemných beden, nákladu, tajemniček apd...
    Tak že připravit, ušlehat bílky,špetku soli, těsto, připravit zrcadlovou polevu a samozřejmně vanilka.

Tak tedy do dortu vchod! A štěstí v akci!
    Všem dobrou chuť a pozor na váhu, kornatění tepen atd!​

9. Peto121

Peto121 Osvícený autor

Túto akciu mám rád a vypadá to jednoducho,takže zajtra vyhrniem rukávy a hor sa do pečenia!
    Naposledy nám túto akciu zničili,tak teraz si to vynahradím!;)

10. Veselá.99

Veselá.99 Aktivní autor

tak si zase zapěstujeme, na 2 plochách to moc rychle nepůjde, ale co, na paloučku budu moci doplňovat stodolu alespoň trošku

11. romanafa

romanafa Pilný autor

Jelikož jsem se před 22 -ti lety na Valentýna vdávala,tak do akce jdu ,dám si aspoň malovaný dortík ;)Manželství stále trvá :inlove:

12. Skali

Skali Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ferda1 - ahoj, je to globální část, tudíž se na plnění budeme podílet všichni společně ;)

13. Mikeš

Mikeš Titán fóra

Jsem na rozpacích - budu připravovat dort nebo bonboniéru?
    :D
    Na co tolik dekorací, to mi hlava nebere.

evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  14. zina

zina Perspektivní autor

Skali - ahoj, prosím, dala by sa skontrolovať správnosť riadkov v odmenách pri osobnej a globálnej časti? U nás je uvedené, že za osobnú časť získame riadok "Sladký Valentýn " 2 (+ 125% BZ/TBZ ze sklizně, 1x bedna s farmářskými zásobami III) a za globálnu časť riadok "Sladký Valentýn " 1 (600x level BZ).
    U našich okolitých susedov je to naopak. Ďakujem. Ak sa mýlim, tak sa dopredu ospravedlňujem.

maribeja, DANKA722 a vilm4 tohle ocenili.
  15. sopti

sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Mikeši připravuj si co chceš - pokud chceš v ofi něco opravit musíš napsat kde přesně je podle tebe chyba. Opravdu jsme jen lidé a někdy nám prostě něco uteče (a to jsme ofi kontrolovali 2)

16. fany2020

fany2020 Vévoda fóra

Ahojky, tak já se do akce ani pouštět nebudu, neb nebudu cirka 5 dní na netu, tím je to rozhodnuté, jinak přeji všem, kdo do akce jdou hodně úspěchu.

17. sopti

sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

zina - díky za postřeh. Bohužel jsme prohodili odměny v globální a osobní části - už je FAQ opraveno
    PS: skali poctivě hlásila ;)

18. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Stará hra v novém kabátku-takže to půjde.Valentýna neslavím ale sladkosti mám ráda,venku se čerti žení-místo procházek budu kombinovat bonboniéry.Přeji všem úspěšnou hru!

19. -migos-

-migos- Mistr fóra

Zdravím, akce vypadá dobře. Samozřejmě do ní jdu a uvidím co urvu. Líbí se mi ty pluskové dekorace, jen je škoda, že se nedají koupit opakovaně. Dohromady se dají získat dvakrát což je třeba 160SK + co vypadne za skládání bonbošek 8). Skládat budu až na konci, až bude všeho dostatek.

Hezkou hru ...

20. Mikeš

Mikeš Titán fóra

Našli naši milí rádcové, našli, našli i bez toho, aniž bych napsal, kde chyba je.
    Ale já ji ani opravovat nechtěl, proto nic nemusím.
    Dort bych připravoval raději, ale protože se v akci mají připravovat bonboniéry, ujišťuji tě,
    že budu připravovat bonboniéry i když je ti to jedno.