Sezóna sněhuláků (2.3. - 29.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, na sezónu už se těším, plním pokaždé a jako obvykle s permanentkou, takže ani tentokrát nevynechám ;):)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, sezonu neplním, jako vždy, a už vůbec ne s permanentkou. Stáj i stromeček jsem pořídila v některé z minulých akcí, nemám důvod plenit poloprázdnou stodolu ani utrácet krejcary v semenářství nebo na trhu.
    Ale těm, co plní, přeji hodně úlovků z tajemnic, které jsou v nabídce :)
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Plním jako vždy,jen tady se dostanu k novinkám.Za tajemno již neutrácím,nemám štěstí:(
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky ji plním jen se setrvačnosti a pro upgrade poháru, permanentku kupuji pravidelně, zkráti mi dobu plnění na polovic, nic co nechci dát, nedávám u mně to jsou zvířátka a komodity nad půl mega, na trh nechodím jen místo výroby řemesel je v případě potřeby kupuji, ale ty v sezoně nejsou, zásadně nakupuji v semenářství, jednak je to levnější a pak ty miliony krejcarů mi jinak nejsou k ničemu, takže se jich ráda takto zbavuji, přičemž si doplním zásoby. Tajemničky nekupuji ani když jsou součásti akce, tady mám jistotu, že získám novinky a něco navíc. Zatím se mi nestalo, že bych po ukončení sezony měla nějak míň zásob ve stodole než na jejim začátku.
     
  6. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    nebyla opička lori i v minulé sezoně?
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Sezónu teraz vynechám,minule som ju plnil lebo som nemal utloňa.A čo v nej boli ostatné tajné tie išli do lišty;).
     
    -Jara05-, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621 ahoj, byla. Tak to budeme mít opičky dvě :)
     
  9. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Na novou sezónu se těším a jsem ráda, že opět navýšili sezónní body u zákazníků, půjde to snáze, k lori přibude druhá a stromek bude první, pikolky mi poslední dobou dělají radost a nejvíce nadšená jsem z "bonbónků" (sladká výměna), 26 ks!
     
  10. goro19

    goro19 Pilný autor

    Myslím, že tato sezóna se nepovedla, neplním. Kdo si koupil lori u královny, bude mít opičky 3.
     
    velik52 tohle ocenil(a).
  11. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    tak se nám ty opičky rychle množí :)

    -Kuteno- nebude Ti potom chybět sněhulákový suvenýr ,kdyby jej dali do řádku na stonku .Mě už se to stalo s těmito suvenýry a nemám celý řádek

    *** sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/24
    -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
  12. LucyS83

    LucyS83 Zelenáč fóra

    byla, je mi to taky divné, nikdy nebyly dvě stejné stáje za sebou
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    sejda621 už som sezón niekoľko krát nerobil.Ja taký riadok zo suvenírmi nemám.Chcel som ho kúpiť,lebo je vo famárskom obchode za mince,tak som si ho ani nekúpil lebo mi niektoré chýbajú a ani kupovať nebudem.Radšej si v ňom kúpim čo potrebujem.
     
    Naposledy upraveno: 29/2/24
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  14. pepres

    pepres Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    -Kuteno-

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Ja som tiež až po kúpe riadku zistil, že mi jeden suvenír chýba, možno by ho mohli za zopár florénov ponúknuť,
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/2/24
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    mě by také zajímalo proč opět Lori,mohli dát jinou odměnu,třeba čipmanky....:p
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj papulice,
    ale no táák, akce podivuhodné stáje s čipmanky skončila těsně před začátkem sezóny sněhuláků. Myslím, že řada hráčů bude za další Lori ráda a na čipmánky si rádi počkají.
     
  17. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Mám dotaz na balíček odměn 3 , měl by jít koupit jednou. Ale jde kupovat několikrát. Nabídka po koupi nemizí a odečítají se floreny a připisují se body. Dříve nabídka mizela.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Je to chyba, bude opravena zítra ráno.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj :)
    Permici ani Rychlý týdenní balíček jsem nekupovala a sezónu mám již dva dny hotovou ;)
    Tentokráte jsem se rozhodla 40 level plnit opakovaně, kvůli 3x bedně s podivuhodnostmi :p