Sezóna příšer (28.10. - 24.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak tentokrát pouvažujem,je tam muflón.Kúpil som nejaké výbehy so skoromuflónom a nič.
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na novou sezónu už čekám, těším se, nevynechávám ;). Na muflona se těším, také ho nemám ;). Permanentku koupím, jako pokaždé při této akci :). Hezkou středu všem :)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Sezónu plnit budu ;) Permici nekupuji.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezona i s permicí ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    strom kokia a muflon, nejde než zakoupit permici a dodávat, už se těším;)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som kupila balik,takze 1muflon bol doma hned a dalsi 3 vypadli z tajemna ;):p No sezonu aj tak nevynecham :)
     
  8. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Také se už těším na novou Sezónu a mám radost z novinek - výběh pro muflona a strom kokia. Musím dokoupit zásoby a vysypat bedny, ať to frčí.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak u mě je to jasné, permice určitě bude a už chystám místečko pro muflona :p Taky budu točit poslední až do konce, protože dali zase bednu s bonusy ;)

     
  10. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím všechny. První pikolka doma, krmivo pro muflonka připraveno, takže pohoda.
     
  11. 100bea100

    100bea100 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Děkuji Skali

    Zdravím , nejdou mi odklikávat dárky v sezoně a stále to načítá ,musím použít F5 při každém odfajfkování , jsem z toho na prášky už druhý den .Co stím ? , děkuji za odpověd'.
    ***sloučeny příspěvky - multipost, odstraněba zbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/23
    zdarsky79 tohle ocenil(a).
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 100bea100
    O problému víme, nejsi jediný/á, kdo má stejný problém.
    Dočasným řešením je odklikat sezónu v některém prohlížeči (Chrome, Edge...), protože tebou zmíněný problém nastává (ne u všech hráčů ovšem) jen v Unity klientu.
     
  13. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Taky mi nejde vybírat sezona, že to nejde se prosím neví? Je to chyba u mě nebo to nejde jen někomu???
    Kytka2001.....O problému víme......jen nechápu proč to není napsané v technických chybách,fakt nemám čas hledat na foru kde to někdo někde napíše nebo nenapíše a proč se mám zdržovat s tím,že musím psát dotaz.
    Jinak děkuji za zprávu.

    Tak to není zrovna dobře vymyšlené,hra nejede tak jak má,spoustu hráčů má problém ale nejde napsat, že ve hře je chyba protože ten problém nemají všichni?
    Nevím co si mám o RT myslet,vlastně vím.:mad:
     
    Naposledy upraveno: 10/11/23
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdarsky79
    Vzhledem k tomu, že jde o lokální problém (já například hraji v Unity klientu a žádný problém s plněním úkolů v Sezóně nepozoruji), není k tomuto problému vydáno oficiální vyjádření.
    Ostatně my moderátoři nemůžeme vydat oficiální vyjádření, pokud nějaké takové vyjádření nepřijde oficiálně shora (od RT), i kdybychom nakrásně chtěli.
    Proto je to ostatně oficiální vyjádření, vše ostatní je jaksi vyjádření neoficiální...;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Abych vše uvedl na pravou míru, co se děje se zakázkami.
    Zakázky jak se zdá fungují standartně, ale mnozí z vás si zvykli, že kliknete na všechny 3 - 4 zakázky u zákazníka a následně čekáte na info okna o odměnách, které postupně odkliknete. Ale pokud kliknete na jednu zakázku a čekáte na info okno o odměně, je vše v pořádku.
    Nicméně jsem tento problém předal, a uvidíme co s tím udělají.
    V prohlížeči se to zatím chová jak jste si zvykli.
     
  16. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Taky mi to při plnění zakázek dělá neplechu, musím vždy po odkliknutí vše čtyř (nebo tří) restartovat hru F5.
    Děkuji.

    Ale plněním zakázek po jedné to jde. Děkuji za nápovědu.:)

    *** sloučeny příspěvky (multipost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) nezapomenout dopředu nasadit suvenýr příšer, dává od 24.11. 2 FL po 14té hodině a 1.12. sklidit před 14tou ;)
     
  18. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Sezóna nám ještě neskončila.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kocieva - ahoj, mě už tam tedy pustit nechtějí. Že bych tolik letos zlobila ? :oops:

    zavřeno.png
     
    bačkora85 a kocieva tohle ocenili.
  20. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    To je zajímavé, ale Suvenýr mi 2 floreny nedal a dokonce jsem dokončila, nevím pokolikáté, 40 level, který jsem dopoledne nestihla dokončit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.